Ideologia gender? Nie wiesz - posłuchaj audycji 321

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

"Złóż ręce tak by sen zaczerpnąć
Tak jak się czerpie wody ziarno
A przyjdzie las: zielony obłok
I brzozy pień jak struna światła...".

19:00 Wiersz:Zbigniew Herbert (Czyta Jabolissimus) – Las Ardeński Fryderyk Chopin – Mazurek a-moll Op. 7 Nr 2 (Jean-Marc Luisada)

Wszystko przez Kaczyńskiego, bo gdyby w dwa lata wybudował to, czego nie udało się przez pięć lat wybudować Platformie, to dziś nie byłoby problemu.

19:04 Blog:Gadający Grzyb – Klątwa Kaczyńskiego II

Jak długo jeszcze głównym tematem niezależnego przekazu medialnego będzie reżimowy przekaz. To ONI decydują, co jest ważne i niestety my przyjmujemy te tematy jako wiadomość zamiast przekazywać to, co naprawdę ważne.

19:18 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Jaka niezależność

Blogerka elig przytacza i porównuje za sobą spostrzeżenia Gadającego Grzyba i Ziemkiewicza.

19:41 Blog:elig (czyta:JaWA) – Gadający Grzyb i Ziemkiewicz, czyli refleks szachisty

"Kraj dźwigał się powoli, lecz nieustannie". Reformy skarbowe i sądowe. Ostry sprzeciw szlachty wobec prób zniesienia poddaństwa chłopów. Odc. 130

19:53 Historia:czyta Katarzyna – cd. podrozdziału Rada Nieustająca „Dzieje Polski” – Michał Bobrzyński

Polska wielki projekt czy dziedzictwo? Prof. Andrzej Nowak- "Polska nie jest projektem, Polska jest historycznym dziedzictwem ". Prof. Andrzej Zybertowicz - "Przedstawił obraz zdewastowanego społeczeństwa, więc Polska jest projektem - upierał się". "Co robić aby „połączyć archipelagi polskości?" Portret obecnych elit namalował dowcipnie prof. Ryszard Legutko.

20:07 Kongres PWP:Joanna Potocka, prof. Andrzej Nowak, prof. Andrzej Zybertowicz oraz prof. Ryszard Legutko. Dyskusję prowadził Marek Magierowski. – Kto realnie rządzi w Polsce? Dyskusji przysłuchiwał się Jarosław Kaczyński.

„Okazuje się, co zakrawa na czarny humor, że to sami zdrajcy zadbali o to, aby w przyszłych podręcznikach historii oprócz treści pisanej, pojawiły się również dokumentujące ową zdradę, bardzo przekonywujące ilustracje i dowody rzeczowe zaplanowanego kłamstwa stulecia”.

21:07 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) – Duzi jak brzozy,głupi jak kozy

W nawiązaniu do postu Ściosa. Opis sytuacji medialnej na konkretnych przykładach.

21:17 Blog:MarkD – Poddajemy się reżimowej propagandzie

Analogia użyta przez Matkakurkę w sprawie przywrócenia napisu na bramie Stoczni Gdańskiej może stać się inspiracją dla HGW skłaniającą ją do działań przybliżających i odkłamujących historię.

21:23 Blog:Matka Kurka (czyta:JaWa) – A gdyby tak przywrócić historyczną nazwę Umschlagplatz?

"Ustalenia, dotyczące koordynowania działań pomiędzy partiami Bloku z tymi spoza Bloku, oraz osiągnięcie tego, co Chruszczow nazywał synchronizacją ich działalności z polityką, są tak
obszerne, że jedynie ogólny zarys może być tutaj przedstawiony". Zaprzeczają one rozłamom i przemianom ideologii komunistycznej.

21:33 Czytanka:czyta Katarzyna – cd.rozdziału 23 Koordynacja między partiami Bloku „Nowe kłamstwa w miejsce starych” Anatolija Golicyna

Realne podziały i tożsamość Polski. Co znaczy propagandowe hasło w III RP - zakaz dzielenia Polaków? Podstawowy spór w III RP.

