Tusk 7.04 przyleciał wcześniej i się spóźnił

Obrazek użytkownika intheclouds
Kraj

Zawirowania ze smoleńskim czasem nie zaczęły się 10.04 - nieścisłości pojawiły się już podczas wizyty Tuska w Katyniu 7.kwietnia.

Tusk jeszcze był w powietrzu, kiedy już wylądował, a samolot z Putinem na pokładzie wylądował na lotnisku w Smoleńsku jeszcze przed wylotem z Moskwy...

Uroczystości w Lesie Katyńskim 7. kwietnia planowo powinny rozpocząć się o godz. 12.00 czasu polskiego.

O godz. 11.50 TVN24, Gazeta Wyborcza i Polsat News podały, że uroczystość rozpocznie się niecałą godzinę później, ponieważ Putin jeszcze nie wyleciał z Moskwy, a Tusk jeszcze nie wylądował w Smoleńsku.

Godz. 12.19 - Putin leci do Smoleńska

Godz. 12.25 - Putin wylądował

Godz. 12.49 - Tusk i Putin są w Lesie Katyńskim

Godz. 12.53 - rozpoczęcie uroczystości

(źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7739768,Tusk_zaprosil__Putin_przyjal_zaproszenie.html)

Witold Liliental, który leciał razem z Tuskiem do Smoleńska tego dnia twierdzi, że samolot wyleciał z Warszawy o godz. 9.50, a lot trwał równo godzinę i 10 minut (tak, jak zostało to założone w planie lotu na 7.kwietnia - http://clouds.web-album.org/photo/364929,program-10-04-2010-i-program-lotu-7-04-2010).

Składając wszystko w całość: samolot z Tuskiem wylądował w Smoleńsku o godz. 11.00, czyli prawie godzinę przed swoim niewylądowaniem (godz.11.50 media podają, że Tusk jeszcze jest w powietrzu)!

Czyżby samolot z Tuskiem na pokładzie wpadł w dziurę czasową? Wink

Dalej za W. Lilientalem:

13.10 (czas moskiewski), czyli godz.11.10 - czas polski, wszyscy czekają 10 minut na lotnisku w Smoleńsku na lądowanie samolotu z Putinem na pokładzie.

O godz. 11.40 dojeżdżają do bramy Lasu Katyńskiego

O godz. 12.10 - rozpoczęcie uroczystości

http://www.poloniaprzyszlosci.org/pdf/g20.42.pdf

http://www.poloniaprzyszlosci.org/pdf/g21.42.pdf

http://www.poloniaprzyszlosci.org/pdf/g20.51.pdf

Według Lilientala wszystko odbyło się tak, jak powinno. Według TVN24, GW, Polsat News - z godzinnym opóźnieniem. Podano również powody opóźnienia - samolot Tuska był w powietrzu 10 minut przed planowym rozpoczęciem uroczystości, a Putin jeszcze nie wyleciał z Moskwy.

-----------

Putin lądował w Smoleńsku przed swoim wylotem z Moskwy

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,O...omosc.html

"Planowane na godz. 12.00 czasu polskiego uroczystości opóźniły się o niemal godzinę z powodu spóźnienia premiera Władimira Putina".

---

Artykuł z http://www.vesti.ru/doc.html?id=351720&cid=17 - 7. kwietnia godz. 15.10

"O 13.45 samolot "Rosja" wylądował w Smoleńsku na lotnisku "Północny". Władimir Putin spotkał się z gubernatorem regionu smoleńskiego Sergeyem Antufiev. Po krótkim spotkaniu premier udał się do Katynia. Tam wraz ze swoim polskim odpowiednikiem Donaldem Tuskiem Putin bierze udział w imprezie z okazji 70. rocznicy tragicznych wydarzeń w Katyniu".

Wynika z tego, że o 11.45 polskiego czasu Putin wylądował w Smoleńsku, czyli jeszcze przed swoim wylotem z Moskwy!!! (Liliental był już w Katyniu, razem z Tuskiem - 11.40 wjeżdżali do Lasu Katyńskiego).

Putinowi wcale się nie spieszyło. Niby za 15 minut mają się zacząć uroczystości, a on jeszcze na herbatkę do kumpla...

Czyżby uroczystości miały się rozpocząć o godz. 15.00 czasu miejscowego?

A czemu tak myślę?

