Ulica im. Ryszarda Cyby.

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Kończy sie proces Ryszarda Cyby , mordercy Marka Rosiaka zastrzelonego za przynależność do PiSu.
Ryszard Cyba facet o chorobliwym wyrazie twarzy , z uśmieszkiem zdebilałego szaleńca , szuka oczami kamer telewizyjnych wysuwa w ich kierunku manifest zrodzony z chorej wyobraźni i zwyczajnej nienawiści.
Ten facet został uznany za normalnego za kogoś kto może odpowidać za popełnione czyny.
Cyba czuje sie bohaterem , zero skruchy , zero opamiętania gdyby mógł nadal by zabijał "pisowców" , Kaczyńskiego i jemu podobnych.
Ten facet w pomarańczowym ubranku skuty łańcuchami to ciekawy przypadek dla socjologów ,psychiatrów specjalistów od wizerunku. Czy w związku z tym na ekranach telewizorni toczy się dyskusja nad Cybą? Czy ktoś zadał sobie pytanie skąd ten facet się wziął? Co mu strzeliło do chorego łba aby wziąć pistolet i nóż aby zabijać?
Nic , zero dyskusji , zero przemyśleń a to przecież to powinien być taki ciekawy przypadek dla całej zgrai iniżynierów dusz zapraszanych do "walterowni".
Nic z tego tematu nie ma.
Nie ma bo wnioski były by co najmniej kłopotliwe bo Ryszard Cyba to wytwór III RP. To skumulowanie w jednym chorym mózgu całego przesłania jakie niesie TVN z GW oraz z pomniejszymi ujadającymi pieskami medialnymi.
Cyba tylko ich słuchał i wyciągał wnioski no bo przecież nie znał osobiście Kaczyńskiego i pisowców , ich obraz namalowali mu Grzesiu Miecugow , Jaruś Kuźniar , Monisia Olejnik i całe stadko pomiejszych szakalików od rana do wieczora wbijających Cybie do głowy ,że wystarczy pozbyć się Kaczora i tych "pisuarów" a w Polsce będzie ok.
Cyba to bohater III RP jej dziecko a raczej bękart " michnikowszczyzny" i "walterowni"
Tak naprawdę krew Marka Rosiaka jest na rękach medialnych cyngli którzy włożyli do rąk ogłupionego Cyby pistolet i nóż.
Redakcja "GW" oraz studio TVN powinny mieć swoje siedziby przy ulicy Ryszarda Cyby ,gościa który odwalił za nich mokrą robotę.
Nie wątpię ,że za jakiś czas w "GWnie" pojawią się pierwsze nieśmiałe jaskółki w postaci artykułów w sprawie przedterminowego uwolnienie Cyby.
Przecież Kaczyński jeszcze żyje!!! Trzeba dokończyć raz zaczętą robotę.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ale możma osiągnąć soś więcej , np. dyplomy doktorskie, prof. zwyczajnego lub prof. nadzwyczajnego . Pański artykuł powinien zainterysować takie osobniki  jak Arłukowicz i Kopacz , przecież oboje są psychiatrykami , i tu widzę pole do POpisu  dla tych dwojga co tańczą tango smoleńskie.

pozdrawiam Kliparów 41

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208704

Jakże prawdziwe te Pana spostrzeżenia. Na co dzień spotykamy takich "zaczadziałych'. Oni również sycą się michnikowszczyzną, kuźniarszczyzną itp. To jest jedna wielka fabryka(cała korporacja) nienawiści.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208715

fakt, że jest w ogóle sądzony jest dla mnie szokiem!
Mój Boże, jak tak można? Ogłupiały te polskie sądy do reszty? Sądzić za zamordowanie członka PiS?

Przepraszam za sarkazm, ale moja wiara w polski wymiar (nie) sprawiedliwości ma wartości ujemne!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208718

Moja ocena polskiego wymiaru sprawiedliwości jest dokładnie taka sama.
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Macieja.
Sercem jestem z wami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208720

Doskonale podsumowane. Nie ma z czym polemizować....
Iranda

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Iranda

#208729