WYBORCY PALIKOTA ODPOWIEDZIALNI ZA DONOS DO PUTINA NA POLSKĘ !

Obrazek użytkownika kayan
Świat

 

WYBORCY PALIKOTA ODPOWIEDZIALNI ZA DONOS DO PUTINA NA POLSKĘ !

 RUCH DONOSICIELI PALIKOTA ?

 

Domagamy się zdecydowanej reakcji polskich władz na niebezpieczną prowokację Ruchu Palikota wobec Polski na arenie międzynarodowej. Dotarło do nas pismo o charakterze donosu na Polaków do Ambasadora Rosji, w którym zamieszczone są nieprawdziwe informacje obliczone na sprowokowanie reakcji Rosji wobec polskich obywateli. Pismo podpisane jest przez członków Ruchu Palikota, w tym przez sekretarza Klubu Poselskiego tej partii.

Jako Solidarni 2010 jesteśmy pokojową organizacją pozarządową. Konsekwentnie, pod własnym szyldem i nazwiskami pracujemy na rzecz suwerenności i demokracji w Polsce. Nasze poglądy są centrowe i racjonalne. Nie inspirujemy żadnych grup marginesu społecznego. Rosjan witaliśmy z uśmiechem, przyjaźnie, z informacją o tym że Rosja – Warszawa to wspólna sprawa, solidaryzując się z nimi w walce z terrorem Putina. Od lat światowe media donoszą o aktach putinowskiego terroru, o eksterminacji Czeczenów, o wysadzaniu budynków z rosyjskimi obywatelami, o mordowaniu niezależnych dziennikarzy. Uważamy, że donos Ruchu Palikota do Putina na Polaków ma charakter szczucia i narażania na niebezpieczeństwo obywateli Polski. Domagamy się zdecydowanej reakcji władz w tej sprawie oraz zagwarantowania bezpieczeństwa wymienionym w donosie Palikota organizacjom legalnie i oficjalnie funkcjonującym w strukturach państwa polskiego.

Informujemy również, że nie zostawimy pomówienia ze strony Ruchu Palikota bez stanowczej reakcji. List zawiera bezpodstawne i nieprawdziwe tezy uderzające w dobra osobiste Stowarzyszenia, w szczególności jego dobre imię. Tego rodzaju pomówienia narażają organizację pozarządową, jaką jest Stowarzyszenie 2010, na utratę zaufania koniecznego dla prawidłowego wypełniania celów statutowych. W przypadku gdy Ruch Palikota publicznie nie wycofa się z tych insynuacji i pomówień, Stowarzyszenie będzie dochodzić ochrony swojego dobrego imienia w procesach cywilnych o ochronę dóbr osobistych przeciwko osobom podpisanym pod listem.
 

Zarząd Stowarzyszenia Solidarni 2010

  • Ewa Stankiewicz
  • Beata Sławińska
  • Jacek Kazimierski
  • Paweł Hermanowski

 

  
 
  
 
  
  
  
 
 
 
  

 

 

 

 

Brak głosów

Komentarze

 

zazwyczaj ma znamiona prawdy. A to po prostu jest pomówienie, kłamliwe oskarżenie.

******************************************************

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#265577

Ta antypolska sekta palikootasowych sowieciarzy nadaje się do natychmiastowej delegalizacji, ukarania i konfiskaty nielegalnie zdobytych majątków.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#265652