Z artykułu na stronie polskalokalna.pl/wiadomosci/kujawsko-pomorskie/mogilno/news/mial-byc-w-samolocie-zyje-dzieki-mamie,1466452 dowiadujemy się:

"- W Smoleńsku wsiedliśmy do autobusu o 9.00 rano czasu rosyjskiego. W Polsce była 6.00".

A z tego: http://www.gazetylokalne.pl/index.php

"Do Smoleńska dojechali o 400 rano czasu polskiego (różnica czasowa między Warszawą a Smoleńskiem wynosi 3 godziny). - Gdy wysiedliśmy z pociągu, była mgła i bardzo zimno. Jak byłem już w Smoleńsku, ksiądz Andrzej Kwaśnik zadzwonił do mnie. Rozmawialiśmy przez chwilę. Mówiliśmy, że się spotkamy na miejscu. Ksiądz Andrzej mówił mi, że on jak wróci do Polski pojedzie do Częstochowy - opowiada Adam Kowalski".

W dwóch przypadkach mowa jest o różnicy czasowej pomiędzy Warszawą a Smoleńskiem - 3 godziny!

-------------

Zmiana czasu na letni w Polsce - 28. marca 2010 z godz. 2.00 na 3.00

28. marca 2010 roku zredukowano w Rosji strefy czasowe: http://rt.com/prime-time/2010-03-24/russ...eform.html

Ciekawostka: W Egipcie zmiana czasu następuje miesiąc później niż w Polsce (zawsze w ostatni piątek kwietnia - http://www.timeanddate.com/worldclock/timezone.html). W wyniku tego 2 miesiące w roku na egipskim zegarku jest taka sama godzina, jak na polskim. W ciągu pozostałych 10 miesięcy w Egipcie jest o godzinę później niż w Polsce.

-------------

Jak to poukładać - jeszcze nie wiem... Ale czuję, że to ważny trop. Być może nawet bardzo ważny. Mógłby doprowadzić do wniosku, że "katastrofa" 10.04 zdarzyła się godzinę wcześniej...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

http://fronda.pl/news/czytaj/haniebne_slowa_tuska
smutno się robi jak takie rzeczy się pojawiają

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100099

marianna
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/kujawsko-pomorskie/mogilno/news/mial-byc-w-samolocie-zyje-dzieki-mamie,1466452

Z wypowiedzi tego czlowieka wynika , ze roznica byla 3 godz. Postaram sie odszukac informacji o jakims dziwnym rozporzadzeniu wydanym w marcu przez Putina a dotyczacym przestawienia czasu o 1 godz. Taka informacja byla niedawno w internecie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marianna

#100102

Były, jak widać, problemy z ustaleniem czasu wylotu/przylotu, ale należy przypomnieć iż w niektórych relacjach pojawiają się wątpliwości co do samolotu, którym leciał Tusk. W większości doniesień polecieli tam Tu-154M, ale są też wskazania na Jaka-40. No więc jak było?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100141

7 kwietnia polecieli Tu-154M 101. Dziennikarze komentując tę wizytę mówili również o samolocie transportowym CASA. Te wątpliwości rozwiewa "Memoriał obywatelski", gdzie na str. 31 możemy przeczytać: Premier Tusk i osoby towarzyszące lecą do Smoleńska samolotem Tu-154M, którym 10 kwietnia poleci tam prezydent Lech Kaczyński z osobami towarzyszącymi.

http://niepoprawni.pl/content/memorial-obywatelski-pis

Przy okazji zachęcam wszystkich do zapoznania się z tym dokumentem w którym znajdziemy wiele mało znanych faktów.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#100159

http://24timezones.com/pl_czas/moscow_czas_lokalny.php

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marianna

#100143

Dla przypomnienia - Komorowski po pierwszej turze poleciał do Afganistanu, w międzyczasie wylądował w Armenii gdzie spotkał się z GRU (dla przypomnienia: http://www.niepoprawni.pl/blog/509/w-drodze-z-afganistanu-b-komorowski-ladowal-w-armenii)
Możliwe że Tusk także miał dłuższą rozmowę na lotnisku z Putinem. Trop ciekawy.
-----------------------------------------------------------
"Jeżeli państwo jest zbudowane na występku i rządzone przez ludzi depczących sprawiedliwość, niema dlań ocalenia" PLATON "Państwo"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#100156

Liliental mówił, że musieli czekać 10 minut na lotnisku, bo w zwyczaju jest, że Putin powinien przywitać Tuska.

