sekcja zwłok

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

              Media z niejaką satysfakcją donoszą, że wyniki sekcji zwłok generała

           Petelickiego wskazują brak oznak przemocy oraz istnienie jednej rany

           wlotowej i jednej rany wylotowej. Stąd zapewne wziąły się nieuzasadnione

           pogłoski o ranach (w liczbie mnogiej). A tu po prostu 1 rana + 1 rana = 2

           rany. I proszę się już tych ran nie czepiać!!!

 

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

„W rosyjskiej opinii z sekcji zwłok Zbigniewa Wassermanna były błędy, nie poddają one jednak w wątpliwość głównych wniosków tej opinii” – poinformowała tuż przed świętami Naczelna Prokuratura Wojskowa.

Termin komunikatu wydaje się nieprzypadkowy. Liczono zapewne, że przedświąteczny nastrój oraz same święta wyciszą ten kuriozalny czy wręcz kompromitujący i haniebny komunikat.

Jak wiadomo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Pluszak
Kraj

18 maj 2011

Komitet Śledczy Rosji poinformował że trzy ofiary katastrofy TU-154M zostały zidentyfikowane błędnie. Ekspertyza molekularno-genetyczna przeprowadzona przez rosyjskich ekspertów podważyła wyniki dokonanej w kwietniu 2010 przez stronę polską identyfikacji trzech ciał ofiar katastrofy Tupolewa.

Prokurator Generalny Andrzej Seremet powiedział w Radiu RMF FM że w trzech przypadkach...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Pluszak
Kraj

W co najmniej dwóch przypadkach, Zbigniewa Wassermanna oraz Przemysława Gosiewskiego są duże wątpliwości związane z sekcją zwłok. W obu wymienionych przypadkach do Prokuratury Wojskowej końcem ubiegłego roku wpłynęły wnioski o ekshumację szczątków. Od złożenia wniosków o ekshumację szczątków minęły 4 miesiące ale ekshumacji nie było.

W przypadku Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego odbyły się dwa...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Antypeerel
Kraj

 Prokuratura Wojskowa już nie tylko nie udaje, że prowadzi śledztwo, ale jeszcze kpi w żywe oczy z rodzin ofiar tragedii smoleńskiej i ze wszystkich, którym zależy na wyjaśnieniu sprawy.

 Oto płk Rzepa z Prokuratury Wojskowej oświadczył, że „oględziny filmu z Okęcia z 10 kwietnia 2010 r. nie ujawniły kadrów, z których można byłoby wysnuć wniosek o rzekomej kłótni dowódcy Sił Powietrznych gen....
0
Brak głosów