Ruszmy dupy jest kawałek roboty do zrobienia !!!!

Obrazek użytkownika JAdaX
Idee

Wpadłem na taki pomysł, więc na szybko dziele się nim z Wami.

Co prawda trochę mało czasu, żeby jeszcze dzisiaj ostro zadziałać pod stadionem, który Pan Janek Tomaszewski nazywa Przekrętem Narodowym ale przynajmniej w części może się to udać.

O co mi chodzi – o dotarcie z informacjami do tych, którzy protestują przeciwko ACTA, do tych młodych ludzi, których widziałem, we wtorek 24 stycznia, pod budynkiem z siedzibą urzędasów z Parlamentu Europejskiego w Warszawie i wielu dziesiątek tysięcy innych młodych zbuntowanych.

Proszę o wsparcie wszystkich tych, którzy ostatnio tu na niepoprawnych i nie tylko tu pisali i komentowali notki oraz dzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami i ocenami obserwowanych zjawisk – protestów w sprawie ACTA.

Popatrzcie na tych młodziaków, którzy wyszli na ulice i może jeszcze nie tak stanowczo jak MY protestowali przeciwko ograniczaniu ich praw obywatelskich.
Nie wgłębiając się w pobudki ich wystąpień ani wiedzę o tym przeciwko czemu protestują, trzeba przyznać, ze jednak podjęli tę swoją „walkę”. Czy wiedzą z kim i czym walczą? Śmiem twierdzić, że nie mają pojęcia o tej „hydrze, której trzeba ściąć głowę”
Kto jeśli nie my ma im to uświadomić?

Dlatego tytuł notki. Ruszmy dupy i zróbmy ten kawałek roboty, która przed nami:

Przygotujmy listę niezależnej prasy i wydawnictw

np.: Gazeta Polska, Nasz Dziennik, Gazeta Warszawska, UważamRze, itp.

Linki do niezależnych serwisów internetowych i blogerskich na których publikujemy swoje artykuły i notki:

niepoprawni.pl, niezalezna.pl, salon24.pl, blogpress.pl, blogmedia24.pl, wordpress.com, solidarni2010.pl, pomniksmolensk.pl, radiownet.pl, niepoprawneradio.pl, polacy.eu.org, platformaobywatelska.cba.pl, polskawalczaca.com, wsieci.rp.pl, hej-kto-polak.pl,nowyekran.pl i wiele innych.

Taki materiał powinien być przygotowany w postaci ulotki, wielkości B5, A5 z nadrukiem dwustronnym (może spokojnie być czarno-biały), gdzie po jednej stronie powinien ZNALEŹĆ SIĘ odpowiedni apel wezwanie do tych młodziaków z informacją, że jeśli chcą otworzyć szeroko oczy i zobaczyć w jakim Matrixie żyją, to muszą przede wszystkim odrzucić łże media i środki zakłamanej masowej propagandy nierządu.

Miejsca, które im wskazujemy to miejsca, do których pewnie wcześniej nie docierali, na które nie trafili, bo i w jaki sposób. Przecież te miejsca „nie istnieją” w oficjalnym obiegu informacji propagandowej.

Jutro jest szykowana kolejna manifa. Gdyby udało się przygotować taką ulotkę na jutro, to pod stadionem powinien ją dostać każdy młody człowiek, który na razie protestuje przeciwko ACTA.

Mamy w tej chwili tę jedną, jedyną niepowtarzalną okazję zrobić dobrą robotę dla nas wszystkich dla Polski. Akcja uświadamiania tym młodym ludziom, gdzie, dlaczego i po co zaglądać - prasa, publikacje, serwisy internetowe, które serwują zupełnie inne informacje niż mainstream.

Bez opozycyjnych partii politycznych, ich liderów czy członków, którzy nie potrafią znaleźć się w obecnej sytuacji i spróbować dotrzeć do wszystkich tych młodziaków - internautów, którzy potrafili powiedzieli NIE dla ACTA, równocześnie mówiąc nie dla lekceważenia ich przez zadufanych w sobie polityków rządzącej koalicji, nawet nie uznających za stosowne zapytać naszych zbuntowanych o zdanie.

Wiele notek do dzisiaj poruszało tę tematykę ale bez wskazania co dalej.

Jak lepiej dotrzeć do tych młodych ludzi, przed którymi jeszcze wszystko mogłoby stanąć w zupełnie innym świetle, gdyby nie nieudolność, szkodliwość czy wręcz zbrodnicza działalność czy to wcześniejszych czy też obecnych układów ekip będących u władzy przez ostatnie 23 lata - od 1989 roku.

