Publiczny festiwal cynicznych kłamstw

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

SZCZEGÓŁY AUDYCJI 483 (NIEDZIELNEJ)

Publiczny festiwal cynicznych kłamstw - Aleksander Ścios o belwderskim projekcie "pojednania"

19:01 Blog: Gadający Grzyb

      Ukraiński klincz

      Źródło: http://niepoprawni.pl/blogs/gadajacy-grzybMożliwa jest europejska integracja Ukrainy – i to bez udziału Moskwy, Brukseli i Berlina.

19:12 Blog: Aleksander Ścios (czyta MarkD)

      Z kim nas chcą jednać polscy hierarchowie (cz.2)

      Źródło: http://bezdekretu.blogspot.com/Uznałem za konieczne opublikowanie tych podstawowych informacji, ponieważ od wielu miesięcy odbywa się publiczny festiwal cynicznych kłamstw związany z belwederskim projektem „pojednania” ROC i polskiego Kościoła Katolickiego. Tzw. media katolickie oraz polscy hierarchowie przedstawiają fałszywy obraz Cerkwi i jeszcze bardziej kłamliwy wizerunek przywódcy tej organizacji, każąc dostrzegać Polakom w postaci współpracownika KGB „Michajłowa” - „męża opatrznościowego dla świata” i „osobowość charyzmatyczną”.

19:29 Historia: Józef Piłsudski (czyta katarzyna)

      Poprawki historyczne, Uwagi do Pamiętników Leona Bilińskiego

      Źródło: http://pilsudski.4shared.comJózef Piłsudski odsłania przkłamnia i konfabulacje w pamiętnikach Leona Bilińskiego.(Leon Biliński 1846-1923 http://www.polskietradycje.pl/authors.php?author=183 )

19:43 Dokument: Witold Pilecki (czyta Władysław)

      Raport Witolda

      Źródło: http://pilecki.4shared.com"Obóz nasz stale się powiększał. Nie stan liczbowy więźniów - tych było prawie zawsze wtedy 5-6 tysięcy. Numer bieżący sięgał już jednak ponad 20 tysięcy - kilkanaście tysięcy wchłonęło już krematorium. Obóz powiększał się inaczej - rozbudowywał się. /.../ w samym obozie macierzystym (Stammlager) jeszcze budowano szybko filie. Pierwsza, to tak zwana Buna,/.../ druga filia obozu macierzystego, to nowo powstający obóz Birkenau (Brzezinka), od lasku brzozowego tak nazwany".

20:03 Spotkanie autorskie: Dorota Kania

      Cień tajnych służb

      Organizator / Źródło: Wrocławski Klub Gazety Polskiej podczas Wrocławskich Targów Dobrych Książek / http://offca.plAutorka opowiada o kulisach powstawania książki, odsłania tajemnice morderstw i podejrzanych samobójstw mających wpływ na polską scenę polityczną. Dużo odniesień do Smoleńska.

21:13 Punk: Budyń78

      Po Zmroku

      Źródło: facebook.com/pozmroku78z nowych płyt Warsaw Dolls i El Dupa, z przyczyn historycznych Angelic Upstarts, Karcer, Róże Europy, Proletaryat i Uliczny Opryszek, a wszyscy właściwie o tym samym, a na koniec znajdzie się jeszcze miejsce dla sympatycznego metalu z Japonii.

21:54 Spotkanie autorskie: prof.Andrzej Nowak. Spotkanie prowadzi prof.Marek Dyżewski

      Intelektualna historia III RP

      Organizator / Źródło: Wrocławskie Targi Dobrej Książki / http://offca.plW ramach Wrocławskich Targów Dobrej Książki, odbyło się spotkanie autorskie z prof. Andrzejem Nowakiem. Rozmowę promującą nową książkę profesora "Intelektualna historia III RP" poprowadził prof.Marek Dyżewski.

23:01 Artykuł: Joanna Duda-Gwiazda (czyta Gadający Grzyb)

      Premierzy i prezydenci

      Źródło: http://nowyobywatel.pl/"Jak dawniej, istotnym wyróżnikiem jest kierunek strumienia przepływu pieniędzy."

23:11 Felieton rymowany: Jan Pietrzak

      NIesłychana zagadka

      Źródło: http://www.youtube.com/user/egida1Kim są te lenie, pętaki, gnojki, gamonie, wałkonie , niedojdy, ślamazary...

