WIELKI WYJAZD NA WĘGRY-Informacje

Obrazek użytkownika Ryszard Kapuściński
Kraj

WIELKI WYJAZD NA WĘGRY
Wyjeżdżamy 14 marca wieczorem (dokładną godzinę podam w terminie późniejszym) z Warszawy do Budapesztu pociągiem PKP Intercity. Jedziemy przez: Kraków, Tarnów i Nowy Sącz - w tych miastach pociąg może się dodatkowo zatrzymać. Pociąg będzie mógł zabrać 780 osób (12 wagonów + WARS). Jeżeli zajdzie taka potrzeba, a muszę z radością Państwa poinformować, że zainteresowanie wyjazdem jest olbrzymie, wtedy wynajmiemy dodatkowe składy pociągów. Wynegocjowany koszt przejazdu z Warszawy do Budapesztu i z powrotem (pełne obłożenie pociągu) wyniesie przy dzisiejszym kursie Euro 340 zł od osoby. W zależności od Państwa decyzji możemy bez dodatkowej opłaty przedłużyć swój pobyt o jeden, lub dwa dni. Nasi przyjaciele w Budapeszcie zaopiekują się nami i pomogą znaleźć nocleg.
Za wynajem pociągu będziemy musieli zapłacić do 1 marca, dlatego Tych którzy chcą wziąć udział w WIELKIM WYJEŹDZIE NA WĘGRY prosimy o wpłaty na specjalne konto które w ramach Niezależnego Wydawnictwa Polskiego wydawcy „Gazety Polskiej” utworzyliśmy na tę okazję:
PKO SA
82 1240 5963 1111 0010 3867 3017
Proszę na przelewie dokładnie napisać swoje imię i nazwisko, oraz dodatkowo:
WIELKI WYJAZD NA WĘGRY.
Powstała strona: www.wielkiwyjazdnawegry.pl na której na bieżąco będziemy informować o przygotowaniach do wyjazdu i relacjonować pobyt w Budapeszcie.
Proszę określić (mailem) w którym z wymienionych miast będzie Państwu najwygodniej wsiąść do pociągu. Przypominam, że pomysły i wszelką pomoc proszę zgłaszać na adres:

solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl
Zaczynajmy robić banery!
Ryszard Kapuściński

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Przygotujcie się na "nieprzewidziane trudności w transporcie". Nie straszę, mówię z doświadczenia życiowego. Służby notują co się dzieje i naiwnością byłoby twierdzenie, że nie czytają tych notek na niepoprawnych. Mało było już takich przypadków ?

A w przypadku "nalotu" na pociąg pod byle pozorem, będą mieli nie tylko nicki z portalu, ale i żywego człowieka.

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego wyjazdu, sercem będę z wami, bo ciałem jestem daleko od kraju, bez technicznej możliwości uczestnictwa.

...nie dość prawdy się dorobić, trzeba ją jeszcze obrobić i obronić, i piersiami zastawić, i pieczęć swą położyć jej na piersiach...

Przeczytajcie moją książkę "Ostrzeżenie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

****** "Not Every Conspiracy is a Theory" ******

#222292