Kto odrócił Wajchę? czyli PO znowu

Obrazek użytkownika amica
Kraj

W ostatniej "Polsce the Times" jest ciekawa notka z zaplecza naszej nieocenionej partii ludzi mądrych i spokojnych, czyli PO. I ta anty PiS-owska przecież gazeta ukazuje obrazek nieomal jak z imć Reja "baby wrzeszczą, świnie kwiczą na ołtarzu jajca liczą" tzn. Tusk komentując przekazy tv wrzeszczy "kto odwrócił wajchę", Kopaczowa bluzga, reszta to chodzi na paluszkach to klnie. Liczą, że uda się zgnoić PiS 10 kwietnia pokazując z jednej strony godnych państwowców z drugiej wrednych oszołomów, którzy podpalają Polskę i zniechęcić wzorowych Polaków (Tusku musisz). A swoją drogą nastąpili na ogon paru poważnym graczom przez OFE i likwidację spotów. Więc Ci dają im nauczkę, niezbyt bolesną, ale dla pieszczoszków medialnych szokującą. Ciekawe jak im wyjdzie raport Millera (pewnie dlatego Komorowski zaprosił Petruszewa, aby uzgodnić wersję). Swoją drogą kochani Niepoprawni, nie schodźmy do poziomu TVN24 i PO. Komorowski jest drań, bo zaprosił Petruszewa, czyli faceta posądzanego o mordy polityczne i wysadzanie budynków i to jest ważne, a nie to, że szef dyplomacji nie zadbał o parasol, a Komor usiadł przed Merkel.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

gdyby nie dotyczyło to Polski i bezpośrednio nas Polaków.Nie można przecież siedzieć i udawać że nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#135076

 Uwazam, ze zaprosil Petrusewicza bo mu kazali, ale nieumiejetnosc zachowania sie wobec glow innych panstw wynika z wrodzonego chamstwa! Nie ma wiec co krytykowac decyzji ktorych na pewno sam nie podjal, ale jego szlachectwo wylazace z lakierowanych trzewikow! 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#135110

Kto mu kazał i dlaczego. Kto może coś kazać prezydentowi Polski? Kraj nie rozwali się od braku kindersztuby, ot jeszcze jeden wiejski chamuś na salonach, ale już wpływ na naszą przyszłość ma obecność i wpływ na prezydenta KGB.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

amica

#135331