Przeczytaj szczegóły audycji. Może się skusisz i właczysz to radio ?

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Ostatnie audycje do pobrania ze strony http://audycje.4shared.com

Audycję włączyć mozna klikając w jedną z poniższych ikonek

AUDYCJA 359 - SZCZEGÓŁY

19:02 Tadeusz Sikora – Nie zwlekaj – Z płyty Tadeusz Sikory objętej naszym patronatem. Zapraszamy do kupowania e-mail: attsrecords@gmail.com (płyta kosztuje 30 zł + koszt wysyłki)

Hiena złożyła pozew, w którym domaga się przeprosin i wpłaty 20 tys zł na cele społeczne za nazwanie jej ścierwojadem, gdyż obawia się, że taka łatka już do niej przylgnie, co narazi na szwank jej dobre imię i ugodzi w jej reputację na sawannie.

19:04 Blog:Gadający Grzyb – Hiena daje głos

Propozycje prezydenckiego komisji SPBN (Strategicznego Przeglądu Bezpieczeństwa Narodowego) spotkały się z akceptacją Tuska. Premier powtórzył słowa gen.Kozieja o potrzebie reformy służb dotyczącej integracji informacji napływających z różnych źródeł. To innymi słowy, kierunek na jeszcze większą inwigilację społeczeństwa mechanizmami znanymi z najgorszych komunistycznych czasów.

19:16 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – „Kulak” – czyli polski eksperyment

Komu i dlaczego Tusk przestał się podobać.

19:31 Blog:grzechg (czyta:JaWa) – ” Komu(ś) przeszkadza Donald Tusk?”

Za sprawą Napoleona Austria zgadza się na odstąpienie Księstwu Warszawskiemu Galicji w zamian za Ilirię, król saski przekazuje władzę Radzie Ministrów Księstwa Warszawskiego, a sejm nadzwyczajny ogłasza Polskę niepodległą w granicach historycznych i wezwał naród do zawiązania konfederacji Królestwa Polskiego.

19:39 Historia:czyta Katarzyna – T.III cd § 9 Rok 1812 „Dzieje Polski” Michała Bobrzyńskiego

Sobota 29 września 2012r. Wielka manifestacja Polaków OBUDŹ SIĘ POLSKO. Na Placu Zamkowym w Warszawie przemawiali:
Jarosław Kaczyński Prezes PiS -"Mamy jedno. Mamy siłę. Te ogromne tłumy to jest siła. To znaczy, że Polska się przebudziła, że się przebudziła i coraz to nowe grupy, coraz więcej Polaków będzie się budziło. Przebrała się miarka. Przebrała się miara zła, którą mamy w Polsce. My, Polacy, polscy patrioci mówimy - nie”.

20:01 Marsz:Jarosław Kaczyński – Obudź się Polsko

------------------------------------

Piotr Duda, szef Komisji Krajowej "Solidarności"- "Od lat każą nam zaciskać pasa, ale my mamy dość, dlatego czas na zmiany! Dlatego jesteśmy tu dzisiaj".

20:16 Marsz:Piotr Duda – Obudź się Polsko

------------------------------------

Jan Król CSsR, polski redemptorysta, pracownik Radia Maryja i jeden z założycieli Fundacji Lux Veritatis, do której należą Telewizja Trwam i Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, na zakończenie zwrócił się we wzruszających słowach podziękowania do uczestników Marszu -"Dobrze nam tu być. w Warszawie pod Zamkiem Królewskim. I jeśli zajdzie potrzeba będziemy tu znów.(...)Radio Maryja TV Trwam jest po to, by służyć Panu Bogu, Kościołowi i Polsce, bo to nasza Ojczyzna".

20:40 Marsz:o.Jan Król CSsR – Obudź się Polsko

------------------------------------

Wojciech Reszczyński, polski dziennikarz radiowy i telewizyjny Współpracuje z "Naszym Dziennikiem", "Naszą Polską", "Moją Rodziną", TVP Historia, PR3 i Radiem Maryja - "Marsz „Obudź się, Polsko” nie jest już tylko marszem w obronie wolnych mediów i Telewizji Trwam. To marsz wzywający do autentycznej i szybkiej poprawy Rzeczypospolitej, to swoista konfederacja ludzi o otwartych sercach i umysłach na obecność prawdy i przyzwoitości w życiu publicznym".

20:50 Marsz:Wojciech Reszczyński – Obudź się Polsko

„Wyćwiczone gesty, wytrenowane słowa, znany schemat, ten sam od lat. Insynuacje, aluzje, niedopowiedzenia, okraszone owym przepraszaniem, nie wiadomo właściwie, za co, bo przecież urzędnicy zrobili wszystko, co mogli, ba, więcej, niż mogli i niż powinni. No, ale niech tam, przepraszam, jak już tak koniecznie muszę. Za chwile usłyszymy, że właściwie to rodziny powinny przeprosić. Ich”.