Natomiast z rosyjskich mediów dowiadujemy się, że to na Putina czekał gubernator Smoleńska - są zdjęcia (przedostatnie):

http://clouds.web-album.org/album/11846,7-kwietnia-smolensk

Nie wygląda na to, żeby Putin powitał Tuska na lotnisku...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100360

Jan Bogatko

...bardzo ciekawe uwagi. Na pewno wiele spraw wyjdzie na jaw dopiero za jakiś czas.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#100181

Nie wierzą Wyborczej, Polsatowi i tvn24, to propaganda w służbie manipulacji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

miro

#100252

na początek. Dzięki, 

próbowałam trochę wcześniej, bez efektu,

Rosyjskie manipulacje czasem  to była polecanka, żałuję, że nie umiałam skutecznie zainteresować Niepoprawnych. prowincjuszka, 23 września, Notka (....)W Rosji wszystko jest mozliwe. W wywiadzie z uczestnikiem delegacji do Katynia podróżującym pociągiem do Smoleńska przeczytałem: (...) Do Smoleńska dojechali o 4:00 rano czasu polskiego (różnica czasowa między Warszawą a Smoleńskiem wynosi 3 godziny). Sądziłem, że to pomyłka, ale w następnym akapicie znów czytam: (...) W Smoleńsku wsiedliśmy do autobusu o 9:00 rano czasu rosyjskiego. W Polsce była 6:00 Skąd ta róznica czasu? Nie wiem. Ale jakie konsekwencje? Analiza dociekliwych śledczych próbujących ustalenia czasu Katastrofy Smoleńskiej to o TOBIE http://www.youtube.com/watch?v=k0OYhDuHGjY&feature=player_embedded

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prowincjuszka

#100321

Dziękuję za miłe powitanie. Na salonie robi się coraz nieprzyjemniej, notki związane ze Smoleńskiem szybko spadają do piwnicy.

Film z Twojego linka został usunięty...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100351

Poruszyłeś bardzo ciekawy wątek lecz ja od siebie pragnę
zaznaczyć ze był emitowany w tv w czasie tej wizyty 7-go na którym Putin i Tusk są na wspólnej konferencji prasowej ! To było już po uroczystościach w Katyniu bo konferencja była ze Smoleńska z jakiegoś budynku ?? zwracam wasza uwagę na ten zaginiony film bo pamiętam ta konferencje dość wyraźnie . Był wtedy jakiś problem z nagłośnieniem a nasz "kochany " premier był w trakcie tej konferencji spięty jak by szatana dopiero co za rogiem zobaczył !!! Tylko tyle znalazłem >>>> http://freevideo.rt.com/video/2282
a na polskich stronach w ogóle bak filmów z tego dnia !!!!!!!!!!!! kto je pousuwał i dlaczego ???? Są filmy tylko z lasu katyńskiego ! 7.04.2010 nie ma konferencji ze Smoleńska !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100325

Już od dłuższego czasu przekopuję net w celu odnalezienia czegokolwiek konkretnego z 7.04. Czytałam o tym problemie z fonią.
Jeśli ktoś z Was zagląda często do biblioteki, może mógłby zrobić kopie artykułów z różnych gazet z 8.04 na temat tej wizyty - może jakiś kwiatek by się tam znalazł. Nie mam niestety tej możliwości - jestem na emigracji:(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100356

ludzie skopiowali, poszukam, antyoglupiaczpelo, niebawem dam znać,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prowincjuszka

#100358

Coś tak czuje ze te materiały nie giną przypadkowo !!! A 7-go jak oglądałem tą konferencje to uderzył mnie poziom jego podenerwowania .... Co mu takiego Putin powiedział ? Są dwa wyjścia albo dał do zrozumienia ze w spawie Katynia Rosja już nic więcej nie zrobi lub poinformował go co stanie się 10-tego
!!!
Dziękuję cierpliwie czekam Anty :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100494

Czy miał bardziej nieswoją minę niż w Sopocie?
http://www.youtube.com/watch?v=gPIufdInJS0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100516

Tez czytałam informację o dziwnym zarządzeniu Putina zmiany czasu w tym roku pod koniec marca (z rożnicą między W-wą a Smoleńskiem 2 godz). Ktoś opowiadał, ze ma rodzinę w Smoleńsku i jak tam jechał przestawiał zegarek zawsze o 3 godz.
Nie wiem jak to zanalizować. Na oko wydaje się,że ta 1 godz. była do czegoś potrzebna.
Jeszcze trochę i wszystko się złoży w całość.Tylko kto to nam potwierdzi?

