Jest już "namaszczony", przywódca Narodu?

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Odpowiedź na tytułowe pytanie o godz.22:22 w aktualnej audycji, której szczegóły poniżej

Przypominamy ponownie, że umożliwiliśmy pobieranie całych audycji w postaci pliku mp3 na Wasz dysk do dowolnego, niekomercyjnego wykorzystania.
Wystarczy wpisać adres http://audycje.4shared.com i wybrać ostatnią lub inną z interesujących Was audycji.

Taki plik można zgrać na płytę CD, do telefonu komórkowego lub na pendrive'a i odtwarzać we wszystkich współpracujących z tym formatem urządzeniach (telefonach, samochodowych odtwarzaczach i innych urządzeniach mp3)

Audycje pojawiać się będą w takiej formie po dwóch dniach od premiery, wraz z informacją o szczegółach (podobną do poniższej).

AUDYCJA 327 - SZCZEGÓŁY

"...Akropol dla wydziedziczonych
i łaska łaska dla kłamiących"


19:04 Wiersz:Zbigniew Herbert (wykonanie Jabolissimus) – Wawel, muz.Fryderyk Chopin, Nokturn e-moll WN 23 (Op.72 nr 1) – Janusz Olejniczak

„My dorośli przede wszystkim dostrzegamy wielkie zagrożenie dla Ojczyzny ze strony rządzących. Młodzi bezbłędnie tak jak my za komuny wyłapują hipokryzję, fałsz, obłudę i komizm, lejące się z ekranów telewizorów i wypływające z ust kabotynów i farbowanych nomen omen, lisów”.

19:09 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb)? – III RP, czyli pod okupacją miernot

Krytyka postawy opozycji wobec biernej postawy w sprawie propagandowego, show jakim jest EURO 2012.

19:26 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Dance Macabre

Lista prowokacji rosyjskich jest długa. Odbywają się one przy wsparciu mediów i ludzi świata polityki i kultury. Są wyrazem "niebywałego skundlenia środowisk zwanych elitami III RP".

19:39 Blog:Martynka (czyta:JaWa) – HISTORIA ROSYJSKICH PROWOKACJI

Reformy wprowadzane przez Komisję Edukacji Narodowej. Odc. 133

19:51 Historia:czyta Katarzyna – c.d. Komisja Edukacyjna „Dzieje Polski” Michała Bobrzyńskiego

Antoni Macierewicz miażdży sektę "pancernej brzozy smoleńskiej" Wrocław 01.06.2012. Całość wykładu i dyskusji przeprowadzonej przez Antoniego Macierewicza we Wrocławiu. Organizatorem spotkania z posłem Macierewiczem był Wrocławski Społeczny Komitet Poparcia Jarosława Kaczyńskiego, a także poseł PiS Jacek Świat oraz europoseł PiS Ryszard Czarnecki.

20:05 Wykład:Antoni Macierewicz – O Smoleńsku i „pancernej” brzozie Wrocławski Komitet Poparcia Jarosława Kaczyńskiego

Usiłowania rozluźnienia podległości ZSL w stosunku do PZPR i kontrofensywa partii. W efekcie „Zwolennicy ograniczonej samodzielności byli całkowicie bezradni, gdyż w kierownictwie ZSL przewagę osiągnęli działacze w pełni dyspozycyjni wobec PZPR. W listopadzie 1959 roku III Kongres ZSL posłusznie uchwalił jedynie „deklarację ideowo-programową”, w której podkreślono, że kierownictwo polityczne w kraju sprawuje PZPR przy współudziale ZSL i SD w ramach Frontu Jedności Narodu.”

