"Premier zmienia portki co godzinę"

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

SZCZEGÓŁY AUDYCJI 473 (NIEDZIELNEJ)
"Trwa kolejny, któryś już z rzędu kryzys korupcyjny w partii Donalda Tuska i premier zmienia portki co godzinę" - komentarz Seamana.

19:00 Blog: Gadający Grzyb

      O niższości Halloween (plus "Cukierek lub numerek" Spirit of 84)

      Organizator/Źródło: / http://niepoprawni.pl/blogs/gadajacy-grzybImplementacja Halloween na polskim gruncie w ramach „modernizacji przez kserokopiarkę” chyba zakończyła się fiaskiem.

19:15 Blog: kokos26 (czyta MarkD)

      Nie przenoście nam stolicy do Krakowa, czyli rejterada

      Organizator/Źródło: / http://naszeblogi.pl/blog/68Dowiadujemy sięi, że „bohaterska” i jedynie słuszna opozycja, to znaczy PiS i Gazeta Polska postanowiły świętowanie 11-go Listopada przenieść do Krakowa, bo jak napisał Tomasz Sakiewicz, „pachnie gigantyczną prowokacją”.

19:26 Dokument: Witold Pilecki (czyta Władysław)

      Raport Witolada

      Organizator/Źródło: / http://pilecki.4shared.comOrganizacja, rodzaj wykonywanej pracy, gimnastyka dla tych, którzy nie zostali przydzieleni do żadnego komanda, wszystko to ma jeden cel - eksterminację więźniów. Witold Pilecki opisuje, jak organizował tajne piątki oporu i jaki miały one cel. Posłuchaj, dokument dla ludzi o silnych nerwach.

19:45 Historia: Józef Piłsudski (czyta Katarzyna)

      Poprawki historyczne,Uwagi do Pamiętników Ignacego Daszyńskiego

      Organizator/Źródło: /Józef Piłsudski prostuje przekłamania na temat dysponowania pieniędzmi w związku z napadem na pociąg w Bezdanach, kontaktów ze sztabem generalnym Austro - Węgier, domniemaną reformą wojskową zgłaszaną przez Daszyńskiego w parlamencie wiedeńskim i pracą posła Liebermana w komisji wojskowej. A z kart "Poprawek" docierają do czytelnika nie tylko szczegóły historyczne, ale wyłania się też osobowość ich autora. Odc 4.

19:59 Historia: Kles

      Podobizny i ich rewersy czyli "Jaguar" - "Toporek" cz.2

      Organizator/Źródło: /Druga część losów Żołnierza Wyklętego. EdekTopczewski ps. Jaguar – 19-letni partyzant oddz. „Soła” Armii Krajowej, uczestniczy w operacji Burza. Na tereny Białostocczyzny właśnie, po raz drugi w jego życiu, wkroczyli sowieci.

20:31 Audiobook: Andrzej Danilkiewicz (czyta Przemysław Piwowar)

      Rekonfiguracja - odc.18 Przesłuchanie

      Organizator/Źródło: / http://kolatka.blogspot.comCo pan robił wczoraj wieczorem w domu przy Saskiej 15, a konkretnie na strychu? A co mogłem robić? Modliłem się...

20:53 Rock: Budyń78

      Po Zmroku

      Organizator/Źródło: /Trochę wspomnień (Lou Reed, Clibe Burr, Dósiołek), trochę nowości (Trupia Czaszka, Luxtorpeda) i odrobina zaległości (Bunkier, D.O.A.)

21:36 Spotkanie: P.Ciompa, W.Drzewiecki, A.Puciłowska, D.A.Korona, J.Masiak, S.Śluskowski przy prowadzeniu i udziale Witka Kalinowskiego

      2 tygodnie po referendum

      Organizator/Źródło: Klub Mysli Pozytywnej (audycja radia Jutrzenka) / http://www.kalinowski.waw.plRelacja z rozmowy w Klubie Myśli Pozytywnej nt. katastrofy gospodarczej w Warszawie, ale (nazwa Klubu zobowiązuje) z pozytywnymi, konstruktywnymi wnioskami, jak z tego dołka wyjść.

22:31 Blog: Seaman (czyta Gadający Grzyb)

      Korupcja pod flagą Najwyższych Standardów

      Organizator/Źródło: / http://niepoprawni.pl/blogs/seaman"Póki co, trwa kolejny, któryś już z rzędu kryzys korupcyjny w partii Donalda Tuska i premier zmienia portki co godzinę. Puenta żywcem wyjęta z Raymonda Chandlera."

22:42 Czytanka: Antoni Ferdynand Ossendowski (czyta MarkD)

      Lenin - rozdz.31 cz.5

      Organizator/Źródło: / http://lenin.4shared.comTrzecia międzynarowdówka, miała być momentem przełomowym. Azjaci, Afrykańczycy, Amerykanie, Hindusi - wypowiedzieć się mieli w sprawie budowy komunizmu i walki z kapitalizmem na całym świecie. Czy tak się stało?

23:02 Spotkanie: Tadeusz Płużański, Stanisław Michalkiewicz i Wojciech Reszczyński

      Dziennikarze czy Politrucy? O współczesnym dziennikarstwie III RP.

      Organizator/Źródło: Wydawnictwo Capital i Stowarzyszenie Koliber / http://niepoprawneradio.plNa antenie Niepoprawnergo Radia PL mozna było "na żywo", wysłuchać dyskusji publicystów, aktywnych uczestników życia polityczno-społecznego w Polsce. Na naszym czacie padł zarzut, że wpisują się oni w nurt rozmawiania o sprawach wtórnych i narzuconych przez rządzący układ. Czy jednak faktycznie krytyka układu jest wpisywaniem się w niego? Posłuchajcie i oceńcie Państwo sami.

01:15 Historia: Godziemba (czyta Gadający Grzyb)

      Waszyngton a powstanie węgierskie 1956 - cz.1

      Organizator/Źródło: / http://naszeblogi.pl/blog/26"Wybuch powstania węgierskiego w 1956 roku był dla Waszyngtonu dużym zaskoczeniem."

01:27 Felieton: Antoni Macierewicz

      Głos Polski

      Organizator/Źródło: TV Trwam / http://radiomaryja.plKomentator strony radiomaryja.pl, grot napisał: Pięknie mowi pan poseł Antoni Macierewicz o perspektywie stania się świętymi, o perspektywie kosmicznej dla każdego z nas i o piekielnym zamieszaniu ostatnich lat na ziemi w Polsce, czynionym przez bonzów u władzy.

01:37 Felieton: Jan Pietrzak

      Zwróćcie ludziom pieniądze z OFE!

      Organizator/Źródło: / http://www.youtube.com/user/egida1Drugorzędne sprawy jak np los Schetyny całymi dniami wypełniają media gównego nurtu, a raport NIK o relacjach z Gazpromem, lub kradzież pieniędzy z OFE nie są nagłaśniane

01:45 Spotkanie: Prof. Jerzy Robert Nowak

      W obronie Polski i Polskości

      Organizator/Źródło: Centrum Edukacyjne Powiśle / http://niepoprawneradio.plO zewnętrznym i wewnętrznym antypolonizmie, planach Judeopolonii i nie tylko... , a spotkanie rozpoczęło się z kilkunastominutowym opóźnieniem gdyż okzałało się ża zarezerwowana sala została przez kogoś zajęta.

Odtwarzacze dla urządzeń mobilnych

Ocena wpisu: 
Brak głosów