Konkurs dla słuchaczy Niepoprawnego Radia PL!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Kultura

Włącz nas jutro o 19:00 i odpowiedz na pytanie!

Już jutro na antenie konkurs w którym do wygrania są trzy egzemplarze powieści Antonio Socciego "Czas burzy. Dramat czasu konklawe", która ukazała się nakładem Wydawnictwa AA. Dziś prezentujemy zajawkę książki.

Tytuł: Czas burzy.
Podtytuł: Dramat czasu konklawe

Autor: Antonio Socci   
Wydawca: Wydawnictwo AA, Kraków 2013 r.

„Nasza przyszłość i losy całej planety są zagrożone” — Benedykt XVI

ANTONIO SOCCI, AUTOR BESTSELERÓW, ZNÓW ZASKAKUJE!  Słynny dziennikarz Antonio Socci zasłynął z niezwykłych tekstów:


-zgłębił sekrety mistycznego życia Jana Pawła II,

-zdemaskował spisek wokół trzeciej tajemnicy fatimskiej,

-przewidział abdykację Benedykta XVI.


Teraz prowadzi tropami watykańskich tajemnic, stawiając nas w obliczu zmagań osłabionego Kościoła z siłami ciemności. Snuje fascynującą intrygę w powieści opartej na prawdziwych dokumentach. Antonio Socci prowadzi czytelnika do odkrycia niezwykłych zagadek związanych z poszukiwaniem grobu św. Piotra oraz wizji i objawień dwudziestowiecznej mistyczki, kreśląc więzi łączące początki chrześcijaństwa z naszą ponurą teraźniejszością.


Pasjonująca powieść o zmaganiach kościoła z mocami ciemności w cieniu wstrząsającego odkrycia!


W jednym z rzymskich kościołów pewien mężczyzna wyjawia w konfesjonale straszny grzech. Wkrótce potem zostaje zamordowany. Okazuje się, że ten człowiek, to ksiądz, który ukradł tajne dokumenty z archiwów watykańskich. Były to listy dwudziestowiecznej mistyczki, Marii Valtorty, która w roku 1949 na prośbę Watykanu wskazała na rzymskie katakumby, jako miejsce prawdziwego grobu świętego Piotra Apostoła.  Podważyła tym samym oficjalną wersję, według której Apostoł pochowany jest pod bazyliką watykańską. To wstrząsające odkrycie, jednak
w istocie chodzi tu o kwestie znaczniej większej wagi: o sukcesję apostolską i prymat papieża, a ostatecznie o sam Kościół.

Ojciec Michele otrzymuje tajne zadanie zbadania, czy istnieją inne pisma mistyczki, które zdradzałyby dokładne miejsce pochówku Księcia Apostołów. Tymczasem rozpoczyna się prawdziwe prześladowanie Kościoła, a cały świat staje nad przepaścią katastrofy.

Z pomocą przyjaciół ojciec Michele odkrywa zapiski zawierające niesamowite informacje, dzięki którym możliwe staje się odnalezienie prawdziwego grobu świętego Piotra oraz jego ciała. Zaczyna się wyścig z czasem, zbliża się konklawe i niebezpieczeństwo wielkiego ataku na Kościół. Od powodzenia misji zależy, czy Kościół zostanie uratowany przed samobójczym gestem, a świat przed samozniszczeniem…

Słowa Jezusa spisane przez Marię Valtortę.
„Przeciwnik rozpoczyna swoje dzieło zniszczenia trzeciej części gwiazd niebieskich. W mój Kościół nie uderzy nikt inny, jak tylko sam Kościół. Każdego innego nieprzyjaciela Ja sam pokonam”.  


_______________________________________________________________________________________________________
Antonio Socci, Antonio Socci, dziennikarz i pisarz, dyrektor Szkoły Dziennikarstwa w Perugii, stały współpracownik „Il Libero” oraz „Il Foglio”, autor wielu bestsellerów. Dotychczas w języku polskim ukazały się jego książki: Tajemnice Jana Pawła II, Czwarta Tajemnica Fatimska, Tajemnica Medjugorie, Mroki nienawiści, Ojciec Pio: tajemnica życia, Śledztwo w sprawie Jezusa, Caterina, Wojna przeciwko Jezusowi.
____________________________________________________________________________________________________________________
Wydawnictwo AA, „Czas burzy” format:145 x 205 s. 272, oprawa miękka, cena detaliczna 29,90 zł. Książka dostępna w dobrych księgarniach, oraz na
www.religijna.pl  

Brak głosów