Jak można poprawić stosunki z KGB?(Bukowski o 20:04)

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Tytułowe pytanie zadane "polskiemu" rządowi! O stosunkach Putina z Polską, Niemcami Europą oraz o losie Europy!
Wywiad z Władimirem Bukowskim powtarzamy o 20:04, 4:04, 12:04 aż do niedzieli.

AUDYCJA 314 - SZCZEGÓŁY. TEJ AUDYCJI PRZEGAPIĆ NIE MOŻESZ!

W drugą rocznicę smoleńskiej tragedii, upamiętniając ofiarę poległych
10 kwietnia 2010r., odbyło się spotkanie poetycko-muzyczne w kościele p/w Najświętszej Marii Panny na Piasku - Wrocław , 14.04.2012 Posłuchajmy wzruszającej ballady.

19:02 Artyści o Smoleńsku: Przemek Pietrzykiewicz (muz. i sł. Przemek Bogusz) - "Ballada Smoleńska"

Ostatni wyrok Europejskiego Trybunału ze Strasburga zadowala Rosjan. Co jest zadziwiające zadowala także opozycję w Polsce, a ponieważ potwierdził on słowa Niesiołowskiego i Kuźniara nie możemy liczyć na grupę rządzącą. Na "Zachód" też nie ma co patrzeć.

19:05 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Katyński wyrok na Polskę

Podobno konserwatysta Gowin szykowany jest na następcę Tuska.

19:18 Blog:Katarzyna - Rozmyślania przy zmywaku mamy Katarzyny - O prześladowaniach Donalda Tuska i konserwatyzmie Jarosława Gowina myśli kilka

Powiedzmy to jasno, państwo „prawicowcy”: bywając tam gdzie bywacie, legitymizujecie wrogi front propagandowy nie zyskując nic w zamian dla sprawy, której ponoć służycie.

19:33 Blog:Gadający Grzyb - Żer dla mediodajni

Antykoncepcyjna machina. "Posługiwanie się argumentem praw kobiet przy promocji antykoncepcji w przypadku firm farmaceutycznych, a szczególnie grup promujących kontrolę urodzeń brzmi szczególnie kiepsko w kontekście ich nadużyć wobec kobiet. Warto o tym kontekście pamiętać, nie tylko wtedy, kiedy Towarzystwo Rozwoju Rodziny będzie organizowało we wrześniu wraz z firmami farmaceutycznymi Światowy Dzień Antykoncepcji".

19:44 Artykuł:Natalia Dueholm - Kulisy sektora antykoncepcji

Raj socjalistyczny w nowym wspaniałym świecie za pomocą marchewki konwergencji. A zaczęło się od Gorbaczowa... Co oznacza polityka rządu Tuska wobec Rosji? O czym marzy Władimir Bukowski? Co spełnienie tego marzenia oznacza dla nas? To trzeba posłuchać! Niepoprawne Radio Pl gościło w domu Władimira Bukowskiego.

20:04 Rozmowa:Władimir Bukowski - (rozmawia Bolo - oprac. Młody) (Nagranie własne Niepoprawnego RadiaPL)

O tym, jak polskie media informują o śledztwie smoleńskim dyskutowali Ewa Stankiewicz, reżyser filmowy, prezes Stowarzyszenia Solidarni 2010 oraz red. Piotr Śmiłowicz, publicysta „Newsweeka”.

20:35 Dyskusja: - Ewa Stankiewicz kontra Piotr Śmiłowicz cz. 1/2

„Skoro można było po 1989 roku, przez ponad dwie dekady ogłupić i zdeprawować z premedytacją sporą cześć narodu to przecież tak jak w latach 1918-39 można przez następne dwadzieścia lat to wszystko mozolnie naprawić i odbudować. Wszystko zależy od tego, kiedy rozpoczniemy ten długi mozolny i trudny proces. Póki, co stoimy przed wielkim wyzwaniem, przed którym nie uciekniemy udając, że da się znaleźć jakieś inne wyjście lub trzecią drogę. To wyzwanie brzmi: Albo MY ICH, albo ONI NAS”.

21:49 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) - Tusk rzekł "wolałbym się nie urodzić" i ja mu wierzę

NIK - czego nie zrobił polski rząd. Czy ustalenia Raportu NIK mogą pomóc teraz w pewniejszym formułowaniu wniosków, które dotyczą dalszych badań nad prawdą o 10 kwietnia 2010 r.? Czy powinny one zmobilizować prokuraturę do bardziej zdecydowanego stawiania zarzutów rządowi Tuska? Jaką mają wartość zeznania świadków?

21:58 blog:amelka222 (czyta:JaWa) - Free Your Mind - Burzenie smoleńskiego matrixu. cz.5

W tym fragmencie książki Mackiewicza dużo informacji o nawiązywaniu kontaktów przez Watykan z komunistycznymi Chinami. Nie przeszkadzało w tych działaniach Pawłowi VI, 140 zamordowanych katolików.