21:10 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) – Zatrute przeprosiny

"Co dziś widziałem podczas manifestacji? Twarze. Nasze twarze. "Także twarzy osób młodych, bardzo młodych i przybyłych, wraz z rodzicami dzieci".

21:19 Blog:Tomasz Domalewski (czyta:JaWa) – Co dziś widziałem podczas manifestacji?

W roku 1953 wprowadzono w PRL dekret, który m.in. zobowiązywał duchownych do przysięgi wierności wobec komunistycznego państwa. Ten przymus obydwie strony (państwową i kościelną) utrzymywano w tajemnicy. Zmieniło się to w roku 1974. Zaskakujący zwrot - warto posłuchać.

21:25 Czytanka:czyta MarkD – Odwrócenie patriotycznych wartości – Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy – Józef Mackiewicz

"PO ma tę cechę, jaką miała PZPR, czyli wciąga ludzi w system, który tych ludzi powoli prostytuuje, tzn. zmusza ich krok po kroku do zachowań coraz gorszych, na jakie w sytuacji wyjściowej, z powodów moralnych i intelektualnych nigdy by się nie zgodzili".

21:38 Felieton:Ryszard Legutko (czyta:JaWa) – Stopniowanie podłości

Gdy Rzeczpospolita Obojga Narodów była już przedmiotem polityki mocarstw europejskich, państwem trzeciorzędnym, nikomu na Litwie nie przyszło do głowy, żeby ten związek rozerwać. On był trwały, mimo że za nim nie stały żadne wielkie siły zbrojne - mówił prof. Edward Opaliński w czasie wykładu o ostatnim Jagiellonie, twórcy Unii Lubelskiej.

21:54 Wykład:prof.Edward Opalinski – Zygmunt August – Król reformator cz. 1 nagranie Janusz Gajewski

------------------------------------

22:47 Wykład:prof.Edward Opalinski – Zygmunt August – Król reformator cz. 2 (dyskusja)

„Obraz Hitlera utrwalony w świadomości powojennej znacznie różnił się od tego, jaki w latach 30. dominował w Wielkiej Brytanii. Większość brytyjskich polityków, którzy mieli okazję rozmawiać z nim, przekonywała potem opinie publiczną o jego pokojowym nastawieniu. Niewielu było zaś takich, którzy trafnie interpretowali „Mein Kampf”, jako nadal aktualną wykładnię programu politycznego kanclerza III Rzeszy”.

23:26 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) – Londyn wobec Hitlera – cz.2

O zakończonym rajdzie katyńskim oraz budowania świadomości narodowej, braku szacunku władzy do pamięci, tradycji historycznej i polskości. Także o mediach i przyszłości mediów niezależnych.

23:41 Wywiad:Zbigniew Romaszewski – Rajd Katyński, wolność mediów Janusz Gajewski

Dziennikarz Komitetu Budowy Pomnika Ofiar Tragedii Narodowej pod Smoleńskiem zapytał o komentarz na temat zamiany ciał, jak to było z decyzją o nieotwieraniu trumien w Polsce, znalezienie nitu podczas badań sekcyjnych, debatę w Sejmie i wypowiedź Gowina oraz refleksję o Annie Walentynowicz w przeddzień jej pogrzebu.

23:53 Rozmowa:Zuzanna Kurtyka – Komentarz do sprawy zamiany ciał i debaty sejmowej

Profesor koncentruje się na opisie patologicznych zjawisk, które - współwystępując ze stopniowym wyłączaniem większości mechanizmów kontrolnych - przyjmują już w Polsce charakter systemowy. Kolesiostwo, nepotyzm, imitacja modernizacji i pozorowanie zmian, korupcjogenny system wzajemnych powiązań i zależności. Ale jest i optymistyczny rys, choć najbardziej zobowiązujący - na pewno domyślacie się Państwo jaki...

24:11 Wykład:Profesor Zdzisław Krasnodębski w Łodzi, 14.09.2012 – Czy Polska jest wolnym krajem

Grzegorz Braun na gorąco po kolejnej rozprawie w procesie o pobicie policjantów. Sprawa wróciła do pierwszej instancji, po zmiażdżeniu wyroku skazującego przez Sąd Apelacyjny.

2:23 Wypowiedz:Grzegorz_Braun – Po rozprawie

Piosenkarz uczestniczył w kolejnym starcie Motocyklowego Rajdu Katyńskiego. Mówi o rozkładzie państwa polskiego z winy systemu politycznego.

2:36 Blues:Paweł Kukiz – O patriotyzmie, polityce i muzykach rockowych

Brak głosów