Padlina w Lisiej Norze..............

Obrazek użytkownika polak-racjonalista
Blog

...szkoda czasu na opisywanie tego "towarzystwa"...dziwię się tylko Mariuszowi Kamińskiemu, że w ryj nie dał gnojom...i tyle...i nie zalecam oglądania tego skurwiałego jegomościa Foxa i jego programiku

Brak głosów

Komentarze

Po co PIS włazi do pułapki zastawionej przesz ubeka Lisa,przecież to było takie oczywiste,czerwone świnie,i upadły anioł z ZCHANU,a do tego faryzeusz,i publika POwska,i POwielają kłamstwa komusze,a upadły anioł siedzi i nic nie mówi,a cała Polska widzi jak bydło nabija się z tragedji z 1981r,a pan Kamiński powinien wstać, puścić wiązankę dla bydła czerwonego,i wyjść,a nie siedzieć z tymi gnidami

Vote up!
0
Vote down!
0
#207343

Bo PiS gra tą samą grę a ta gra się nazywa głupi jaś.

Obszerniej tu:
http://www.niepoprawni.pl/blog/1785/czy-gromoslaw-cz-byl-takze-zalozycielem-pisu

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#207427

Nie wiem czy tych osobników można nazwać bydłem. Rogacizna nie jest tak perfidna. Dla mnie to hieny, które potrafią żerować na ludzkiej tragedii i do tego świetnie się bawić.

Vote up!
0
Vote down!
0
#207346

Wczoraj zobaczyłem to na własne oczy - w lisiej norze.
Komuna ma się dużo lepiej niż przed mutacją okrągłostołową.

Vote up!
0
Vote down!
0
#207352

I żadnej litości dla skurwieli i zdrajców ! Oni mają władzę, media i ogłupionych Polaków - my wiemy jak wygląda prawda, musimy wyjść na ulicę i skończyć z tą kłamliwą propagandą. Trzeba zrobić wszystko żeby obudzić w narodzie Polskość i wygrać bitwę o prawdziwą wolność, wolność która jednak kosztuje a ofiarę tę musimy złożyć jak robili to nasi przodkowie, nie szczędząc własnego zdrowia i życia.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#207384

SHVEYU77 WCZORAJSZY WIECZÓR UPEWNIŁ MNIE W TYM,ŻE NIC SIĘ NIE ZMIENI DOPÓKI POLITYCY PIS-U NIE ZACZNĄ BOJKOTOWAC TAKICH SPOTKAŃ.WSZYSTKIE UGRUPOWANIA ŻERUJĄ DZISIAJ NA NAPĘDZANIU NIENAWIŚCI DO PISU,WIĘC TRZEBA IM ODEBRAC MOŻLIWOŚC DZWIGANIA SONDAŻY KOSZTEM PRAWDY.ZAPEWNIAM,ŻE PO KRÓTKIM CZASIE SAMI POPODGRYZAJĄ SOBIE GARDŁA.

Vote up!
0
Vote down!
0
#207391

Ja bardzo Pana proszę na przyszłość. Proszę nie wklejać zdjęcia Niesioła. Po prostu nie trawię tego widoku a w dodatku dlaczego psuć ludziom ich wrażenia estetyczne? I proszę się uśmiechać a nie wkurzać.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#207526