22:13 Czytanka:MarkD - Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy- Józef Mackiewicz

Warto wiedzieć. Metody działania KGB poprzez agentów wpływu na Zachodzie. Ciąg dalszy: Potencjał wywiadowczy i agenci wpływu

22:23 Czytanka:czyta Katarzyna - "Nowe kłamstwa w miejsce starych" Anatolija Golicyna

Porównujemy raport MAK z rzeczywistością. Wskazujemy zweryfikowane przekłamania i manipulacje. Wskazujemy potwierdzone a niewytłumaczone w oficjalnych raportach fakty. Punktujemy ustalanie wersji wydarzeń tuż po wypadku. Pytamy czemu nie bada się możliwości zamachu? Naszym gościem jest Grzegorz Wierzchołowski z Gazety Polskiej.

22:43 Konserwa:Jabollissimus&Kreator - Kłamstwo smoleńskie

Ewa Stankiewicz podziękowała wszystkim organizacjom biorącym udział w Marszu. W swojej wypowiedzi skupiła się na potępieniu działań i postaw Bronisława Komorowskiego i Donalda Tuska. ”Panie premierze, zwracam się do Donalda Tuska, proszę tchórzliwie nie grozić politykom. To społeczeństwo, a przynajmniej większa jego część, nazywa pana zdrajcą stanu”.

24:04 Przemówienie:Ewa Stankiewicz - Marsz w obronie Telewizji Trwam - Warszawa 21.04.2012

O wolności słowa i pluralizmu – bez których nie ma prawdziwej wolności. Poparcie i uznanie dla wolnych mediów i TV Trwam.

24:17 Przemówienie:Jarosław Kaczyński - Marsz w obronie Telewizji Trwam - Warszawa 21.04.2012

Polskie osadnictwo w Argentynie w czasach II RP. „Mimo formalnego fiaska przedwojennych planów założenia kolonii w Argentynie, wielu polskich emigrantów odegrało ważną rolę w lokalnej społeczności a ich dorobek stał się składnikiem dziedzictwa kulturowego Argentyny. Dobitnie świadczy o tym ustanowiony w 1995 roku decyzja argentyńskiego parlamentu i obchodzony corocznie 8 czerwca Dzień Osadnika Polskiego”.

24:32 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Kolonialne miraże - cz. 2

"Moskowia ma bardzo bogate doświadczenia w dyskretnym wspieraniu terroryzmu...". Związki agentury Specnazu z międzynarodowym terroryzmem; zakres i metody działania.

24:43 Czytanka:Grzegorz Rossa (czyta: JaWa)/ - Ciężkie czasy dla agentów cz.33

W nocy z 9 na 10 maja 1946 r. prawdopodobnie w piwnicach PUBP w Radomsku w bestialski sposób zamordowano 12 żołnierzy KWP. Ich ciała zakopano w poniemieckim bunkrze koło Bąkowej Góry. Wśród zamordowanych był por. Jan Rogólka "Grot" - 33 lata - dowódca batalionu "Żniwiarka" skazany na karę śmierci.Biografię jego przybliża uczestnikom konferencji Janusz Bajer

24:59 Konferencja ŻW:Janusz Bajer? - Por.Jan Rogólka - "Grot" - dca piotrkowskich struktur KWP Konferencja - Inst.Historii UJK w Kielcach filia Piotrków Tryb. i Muzeum Zamek w Piotrkowie

W prelekcji, zorganizowanej przez berliński Klub „Gazety Polskiej“ dramatyczne losy Żołnierzy Wyklętych przedstawił 15.04.2012 roku na spotkaniu w Berlinie pan Paweł Kołkiewicz.

01:24 Spotkanie:Klub "Gazety Polskiej" Berlin - Żołnierze Wyklęci

O zaletach redaktora Blumsztajna, jego poglądach, o zbawiennych pouczeniach i o PO, która jest „za, a nawet przeciw”.

02:03 FelietonRM:Stanisław Michalkiewicz - Totalniacka recydywa redaktora Blumsztajna

Jedenasty odcinek czytanej przez autora książki. Ostateczne sfinalizowanie Porozumienia Katowickiego, rejestracja Solidarności i pierwsze kontrowersje w walce z reżimem.

02:13 Wspomnienia:Andrzej Rozpołochowski (oprac. Tomasz Sarwa) - Postawią ci szubienicę - odc. 11

Brak głosów

Komentarze

Pytanie do polskiego rządu od Władimira Bukowskiego. Reszta też znakomita. Posłuchajcie. Najbliższa powtórka wywiadu już o 20:04

Vote up!
0
Vote down!
0
#249343