Uśmiech Donalda T. czyli i strasznie i śmiesznie

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Z pozoru nieważna postać ,ot zwykły szary urzędniczyna schowany za plecami pierwszoplanowych postaci POlszewii.
Taki sobie facecik do załatwiania spraw wymagająch dyskrecji: załatwić panienkę na jedną noc ? .No problem.
Wepchnąć dzieciaka na studia bez egzaminów? Załatwione.
Zawsze są tacy pod ręką. Pamiętacie niejakiego Rosoła?
Tak tak to ten od szemranych interesów Drzewieckiego.
Jednakże Arabski stoi wyżej w hierarchii szarych eminencji wśród POlszewików.
Gdzie tam Rosołowi do niego.
Arabski ma licencję na większe numery. Zabrać Prezydentowi RP samolot tak aby nie mógł wziąć udziału w szczycie UE , to jest duża sprawa.
I Prezydent upokorzony bo byle urzędniczyna może więcej od niego i POlszewia zachwycona dokopanem Kaczorowi.
Za takie numery Tusk musi czuć szczególną sympatię wobec Arabskiego.
W katastrofie smoleńskiej Arabski też ma swój udział gdyż przyłożył swoje brudne łąpki do kolejnej próby zepchnięcia Prezydenta RP na boczny tor.
Nagle okazało się ,że Prezydent RP nie ma czego szukać w Katyniu ,ważniejszy od niego jest Tusk i Putin.
Ten ostatni to spadkobierca morderców polskich oficerów.
Ostatni numer Arabskiego to cenzorowanie pytań zadawanych Tuskowi przez dziennikarzy.
Arabski zabronił zadawać pytania o reprywatyzację i pytania nie było. Szef PAP jak byle ciura wrzasnął tak jest i zabronił dziennikarzowi zadawać niewygodne pytanie.
A teraz pomyślcie ,sobie co by się działo gdyby to w czasach "dyktatury PiSu " urzędnik premiera Kaczyńskiego zrobił coś podobnego?
No przecież przerywano by wszystkie programy tą sensacyjną wiadomością. W WSI 24 żółty pasek zajął by cały ekran telewizora. Jednym słowem POlszewia ogłosiła by kryzys państwa a Stefan N. wykupiłby cały zapas cukru i mąki z osiedlowego sklepu w reakcji na ten " zamach stanu"
Porucznik Olejnik wystąpiła by nareszcie w służbowym mundurku z trzema gwiazdkami na pagonach.
Jednym słowem świat by wstrzymał oddech.
Traz jednak panuje cisza a dobry car Donald Donaldowicz Tusk mówi dobrotliwie i z jakimś dziwnym uśmiechem psychopaty na swojej kwadratowej szczęce : "Chyba się mnie nie boicie , nic wam przecież nie grozi".
W odpowiedzi usłyszeliśmu popiskiwania dziennikarskch piesków.
I strasznie i śmiesznie zarazem się zrobiło.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

w TVPinfo dzisiaj usprawiedliwiała sytuację. "To przecież nie było w Polsce, trzeba dbać o wizerunek Polski"

Pani Błońska, tak trzeba dbać o wizerunek Polski ALE CZYNAMI, a nie kłamstwami.

Gdy przedstawiciel PiS naświetlał usytuację, to brakło K-B słów i aż wzdychała "O!Jezu"

Pani Błońska, powinna Pani częściej prosić Pana Jezusa o wsparcie, ale przed czynami, a nie wtedy jak mleko już rozleje się.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#139565

Gromko zabrzmiała( brzemienna dymisyjnie) desperacka szczątkowa próba pra premierowego samooszukiwania przy POżądaniu wywierania strachu na POdwŁadnych (płciałach PAŃstwowych)...
Przy oszołamiająco rosnącej świadomości obywatelskiej - perfiDnie i noce 3 lata oszuKiwanych wyborców -> kadry „rządu” zawodników ( zwodzących i zawodzących Obywateli)

Nadzieja władCzego(?) przerażania zawarta w groźnym pytaniu „Chyba się mnie nie boicie :( ” - ukazuje mentalnie POkładanie zaufania w „autorytecie” strachu- jako manipulatora zasadniczego motywowania funkcjonowania funkcjonariuszy -> do kruszenia demokratycznych praw Obywateli, bezprawnie wykluczanych (fałszerstwami urzędniczymi) z demokratycznego wpływu na cywilizowanie państwa - sprawiedliwymi prawami obywatelskimi .

Ewidentny ślad ekspilacji strachem - premierowym źródłem POdnieTy - przy POlitycznym rujnowaniu DNA gospodarki ( korupcyjnym strachem „decydentów”) POdświadomie łączy inne patologiczne nawyki urzędUników ...

–Zaangażowanych do awansowania dewastacji państwa POtulnym fałszowaniem faktów, na platformie klepania POlitycznej kleptomanii, w celu biurokratycznej rekompensaty- społecznego niedosytu (rzetelności) zawodowych satysfakcji ... ( w służbach bezpieczeństwa - państwa zdrowia, prawa i wymiaru sprawiedliwości ).

Pozdrawiam
J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#139608

bardziej straszno niż smieszno :)  

To pokazało mechanizm. Mamy dowód że te wszystkie WSI24 i pozostałe są sterowane, koordynowane i że media są w dyspozycji. Szef PAP gdyby miał honor (czy wogóle on wie co to takiego?) to popełniłby sepuku aby nie brukać swoim bytem tego świata.

Ale w końcu czego możemy się spodziewać po funkcjonariuszu któremu blizsza koszula ciału niż Ojczyzna. Zbyt wielkie słowo? No dobrze, schodzę niżej: Niż poczucie przyzwoitości.

Mieliśmy zatem porządną dawkę lekcji demokrcji w wydaniu PO. Właściwie już wszystko wiadomo. Nie wiadomo tylko kto wygra najbliższe wybory. Gdyby nie to...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#139612

Takie pytanie może ryży kudła zadawać swoim kundelkom.
Oni się nie obrażą .Kundle się boją, że korytko wiecznie pełne nie będzie, a ochłapów nie będzie miął kto do ich ryjów włożyć. Wiedzą zasrańcy że będą musieli spojrzeć Narodowi w oczy.
Kundle pokroju olejnik, miecugowa, wojewódzkiego czy michnika już pomału srają w pampersy. Nie są tak głupi by nie czuć że niedługo wszystko się rozegra i że to rozdanie nie będzie po ich myśli.
I zostanie im albo emigracja albo dawanie urbanowi dupy za miskę strawy. olejnikowa jakoś to zniesie bo jej i tak wszystko jedno gdzie i z kim byle tłusto. Gorzej z resztą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

siliconcom

#139858