21:48 Kongres PWP:Bronisław Wildstein – Polityczne i medialne techniki dzielenia Polaków — i ich konsekwencje

Wzrost gospodarczy w dzisiejszym świecie kreują nie nakłady, a firmy. Na czym powinna polegać troska państwa o rozwój firm?

22:03 Kongres PWP:Jan Filip Staniłko – Co to jest nowoczesna polityka gospodarcza? Jaka polityk dla Polski?

O przepisach generujących raka duszy u urzędników.

22:27 Blog:Wiktor Smol (czyta:JaWa) – Bezduszność ustaw i przepisów

Marksistowska teologia katolicka. Południowa Ameryka, w szczególności księża tamtego obszaru wyznają oficjalnie teologie sprzeczne z naukami kościoła. Brak jest reakcji Watykanu, mimo że w wielu wiodących ośrodkach katolickich naukowych czy edukacyjnych prym wiodę tacy księża. Czym była promowana "teologia gwałtu"? Warto posłuchać.

22:36 Czytanka:MarkD – Marksistowska teologia katolicka – Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy – Józef Mackiewicz

Postawa środowisk literackich związanych z Narodową Demokracją oraz literatów liberalnych z kręgu „Skamandra” i „Wiadomości Literackich” wobec przewrotu majowego i rządów Sanacji.

22:50 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) – Liberałowie kontra endecy – cz.1

Powołanie Prezydium KKP "Solidarności" było fundamentalną zmianę w funkcjonowaniu związku, wymuszonym przez komunistów.

23:01 Wspomnienia:Andrzej Rozpłochowski – Postawią ci szubienice…

Polska do tej pory nie zwróciła się z żadną prośbą w sprawie wyjaśnienia tragedii smoleńskiej, mimo to szanse na powołanie komisji międzynarodowej znacznie wzrosły - felieton Antoniego Macierewicza z Waszyngtonu na chwilę przed spotkaniem z senatorem Johnem McCainem.

23:56 Felieton:Antoni Macierewicz – Głos Polski

Pietrzak o akcji Solidarności pod Sejmem jako świeżym pomyśle który mógłby przyjąć formę strukturalną [;)]

24:04 Felieton:Jan Pietrzak – Oblężenie Sejmu przez Solidarność

"Zniszczyć rodzinę, religię, Kościół i wszystkie tradycyjne stereotypy, aby stworzyć masę społeczną, którą łatwo można modelować – to prawdziwy cel ideologii gender".

24:11 Wykład:Abp Henryk Hoser – Ideologia gender. Wyzwania antropologiczne współczesności – ujęcie bioetyczne

ST podkreśla pochodzenie władzy od Boga. W kolejnym odcinku, o roli społecznej proroków w dziejach narodu żydowskiego.

1:43 Rozważania:Arturo Katolo – Zagadnienia społeczne w Starym Testamencie cz.3

"Co jest szczytem kompromitacji, tego nie wiemy, zanim jak grom z jasnego nieba nie spadnie na nas najnowszy rekord wystawienia się na pośmiewisko, okrycia hańbą, utraty wiarygodności". Kto dziś w życiu publicznym kompromituje się? A kto gorszy? Jaka jest definicja zgorszenia w Kościele katolickim?

1:47 Felieton:Zbigniew Hałat – Spróbuj pomyśleć

Pytania do autora książki "Bestie". O przyczynach odmowy ekstradycji Heleny Wolińskiej, Stefana Michnika i Salomona Morela, sprawiedliwości wobec oprawców stalinowskich i nikłej wiedzy społeczeństwa polskiego na temat Żołnierzy Wyklętych.

1:59 Spotkanie:Tadeusz Płużański w Fundacji Republikańskiej – cz.2

Ocena wpisu: 
Brak głosów