Pomóż leczyć koty w Hospicjum!

Obrazek użytkownika Ciri
Ogłoszenie

Publikuję apel Kociego hospicjum, które potrzebuje waszego wsparcia finansowego.


Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych prowadzi działalność pożytku publicznego w sferze ekologii i ochrony zwierząt. 
Darowizny na konto Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania, osoby prywatne - do wysokości 6% dochodu, osoby prawne - do wysokości 10% dochodu.
 
kontakt: kociehospicjum@gmail.com
 
 
Kochani, prosimy Was o wsparcie dla naszych podopiecznych. W Hospicjum są koty wymagające diagnostyki i leczenia, co pociąga za sobą spore koszty.
 
W poniedziałek 14.05 przyjechała do nas Ina - kotka z wrocławskiego schroniska, siedmioletnia, niewidoma, wychudzona, z objawami neurologicznymi. Potrzebuje diagnozy i leczenia.
W czwartek 17.05 kocurek Alef miał zabieg amputacji obu małżowin usznych z powodu nieleczącego się stanu zapalnego - jest podejrzenie nowotworu, potrzebne są badania w tym kierunku.
W piątek 18.05 trafiło do nas dwoje nowych podopiecznych: rudy kocurek z chorymi nerkami i koteczka z niegojącą się raną po amputacji przedniej łapy...
 
A wciąż są pod naszą opieką pozostali pensjonariusze, którzy również potrzebują opieki weterynaryjnej. Niedawno wszyscy podopieczni zostali odrobaczeni, kilka kocurków-podrostków zostało wykastrowanych, a kilka kotów miało inne zabiegi (np. Asgard - sanacja jamy ustnej [badania krwi do zabiegu, usunięcie kłów i siekaczy, czyszczenie trzonowców] + zeskrobiny z miejsc zmienionych na skórze; Moai - badania krwi + testy FIV/FeLV [ujemne]). W najbliższym czasie potrzebne będą badania histopatologiczne dla Alefa, poszerzony profil diagnostyczny dla Moai i badania krwi innych kotów (w pierwszej kolejności Ori), testy i szczepienia dla kilku kotów oraz kastracja Currana i Basquiata.
 
Krótko mówiąc, koszty opieki weterynaryjnej w ostatnich tygodniach przerastają nasze możliwości finansowe.
Hospicjum dla Kotów Bezdomnych nie ma możliwości uzyskania dotacji od gmin, ponieważ nie wspierają one tego typu opieki nad zwierzętami.
 
Dlatego prosimy: pomóżcie nam w leczeniu podopiecznych.
Jeśli możesz dołożyć choćby kilka złotych, to już jest duża pomoc i bardzo dla nas cenny sygnał Twojej życzliwości.
 
Dane do przelewu:
Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych
93 1060 0076 0000 3200 0143 6959
ul. Włocławska 238/5
87-100 Toruń
 
Możesz też wykonać przelew w systemie PayPal - mail: kociehospicjum@gmail.com

___
Data oryginalna 2012-05-22 14:09:31 -> Max
2012-05-22 14:09:31 @Kuki

Ocena wpisu: 
Brak głosów