21:39 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) – Chłopi polscy w 1956 roku – cz.3

Dlaczego rozliczono faszyzm i nazizm, a komunizm nie? Może w tej polityce dziś leży przyczyna? Posłuchaj. odc. 102.
Entuzjastycznie przyjmowana przez Zachód polityka odprężenia. Naciski biznesowe na ekspansję handlową w kierunku krajów komunistycznych.Zmiana kursu polityki USA. „State of the Union Message” zachęca do handlu ze Wschodem. Rezygnacja Zachodu z międzypaństwowych konsultacji i uzgadniania kontaktów oraz umów z Blokiem komunistycznym. "Granie chińską kartą". Antykomunizm w środkach masowego przekazu Zachodu blokowany.

21:58 Czytanka:czyta Katarzyna – c.d. Skutki dla zachodniej polityki „Nowe kłamstwa w miejsce starych” Anatolija Golicyna

"Rozpoczął się zapowiadany przez KE etap drenażu banków zagranicznych obecnych w Polsce z naszych kapitałów przez ich obecnych właścicieli zagraniczne centrale. Mówi się nawet o odpływie do Paryża, Berlina, Rzymu, Amsterdamu czy Madrytu – w ostatnich tygodniach i miesiącach nawet 15 – 20 mld zł. i ten proceder trwa w najlepsze dalej, a jego skala będzie rosła".

22:15 Artykuł:Janusz Szewczak(czyta:JaWa) – Zostaną nam banki wydmuszki

Mowa m.in.o Namaszczonym – przyszłym przywódcy narodu, o przepowiedni Malachiasza oraz o tym, że dużo osób modli się za Księdza, więc zobaczymy, czy Pan go nam zabierze

22:22 Spotkanie:ks.Adam Skwarczyński – Zakołysze się cała Ziemia cz.2 dla Niepoprawnego Radia PL oraz Piotra Zarębskiego

Moskowia opracowała nowy sposób finansowania swojej agentury wpływu za pomocą organizowania "żerowisk". Takim żerowiskiem dla agentów wpływu Moskowii stał się proces żądania odszkodowań za holokaust.

23:17 Czytanka:Grzegorz Rossa (czyta: JaWa) – Ciężkie czasy dla agentów cz.41

Rozdział poświęcony Kościołowi w Meksyku. Ekskomunika za krytykę postaw prokomunistycznych. Ks. prezbiteriusz Saenz y Ariaga za książkę "Nowy Kościół Montiniego" ukarany, jednocześnie praca ks.Porfirio Mirranda, "Marks y la Biblia", dostaje imprimatur.

23:33 Czytanka:czyta MarkD – Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy – Józef Mackiewicz

Konferencja dotyczyła podsumowania pierwszego etapu akcji. Dowiedz się więcej o akcji wyszukiwania i działaniach na rzecz likwidacji symboli komunistycznych. Jak to jest w Warszawie? Zdziwisz się, nie jest łatwo przepędzić bolszewika z nazw ulic i pomników Warszawy.

23:47 Konferencja prasowa:Stowarzyszenie Koliber i inni – Goń z pomnika Bolszewika

Wypowiedź Obamy o" obozach śmierci" to fragment antypolskiej wojny propagandowej, wspieranej przez nasz rząd, nie lubiący polskiej historii.

24:49 Felieton:Jan Pietrzak – Historia pisana przez wrogów

Z historii "Solidarności" w stanie wojennym. Wspomnienia Andrzeja Rozpołochowskiego i Jadwigi Chmielowskiej organizującej opozycję podziemnej "Solidarności" w stanie wojennym na Śląsku.

24:56 Rozmowa:Jadwiga Chmielowska i Andrzej Rozpłochowski – 30 lat Regionalnej Komisji Koordynacyjnej mat.przygotował Tomasz Sarwa

"Po prostu: keep smiling cordially like a Pole. Uśmiechaj się serdecznie jak Polak".

01:37 Felieton:Zbigniew Hałat – Przebrniemy nie tylko przez EURO 2012

Czym jest konserwatyzm? Kto dziś jest konserwatystą?

01:52 Konferencja:Klub Gazety Polskiej w Dąbrowie Górniczej oraz Stowarzyszenie Pokolenie – Wojna o pieniądz i neokonserwatyzm amerykański

Ocena wpisu: 
Brak głosów