Zróbmy ten pierwszy krok, żeby przyciągnąć tych młodych jeśli nie do siebie to przynajmniej do prawdy co się z ta Polską wyrabia.

Czego oczekuję Panowie i Panie?
Tego że co najmniej kilku znanych i lubianych blogerów będzie w stanie zaangażować się w taki projekt i przygotować materiał na taką ulotkę. Nie będę nikogo wskazywał. Liczę najbardziej na tych, którzy ostatnio podjęli w swoich notkach tematykę wystąpień młodziaków.
Możecie się domyślać o kim dumam.
Pozostali powinni podsyłać hasła i linki do wiarygodnych, rzetelnych źródeł informacji.

Jeśli ten pomysł wypali i miałby być realizowany, to jestem pewien, że moglibyśmy dotrzeć ze swoim przesłaniem i wskazaniem źródeł, z których warto czerpać informacje do dziesiątek czy też setek tysięcy młodych ludzi, których niestety szkoła i środowiska w jakich się obracają, nie przygotowuje do odpowiednich zachowań społecznych, kulturowych czy tez patriotycznych.

Trochę za późno żeby to wszystko wypaliło na jutro ale przecież jutro nic się nie kończy. Protesty mają jeszcze potrwać dalej. Akcje w różnych miastach mają być ponawiane. I wtedy my wkraczamy z naszymi ulotkami.

Oczekuję wsparcia dla mojego pomysłu oraz pewnie innych ciekawych propozycji i pomysłów, związanych chociażby z takimi działaniami, które pozwolą ten rzucony przeze mnie projekt zrealizować.

Przypomnę tylko tym, którzy nie mieli okazji mnie poznać, że swego czasu dosyć intensywnie angażowałem się działalność Lasu Smoleńskiego. W maju ubiegłego roku odsunąłem się od tych działań.
Byłem nie tylko tym, który coś na ten temat mówił i pisał ale również coś konkretnego wymyślał i robił żeby w okresie pierwszego roku żałoby po zamachu w Smoleńsku, nie zapomnieć o tych, którzy tam zginęli.

Należę do tych, którym się jeszcze coś chce i którzy potrafią coś zrobić. Tyle tytułem wyjaśnienia.

Pomysły i informacje możecie również podsyłać do mnie na maila jadaxowy@gmail.com

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
i liczę na burzliwa dyskusję pod notką.

Brak głosów

Komentarze

pomysl bardzo dobry, zaluje, ze z przyczyn obiektywnych nie moge sie wlaczyc. jedna mala uwaga: z cala stanowczoscia salon24 NIE JEST NIEZALEŻNYM forum. dowodem stala i bezwzgledna dyskryminacja osob, krytykujacych zachowania lewackich trolli. szczegoly chocby u mnie na blogu w notce i pod notka http://www.niepoprawni.pl/blog/4861/zycie-po-zyciu-czyli-z-wilczym-biletem-od-salonu24

10p

Vote up!
0
Vote down!
0
#220139

Z tym żeby przestać udawać jakiś drewno
Ruszyć tyłki z fotela, czy jakiejś kanapy
Pokazać młodym myślenie by zmienili rządzące atrapy
Gdy myśleć nauczą się sami, będą mądrzejsi
Niż ich oszukani rodzice i dziadkowie dzisiejsi
Nic im nie narzucać, tylko podać rękę
By wiedzieli przez kogo będą mieć udrękę
Linki do stron są więc wskazane koniecznie
Ale nie takie jak salon24 Skojarzone Bezpiecznie

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#220165

Kiedyś pozbierałam. Może się przyda :) http://www.niepoprawni.pl/blog/3075/linki-mocno-na-prawo

poniżej ulotka kolportowana przez kibiców Legii Warszawa

 

 

___________________________________________

musiałam wyryć patykiem własne Rio Grande...

Vote up!
0
Vote down!
0
#220169

Pomysl ciekawy i trzeba go propagowac.Wracajac do tej fotki/ulotki,nie przypuszczalem,ze istnieja jeszcze osoby ,noszace takie paznokcie:)Nie mogla Pani jakos to obciac?
Pozdrowienia.

Vote up!
0
Vote down!
0

someone

#220188

Te paznokcie są poogryzane ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#220202

[quote=pitekantropus]Te paznokcie są poogryzane ...[/quote]

I to jest właśnie....odwracanie uwagi od treści ulotki.

Proszę nam się przedstawić i poinformować, na czyje zlecenie takie "istotne spostrzeżenie" zostało tu zamieszczone...... Pewnie V-ta kolumna przystąpiła do (na razie delikatnego)  sabotowania obszaru wolnych mediów.

