Padlina w Lisiej Norze..............

Obrazek użytkownika polak-racjonalista
Blog

...szkoda czasu na opisywanie tego "towarzystwa"...dziwię się tylko Mariuszowi Kamińskiemu, że w ryj nie dał gnojom...i tyle...i nie zalecam oglądania tego skurwiałego jegomościa Foxa i jego programiku

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Po co PIS włazi do pułapki zastawionej przesz ubeka Lisa,przecież to było takie oczywiste,czerwone świnie,i upadły anioł z ZCHANU,a do tego faryzeusz,i publika POwska,i POwielają kłamstwa komusze,a upadły anioł siedzi i nic nie mówi,a cała Polska widzi jak bydło nabija się z tragedji z 1981r,a pan Kamiński powinien wstać, puścić wiązankę dla bydła czerwonego,i wyjść,a nie siedzieć z tymi gnidami

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#207343

Bo PiS gra tą samą grę a ta gra się nazywa głupi jaś.

Obszerniej tu:
http://www.niepoprawni.pl/blog/1785/czy-gromoslaw-cz-byl-takze-zalozycielem-pisu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#207427

Nie wiem czy tych osobników można nazwać bydłem. Rogacizna nie jest tak perfidna. Dla mnie to hieny, które potrafią żerować na ludzkiej tragedii i do tego świetnie się bawić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#207346

Wczoraj zobaczyłem to na własne oczy - w lisiej norze.
Komuna ma się dużo lepiej niż przed mutacją okrągłostołową.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#207352

I żadnej litości dla skurwieli i zdrajców ! Oni mają władzę, media i ogłupionych Polaków - my wiemy jak wygląda prawda, musimy wyjść na ulicę i skończyć z tą kłamliwą propagandą. Trzeba zrobić wszystko żeby obudzić w narodzie Polskość i wygrać bitwę o prawdziwą wolność, wolność która jednak kosztuje a ofiarę tę musimy złożyć jak robili to nasi przodkowie, nie szczędząc własnego zdrowia i życia.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#207384

SHVEYU77 WCZORAJSZY WIECZÓR UPEWNIŁ MNIE W TYM,ŻE NIC SIĘ NIE ZMIENI DOPÓKI POLITYCY PIS-U NIE ZACZNĄ BOJKOTOWAC TAKICH SPOTKAŃ.WSZYSTKIE UGRUPOWANIA ŻERUJĄ DZISIAJ NA NAPĘDZANIU NIENAWIŚCI DO PISU,WIĘC TRZEBA IM ODEBRAC MOŻLIWOŚC DZWIGANIA SONDAŻY KOSZTEM PRAWDY.ZAPEWNIAM,ŻE PO KRÓTKIM CZASIE SAMI POPODGRYZAJĄ SOBIE GARDŁA.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#207391

Ja bardzo Pana proszę na przyszłość. Proszę nie wklejać zdjęcia Niesioła. Po prostu nie trawię tego widoku a w dodatku dlaczego psuć ludziom ich wrażenia estetyczne? I proszę się uśmiechać a nie wkurzać.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#207526