Wstrząsający artyk., o którym nie moge zapomnieć: Made in China. Poaborcyjny towar

Obrazek użytkownika Aniolka
Blog

Made in China. Poaborcyjny towar

O tym, jak mało Chinom zależy na przestrzeganiu podstawowego prawa człowieka – prawa do życia, czy o tym, w jak wielkiej pogardzie w ChRL jest życie, świadczą nie tylko liczba dokonywanych tam aborcji, ale także to, że wiele biznesów i instytucji czerpie korzyści z tzw. poaborcyjnych odpadów. Harry Wu, były więzień laogai (chiński system obozów pracy), katolik, twórca Fundacji Badającej Laogai, stwierdził w 2001 r. w amerykańskim Kongresie, iż „aby Chiny stały się naprawdę nastawionym pokojowo, pełnym dobrobytu, demokracji i wolności krajem, musi nastąpić zdecydowana poprawa w przestrzeganiu podstawowych praw człowieka. Inaczej, coraz więcej wieżowców, więcej producentów, więcej technologii służyć będzie tylko wzmocnieniu komunistycznego reżimu”.

Uwaga wstrząsające zdjęcia: oglądać tylko na własną odpowiedzialność

http://www.debata.olsztyn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=783:made-in-china-poaborcyjny-towar-&catid=65:publicystyka&Itemid=123

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jest to dla nas wstrętne.

Ale cywilizacja białego człowieka, dzięki nieustannemu postępowi zmierza do schyłku. Skąd wziął sie w Chinach komunizm- od białego człowieka, nie z konfucjanizmu przecież.

I wyobraźmy sobie skuteczne naciski, zmianę polityki na prorodzinną i co dalej; w ciągu niedługiego czasu byłoby ich tylu, że musieliby nas zjeść dosłownie, z braku pożywienia. A alternatywa? Bomba atomowa?

To sa problemy nie do rozwiązania.

pzdr

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#65864

To sa problemy nie do rozwiązania.?
A przecież wiadomo z doświadczeń krajów zachodnich że najlepszy środkiem zapobiegania przyrostowi naturalnemu jest socjotechnika zachęcania do konsumpcji i samorealizacji w połączeniu z relatywizmem moralnym - wtedy występuje brak czasu na zakładanie rodziny rodziny, potem jest już za późno. Wystarczy wpóścić masy w wyścig szczurów i odpowiednio ustawić progi zysku/nagrody aby przyrost piramidę społeczną postawić na głowie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65943

Tak geograficznie jak kulturowo. A czy interesowałaś sie może, jaki jest los "bohaterów" afery łowców skór? Tych co drewnianym trepem dobijali w karetce tych chorych, którzy przetrzymali Pavulon? Czy uważasz, że zostali ukarani stosownie do zbrodni? I że choćby wszyscy spośród nich zostali ukarani prawomocnym wyrokiem? Przepraszam, ale użyję słów piosenki- oj naiwna,naiwna...

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65907

Mimo odmiennosci kulturowej nie slyszalam, by w Chinach jedli ludzi... nawet nienarodzonych. To sie nie miesci w glowie... sprawa "lowcow skor" zreszta tez nie...

Swiat robi sie coraz bardziej przerazajacy czy zawsze taki byl?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65931

Te działania, tak jak i ich nagłasnianie -nazywa się DEMORALIZACJĄ. My mamy etap DESTABILIZACJĘ. A Kirgistan - NORMALIZACJĘ. To tylko kolejne etapy TEGO SAMEGO PLANU.

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#65936