Tak. Zdenerwowany i poniżany Polak ma prawo mieć paznokcie poobgryzane. Mnie to nie przeszkadza. Ale tych zniszczonych palców już .,pitekantropusie nie zauważyłeś.

Złodzieje i pederaści mogą sobie pozwolić na bywanie w salonach kosmetycznych. Rączki ich nie spracowane.  O dochody nie muszą zabiegać pracując, bo ogromna gotówka , z której okrada się nasz Naród -  wpływa im bezpośrednio na "tłuste" konta.

Vote up!
0
Vote down!
0
#220222

Fakt! Paznokietki nieciekawe :D Ponieważ sama jestem estetką, to wklejam ładniutką ulotkę. Mówisz i masz ;)

 

 

 

 

 

 

_____________________________________________

musiałam wyryć patykiem własne Rio Grande...

Vote up!
0
Vote down!
0
#220225

No właśnie o coś takiego chodzi. Obrazek i komentarz, żeby młodzi nie przemęczyli się, większość nie lubi czytać. Coś śmiesznego, satyrycznego i komentarz. Krótki jak na tej ulotce. JadaXie, masz dobry pomysł.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazia

#220235

 

Do „przebudzonych”

http://niepoprawni.pl/blog/4729/do-przebudzonych#comment-255077

**************************************************

 Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#220177

Ruch Palikota-wzrost poparcia 12%.

Tuskoruskie niewiele straciły.

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#220184

Witam!Długo nie pisałam na naszym portalu,bo ruszyłam tyłek i przez parę tygodni zbierałam podpisy pod referendum dotyczącym utrzymania  wieku emerytalnego ,jeszcze jutro rano ruszam w ,,teren" pozbierać listy.Jest tego kilkaset,toteż nie mogę się włączyć w akcję.Jednakże popieram całym sercem.

Zbierałam też podpisy pod petycją przyznania TV ,,Trwam" koncesji.Tutaj było gorzej.O ile pod utrzymaniem wieku emerytalnego Polacy podpisywali się chętnie,to TV ,,Trwam" lemingi nie popierają tak ochoczo.Na pytanie dlaczego nie chcą mi pomóc oglądać i słuchać mojej jedynej stacji,odpowiadali różnie : młodzi,że nienawidzą p.Kaczyńskiego,co budziło moje zdziwienie ,bo cóż p.Kaczyński ma wspólnego z TV ,,Trwam"? Trochę starsi mówili,że nie lubią tej telewizji,chociaż,- co jest chyba ewenementem,nigdy jej nie  oglądali,ale w TVN i Polsacie nie mówili  pochlebnie o TV ,,Trwam"nigdy,toteż nie podpiszą mi.

Za każdym razem,do każdego leminga mówiłam to samo ,,A ja podpisałabym Wam petycję gdyby chcieli zabrać wam wasze media,bo chociaż ich nie oglądam i nie słucham,każdy w wolnym kraju ma prawo słuchać i oglądać kogo chce.

Te parę tygodni spędzone między ludźmi,uświadomiło mi,że czas najwyższy przestać klikać bezmyślnie w klawiaturę.   RUSZMY CZTERY LITERY!!!!  Ojczyzna wzywa!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#220192

Tak właśnie się zastanawiałam, co też mogło się wydarzyć, że Ty - nałogowa Czytelniczka i bywalczyni portalu zniknęłaś na tak długo.

Okazuje się, że po prostu realizujesz swoje motto" "DAMY RADĘ, RODACY, DAMY RADĘ. OJCZYZNA WZYWA". Oj, gdyby nasza Ojczyzna miała więcej takich Dzieci, jak TY...byłaby naprawdę SILNA.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#220201

O właśnie - to jest świetne porównanie, dla jednych wolne media to Facebook, a dla innych TV "Trwam". Można by zrobić z tego jakiś plakat w stylu na górze "Wolne media"
po lewej "Facebook" i młodzi ludzie, po prawej "Trwam" i starsi, poniżej coś w stylu: "walczmy o nie wspólnie!"...

Ja nie mam talentu do plastyczno-artystycznych wyrobów i się tego nie podejmę, więc jak ktoś chce to nie będę go ścigał za naruszenie praw autorskich :) jeśliby coś wydziergał.

Vote up!
0
Vote down!
0
#220296

Od wczorajszego wieczora do tej pory zebrała ponad 80 podpisów przeciw umowie ACTA. Zbiera dalej. Ciekawe, jaką nam zda relację.

To się nazywa TEMPO ! Oby każdy z nas takie miał.

Vote up!
0
Vote down!
0
#221153