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100533

szukam, póki co,nie potrafię odczytać, godziny tej relacji:
http://www.youtube.com/watch?v=ernyLcN8Qs0&feature=related

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prowincjuszka

#100962

http://www.youtube.com/watch?v=ernyLcN8Qs0&feature=related co do czasu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prowincjuszka

#100966

http://www.youtube.com/watch?v=UDUmQ90P4hs&feature=related

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prowincjuszka

#101177

http://www.youtube.com/watch?v=3AKyRR-_cZw&feature=related

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prowincjuszka

#101181

Niestety rowniez nie zanalazlem tej konferencji tylko ten link ale konferencji juz nie ma moze na france 24 poszukac?

http://wyborcza.pl/1,75402,7741065,Konferencja_Donalda_Tuska_i_Wladimira_Putina___relacja.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100567

http://www.france24.com/en/20100407-leaders-reconciliation-katyn-ceremony-poland-russia-putin-stalin-murder-tusk
France24 zawiera w wiadomości relację z Katynia, ale konferencji nie ma; w związanych linkach odniesienia są do wywiadu z Wajdą i uroczystości na Westerplatte. Czyli znowu brak.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100633

Jest na stronie rządowej, całe 39 minut z konferencji. Tnie się, więc nie wiem czy warto czekać do miny Tuska.
http://premier.gov.ru/eng/visits/ru/10106/events/10128/video.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100637

Właściwie jak pozostawi się zatrzymane okno na jakąś godzinę to transfer doleci :) Ale i tak to jest pocięte, brak początku !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#100899