23:18 Czytanka: Antoni Ferdynand Ossendowski (czyta markD)

      Lenin - Rozdz.XXXV

      Źródło: http://lenin.4shared.comŚmierć Lenina, oczywiście wg autora. Przedostatni rozdział najbardziej znienawidzonej przez bolszewików książki.

23:41 Wywiad: dr.Cezary Mech

      Problemy finsnowe Polski

      Organizator / Źródło: Artur / http://pomniksmolensk.plDr Cezary Mech był (6.12.2013 roku) gościem toruńskiego Klubu Szewska Pasja. Redaktor portalu http://pomniksmolensk.pl zapytał o Jego wspomnienia z 10.04.2010 roku. Następnie omówili problemy finansowe Polski i wprowadzone w dniu wczorajszym (5.12.) zmiany do ustawy ws. OFE. Dr Mech udzielił rady, jakiego dokonać wyboru, oraz przedstawił beneficjentów zmian w systemie emerytalnym.

24:12 Spotkanie : Antoni Macierewicz

      Kiedy komisja międzynarodowa do zbadania katastrofy smoleńskiej?

      Organizator / Źródło: Krakowski Klub Wtorkowy / http://krakowskiklubwtorkowy.plAntoni Macierewicz przedstawił „międzynarodowe aspekty” badania katastrofy smoleńskiej, poczynając od odrzucenia przez przedstawicieli polskiego państwa propozycji, która padła w Moskwie – włączenia do śledztwa ekspertów z Unii Europejskiej i NATO – a kończąc zapewnieniem, że powołanie międzynarodowej komisji jest wciąż aktualne. Przedstawił też najnowszą wiedzę dotyczącą innych wątków katastrofy, będącej owocem odbytej niedawno drugiej konferencji smoleńskiej.

01:07 Historia: Godziemba (czyta Gadający Grzyb)

      "Burza" we Lwowie - cz.2

      Źródło: http://naszeblogi.pl/blog/26"Wkrótce po zajęciu Lwowa przez żołnierzy AK Sowieci przystąpili do aresztowania polskich oficerów i żołnierzy oraz likwidowania wszelkich przejawów polskości w mieście."

01:19 Felieton: Jan Pietrzak

      Co za gnojek

      Źródło: http://www.youtube.com/user/egida1Rosyjskie problemy, polska korupcja, infoafera rządowa, zona o Tusku

01:28 Felieton: prof.Krystyna Pawłowicz

      Myśląc Ojczyzna

      Źródło: http://radiomaryja.plZa naszą wschodnią granicą, na Ukrainie rozstrzygają się losy państwa i narodu, który chce wyzwolić się spod rosyjskiej dominacji i woli funkcjonować w ramach innej – europejskiej dominacji, przeciwko której też kiedyś na pewno powstaną bronić swej narodowej tożsamości i religii, które Unia zwalcza na rzecz bezwzględnego antychrześcijaństwa i wyzysku biedniejszych narodów przez inne. O tym może kiedyś sami Ukraińcy się przekonają. Dziś powinniśmy jednak popierać ich wolnościowe dążenia, bo to może też Polskę uczynić nieco bezpieczniejszą od wschodu.

01:40 Felieton: Zbigniew Hałat

      Spróbuj pomyśleć

      Źródło: http://radiomaryja.plW dniu Świętego Mikołaja dajemy prezenty. Rodzice dzieciom, dziadkowie wnukom czynią to wręcz odruchowo, ukradkiem podrzucając podarunki, choć nie znając źródeł tradycji. Dziadek Mróz i Santa ukradli tożsamość biskupowi Mikołajowi z Miry, odebrali chrześcijaństwu siłę perswazji opartej o wzorzec osobowy jednego z najbardziej popularnych świętych w skali globalnej.

01:51 Wspomnienia: prof. Anna Pawełczyńska (rozm. Jerzy Szczęsny)

      Niszczenie polskiej nauki w latach '40 i '50

      Organizator: nad. Oskar PolskyFragment romowy Jerzego Szczęsnego z prof. Anną Pawełczyńską o niszczeniu nauki polskiej w latach 40-tych, 50-tych i później przez nkwd-eckich ''uczonych''.

Odtwarzacze dla urządzeń mobilnych

Ocena wpisu: 
Brak głosów