wybory 9.10. A.D. 2011

Obrazek użytkownika Purysta
Blog

Moja ocena ostatnich wyborów umieszczona jako komentarz w blogu "Kataryny"
( http://www.wsieci.rp.pl/opinie/kataryna/Czekajac-na-Polske-bez-Lisa ):

===
PiS przegrał na skutek zadufania i zarozumiałości swego lidera i stadka klakierów, którzy wokół niego się usadowili!

To jest typowy syndrom otoczonej twierdzy: MY mamy rację, bo tylko po NASZEJ stronie jest prawda! MY wiemy lepiej, kto ma być liderem naszych list wyborczych: nieważne, czy kiedyś był w ZMP, czy wspierał swą obecnością WRON, czy jest szemranym facetem, który ma dojścia do Prezesa...

Nieważne, że NASZA specjalistka od finansów nie wyjaśniła wiarygodnie swych problemów z lustracją. Pewnie sędziemu Nizieńskiemu odbiło... A do tego jeszcze NASZ ekspert od ogołacania podatników, który najpierw tworzył ustawę o VAT, a potem robił kasę na jej interpretacji dla sektora prywatnego...

Czy ludzie tego nie widzą, czy wszyscy wg Prezesa zapomnieli, potracili pamięć? Czy nie ma takich, którzy - widząc te pokrętne decyzje kadrowe - tylko dla wyboru "mniejszego zła", z pewnym obrzydzeniem, a na pewno bez zaangażowania emocjonalnego - głosowali na PiS?

MY w naszej twierdzy uważamy, że szkoda czasu na spotkanie z wyborcami, szkoda czasu na odebranie specjalnego medalu dla Prezesa od popierającego PiS klubu ze środowiska akademickiego w Poznaniu, szkoda czasu na liczne niezależne inicjatywy obywatelskie, które mają jedną, podstawową wadę - nie powstały z nadania Prezesa, powstały bez jego wiedzy i akceptacji.

A to, że same się nazwały i określiły jako wspierające PiS? A któż im dał takie prawo??? MY nie!

I tak będzie ten nasz licencjonowany opozycyjny PiS sobie trwał, trwoniąc patriotyczne uniesienia licznych Polaków (nie POlaków!), zatroskanych przyszłością ukochanej Ojczyzny.

Aż się ciśnie pytanie: kto wydał tę licencję i czy czasem ktoś z niej świadomie nie korzysta w celu kierowania pary w gwizdek?

13 października 2011 00:08 Purysta
===

Krzysztof Borowiak

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ms Pisząc takie wypociny pokazujesz,że jesteś po prostu DURNIEM nie mającym pojęcia o Polsce jako ojczyznie.Najlepiej byś zaistniał jak byś pozamiatał ulicę przy miejscu zamieszkania.
Dzisiaj potrzeba nam jeszcze mocniejszego zjednoczenia i takiej sprawie należy się poświęcić.A co ty robisz??? Zamknij się zatem !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ms

#191667

Zamiast bluzgać i oceniać mój patriotyzm (broni się sam mymi czynami!) zarzuć mi choć jedno kłamstwo w przytoczonych argumentach. Też wolałbym głosować z przekonaniem na piękną, uczciwą, wierną ideom partię, zamiast głosować z dużą dozą obrzydzenia (bo nie było alternatywy).

Jednak prawda jest taka, jak ją opisałem i nic tu nie pomoże obszczekiwanie tę prawdę głoszących!

Potrzebna gruntowna przebudowa prawej strony.

--
http://borowiak.pl
mailto:krzysztof@borowiak.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-- http://borowiak.pl mailto:krzysztof@borowiak.pl

#191886