obywatelskie Wymówienie dla "kraju rad"

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

nie jesteśmy "krajem rad", ale Rzeczpospolitą Obywatelską. w Polsce nie rządzą żadne rady, ale Wolni Obywatele. WYSTARCZY TYLKO W TO UWIERZYĆ, a wyrwiemy się z niewoli korporacji partyjno-prawniczych!!!

wielu przebiegłych SSowietów wmawia nam uparcie, iż nagonka na TV TRWAM nie jest atakiem na medialną flankę Kościoła Rzymsko Katolickiego, ale porażką niezbyt zaradnej firmy prywatnej, czyli w domyśle skutkiem nieudacznictwa tzw. "Imperium Rydzyka"... totalitaryści usilnie pragną dowieść w ten sposób, iż Fundacja  "Lux Veritatis" nie stanowi części KRK  podczas kolejnych ataków i dyskryminacji wdrażanych z determinacją przez SSowietów oraz masonów.

ale biorąc pod uwagę, że Właścicielem oraz Inwestorem TV TRWAM jest głównie Zakon Redemptorystów oraz Aktywni Katolicy - rozdzielność z KRK NIE JEST PRAWDĄ.

jeśli jednak SSowietom uda się "rozwieść" KRK z Fundacją "Lux Veritatis", to zgodnie z taką logiką MOŻNA ZNISZCZYĆ KAŻDĄ INSTYTUCJĘ III.RP, nie będąc jednocześnie winnym zamachu stanu. w takich okolicznościach Obywatele dostają POTĘŻNE NARZĘDZIE - MŁOT NA KOMISARZY. wali się tym samym cała biurokratyczna hierarchia III.RP i na początek śmiało można zaproponować anihilację  KRRiT. wszak skoro właścicielem tej "rady" są płatnicy abonamentu,  to WPROST mogą zwolnić Dworaka oraz jego świtę i list polecony z wypowiedzeniem od 2-3 milionów Obywateli powinien wystarczyć ;)))

można i trzeba przeprowadzić taką akcję, gdyż w obecnych okolicznościach z łatwością  można załganym członkom tego "ciała" udowodnić budowanie totalitaryzmu na bazie materialistycznego marksizmu. w zasadzie to co pośrednio kreują "POmazańcy medialni" odpowiada mechanizmom faszyzmu tyle tylko, że tym razem metodyka ta jest realizowana przez SSowieckie korporacje okrzepłe po sutym dofinansowaniu przez... tzw. "globalnych inwestorów" ;)))

dokumenty.nf.pl/Dokument/107/Wypowiedzenie-umowy-o-prace-zawartej-na-czas-okreslony/praca-umowa-wypowiedzenie/

 

PS.

po próbie ustanowienia Bronka "Królem Niepodzielnym"  przez Kancelarię Prezydenta czas na bardziej dynamiczne i masowe działania!

Ocena wpisu: 
Brak głosów