Treści z tagiem: stocznia

Obrazek użytkownika JanToh
Kraj

Pani Anna Sobecka
Poseł na Sejm
Rzeczypospolitej Polskiej

List otwarty

Napisałem do Pani Poseł dwa e-maile w czerwcu 2017 roku prosząc w nich o pomoc w sprawach opisanych poniżej:

1.
Pieniężne zbiórki na...

3.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:8)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

Przyglądając się ostatnim poczynaniom i projektom nasuwa się wniosek:

Gdyni Marynarka Wojenna jest niepotrzebna. A może nawet Polsce jest niepotrzebna? Co o tym sądzi pan minister Macierewicz i zwierzchnik sił zbrojnych – prezydent Duda?

 

Gdy już w roku 1920 rozpoczęto budowę miasta i portu, zaczynając od...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika Fundacja LEX NOSTRA
Kraj

Szanowni Państwo,

W dniu 30 listopada 2012 r. Sąd Okręgowy w Warszawie będzie rozpoznawał wniosek b. V-ce Prezesa Stoczni Szczecińskiej o zawarcie ugody ze Skarbem Państwa.
Ryszarda Kwidzińskiego reprezentują adwokaci z Kancelarii LEX NOSTRA, a stroną postępowania – jako przedstawiciel społeczny – będzie Fundacja LEX NOSTRA.
...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Gdybym był na miejscu Tuska, dałbym polecenie: spałować, oddać za to. Władzę trzeba szanować, wybierać mądrze, brać udział w wyborach, organizować się. Ale potem: szacunek!
Ktoś ich wybrał, to są przedstawiciele narodu, więc nie mogą pozwolić na opluwanie i bijatykę – tak b. prezydent Lech Wałęsa w programie "Gość Radia Zet" wypowiadał...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Od czasu, do czasu zdarza mi sie przeczytać cos takiego, że aż musze zamrugać i sprawdzić czy po owym zamruganiu screen wygląda tak samo. Tak, niestety wygląda tak samo, konkretnie artykuł posła J. Śniadka o wynagrodzeniach likwidatora Stoczni Gdyńskiej i Szczecińskiej.

Cytat z listu:

„Dzisiaj, 14 marca 2012 roku złożyłem zgodnie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Kraj

WYRZUCENI …..

W dniu 7.01.1976 r. na wydziałach pomocniczych GSR miał miejsce strajk, lub jak kto woli według ówczesnej nomenklatury wystąpiły tam przerwy w pracy.

Robotnicy upomnieli się o swoje prawa.

Rekcja była natychmiastowa, za udział w strajku 22 osoby po prostu wyrzucono na bruk. Na podstawie art....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Był okres, gdy z ramienia jednej z korporacji telekomunikacyjnych byłem odpowiedzialny za organizowanie wielkich przetargów budowlanych. Pozwólcie więc, że wyrażę kilka uwag, co do działania Rządu, Ministerstwa Skarbu i Agencji Rozwoju Przemysłu w sprawie przetargu sprzedaży stoczni.

Przetarg w poważnym skrócie organizuje się tak:

...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Wycofanie się związkowców z OPZZ i Solidarności z debaty z Tuskiem niestety PR-owo jest przegraną tych związków. Jest to wyjątkowo przykre, ponieważ dla obserwatora śledzącego temat uważnie jest oczywiste, że działania Tuska od początku obliczone były na takie właśnie zachowanie obu central.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tosz
Blog

Zawsze zastanawiało mnie "szczęście" co poniektórych biznesmenów. Jak kupić  100 ha (z czego 20 ha to akwen) świetnie położonego terenu w Gdyni za 65 mln euro, czyli ok. 288 mln zł?

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A

Nikt o tym nie napisze na pierwszych stronach gazet, ale będzie to niewątpliwie omawiane w zaciszu gabinetów i jako raporty specjalne służb wywiadowczych i analityków politycznych dla ich rządów.
Nie rozmawia się z rządem, który nie ma społecznego poparcia, który boi się paru związkowców. Bo to jest rząd śmieszny. Z błaznem się nie...

0
Brak głosów