Szanowny panie premierze, szanowni uczestnicy tej epresje niszczyły ludzi nie zważając na ich narodowość, przekonania, wiarę. Logika była jedna: zasiać strach, obudzić w człowieku najniższe instynkty, podjudzać ludzi przeciwko sobie i zmuszać ich do ślepego posłuszeństwa. Zbrodnie te nie mogą być usprawiedliwione w żaden sposób. Nasze straty i doświadczenia sojusznicze powinny nas zbliżać do siebie. Nie mamy moralnego prawa pozostawić przyszłym pokoleniom brzemienia nieufności do siebie.... Wladimir_Putin__Nie_mamy_prawa_zostawiac_nastepnym.kwzruszającej uroczystości. Dlaczego jesteśmy tu dziś, siedemdziesiąt lat po tamtej zbrodni, dlaczego każdego roku przybywamy w to miejsce? Przede wszystkim dlatego, że pamiętamy o zbrodni. O zbrodni i o jej ofiarach. Pamiętamy o zbrodni popełnionej na ludziach. Pamiętamy także o zbrodni, którą wykonano, którą próbowano wykonać na całym narodzie. Pamiętamy o tych, którzy oddali tutaj życie. Tu i w wielu innych miejscach w całej sowieckiej Rosji. Przyjeżdżamy tu co roku, bo chcemy pamiętać o tamtej wrześniowej tragedii i o jej ofiarach. Zginęły tu tysiące ludzi. Ale niezależnie od tego, jak wielka jest liczba, ona nigdy nie będzie dla nas statystycznym zbiorem. Tak chcieli oprawcy. Chcieli, żeby zabici tu i w innych miejscach kaźni pozostali bez naszej pamięci, pozostali bez nazwisk, aby nikt nie poznał okoliczności ich śmierci. Dla nas rozstrzelano tutaj każdego z osobna. Tu ginął człowiek po człowieku. Tak jak Janina Lewandowska, o której idąc wzdłuż tabliczek mówiłem premierowi Putinowi. Dziewczyna, która chciała normalnie żyć. Utalentowana, skończyła konserwatorium muzyczne, skończyła szkołę pilotażu, świetny narciarz, świetnie jeździła konno. Jako pierwsza Europejka skoczyła ze spadochronem z ponad 5 km wysokości. To córka generała Dowbór-Muśnickiego, naszego narodowego bohatera. Jak wybuchła wojna, to oczywiste, wstąpiła do wojska. Miały się wtedy odbyć mistrzostwa szybowcowe w Warszawie i ona chciała wygrać. Ale wojna zniszczyła nie tylko to zwykłe ludzkie marzenie. 22 kwietnia miała obchodzić urodziny. Strzelono jej w tył głowy - tu, w Katyniu. Mówię o tej konkretnej osobie, bo dla nas, Polaków, jest zawsze bardzo ważne, jak dla dobrych żołnierzy, aby nie pozostawić poległych na polu bitwy, aby pamiętać o nich i będziemy o tych zabitych tutaj pamiętać zawsze. Dlatego tak ważne jest dla nas każde nazwisko, każda informacja, każde świadectwo. Jesteśmy tutaj także dlatego, bo Katyń stał się, w najgłębszym tego słowa znaczeniu, mitem. Miał być mitem założycielskim państwa komunistycznego, tym kłamliwym mitem. Ale ci, którzy na tym kłamstwie chcieli ufundować powojenną Polskę, przegrali z prawdą. Bo narodził się mit, mit powtarzany z ust do ust przez całe pokolenia. I zawsze wtedy, gdy słyszeliśmy - nawet gdy mówiono szeptem - prawdę o Katyniu, wiedzieliśmy, że nas nie pokonali. Prawda o Katyniu stała się mitem założycielskim niepodległej Polski. Spowodowała, że w jakimś sensie my, wszyscy Polacy, jesteśmy jedną, wielką, rodziną katyńską. Nie tylko Ci, którzy stracili swoich najbliższych, a dzisiaj są wśród nas. Ale chcemy także jako Polacy pamiętać nie tylko tu, w Katyniu o innych narodach. Zawsze, kiedy przybywali tu polscy przywódcy, już w czasach wolnej Polski, pamiętali także o Rosjanach, którzy leżą w tej ziemi, i innych, pochodzących z innych narodów. Tak jak pierwszy premier Tadeusz Mazowiecki, który jest dzisiaj z nami, który odwiedzając po raz pierwszy polskie groby, odwiedził także groby rosyjskie. Chcemy, aby ten mit nikogo nie dzielił, ta prawda nie może dzielić. Ale ta prawda musi brzmieć. Ona była jak zbroja dla wszystkich, dla tych kilku pokoleń powojennej Polski. Dzięki tej zbroi przetrwaliśmy. Wielki Rosjanin, kiedy miał odbierać nagrodę Nobla, mówię o Sołżenicynie, przesłał swoje wystąpienie i napisał tam słowa, które możemy sobie wszyscy dedykować: "Nie zapominajmy, że przemoc nie jest sama, bo nie potrafi sama utrzymać się przy życiu. Koniecznie musi być spleciona z kłamstwem. Istnieje między nimi związek krwi, związek najgłębszy i najbardziej naturalny. Przemoc niczym oprócz kłamstwa nie może się osłonić, a kłamstwo nie utrzyma się inaczej jak w oparciu o przemoc. Każdy, kto przyjął kiedyś przemoc jako metodę skazany jest nieuchronnie na to, aby przyjąć kłamstwo jako swoją zasadę". My dlatego zawsze głęboko wierzyliśmy, że prawda, szczególnie tu, w Katyniu jest najlepszą bronią przeciw przemocy. Tu, w Katyniu trzeba także dziś powiedzieć, trzeba mieć wreszcie tę odwagę i siłę, że czeka nas droga do pojednania. Niczego nie zamykamy. Musimy znaleźć w sobie odwagę i siłę, żeby wreszcie wszystko otworzyć. Chcemy pamiętać, właśnie po to, aby ta droga do pojednania była jak najprostsza i jak najkrótsza. Sołżenicyn wtedy przypomniał rosyjskie powiedzenie i chcę je tutaj dzisiaj powtórzyć: "Jedno słowo prawdy cały świat za sobą pociągnie". Dziś chcę wierzyć, że jedno słowo prawdy może pociągnąć za sobą dwa wielkie narody, tak boleśnie podzielone przez historię. Narody, które dzisiaj szukają tej prostej i krótkiej drogi do pojednania. Panie premierze, oni tu przecież są, oni w tej ziemi leżą. Oczodoły z ich przestrzelonych czaszek patrzą i czekają, czy jesteśmy zdolni do tego, aby przemoc i kłamstwo zamienić w pojednanie. Musimy w to uwierzyć, że obraliśmy dobry kierunek, że znaleźliśmy tę prostą i krótką drogę, bo na tej drodze do pojednania postawiliśmy dwa drogowskazy: pamięć i prawdę. Jeśli tak jest i tak będzie w przyszłości, to myślę żołnierze z Katynia, że to będzie wasze największe dotychczas zwycięstwo. telewizji France24 .. epresje niszczyły ludzi nie zważając na ich narodowość, przekonania, wiarę. Logika była jedna: zasiać strach, obudzić w człowieku najniższe instynkty, podjudzać ludzi przeciwko sobie i zmuszać ich do ślepego posłuszeństwa. Zbrodnie te nie mogą być usprawiedliwione w żaden sposób. Nasze straty i doświadczenia sojusznicze powinny nas zbliżać do siebie. Nie mamy moralnego prawa pozostawić przyszłym pokoleniom brzemienia nieufności do siebie. Więcej... http://wyborcza.pl/1,76842,7740676,Wladimir_Putin__Nie_mamy_prawa_zostawiac_nastepnym.html#ixzz14ATX8p7k Więcej... http://wyborcza.pl/1,76842,7740779,Tusk__Pamiec_i_prawda_nas_pojedna.html#ixzz14AQtM9df

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prowincjuszka

#100969

serd pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#101053

to na ten tekst Warto zwrocic uwage,mimo zrodła...........

"Tusk  7.o4 przyleciał wczesniej i sie spoznił............" zyjąc w dobie prawie ze kosmicznej techniki,mam nadzieję ze doczekamy się prawdy...............

ktoś wreszcie zbierze to wszystko RAZem i przeprowadzi własciwą ANALIZE

Bardzo liczę na Pana Antoniego Macierewicza,jego Zespoł, i INTERNAUTÓW

Mnostwo dobrej roboty mają za sobą Nasz Dziennik,i Gazeta Polska....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#101056

Należy również, zwrócić uwagę, pisałem o tym już w kilku komentach, na dezinformację, dotyczącą lotu TU154M/101 dnia 7 kwietnia. Jak wynika z kilku komentarzy z 10 kwietnia, dziennikarze podkreślają, że Tusk leciał casą, bo Tupolew nie był sprawny, Jak to jest możliwe, że nie wiemy, jakie samoloty wylatują z lotniska, o której godzinie, skład załogi??? To są podstawowe informacje, które powinny być prezentowane i udokumentowane książkami raportowymi i innymi oznaczeniami zabezpieczającymi??? Każdy, a co najmniej dziennikarze, takie ninformacje powinni uzyskać bez problemu??? W tym wypadku mamy do czynienia z kompletną, zorganizowaną dezinformacją, skoro samolotem, który z powodu awarii, nie mógł lecieć, leciało nim dwóch dowódców w tym samym czasie. Czyżby teoria z dwoma Tupolewami, przy okazji dwóch certyfikatów i błędnych obliczeń róznicy czasu +2 lub +3 godziny, miała sens??? Pamiętajmy, że 10 kwietnia TU154M/102, był na terytorium Rosji, podobno w remoncie, pytanie: który leży w Smoleńsku??? Skala dezinformacji z dnia katastrofy, przekroczyła stan możliwości technicznych i umysłowych wszystkich obecnych w Smoleńsku. Proszę zwrócić uwagę, że w TVP-INFO w niby godzinę po katastrofie, nic nie wiedzą, a korespondent z Katynia, był dopiero w drodze na miejsce zdarzenia odległego o 15km??? Nasi ludzie, będący na lotnisku w momencie katastrofy, nic nie słyszą, nic nie widzą, o tragedi dowiadują się od rosyjskich agentów. Co ważne, nikt w swojej relacji, nie wymienia, żadnej godziny, nikt nie może p[owiedzieć o której się to stało. Jedyni pewni świadkowie tzn. załoga Jaka, również nie potrafi określić dokładnej godziny, do tego zostaje zamknięta w samolocie??? Oni powinni słyszeć koniec??? Odruchowo, każdy człowiek spojrzy na zegarek, złapie za komórkę??? Tyle jeszcze pytań??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#125579