pożegnanie

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Info:

Nasza demonstracja została zarejestrowana w BBIZK :)

http://bip.warszawa.pl/Menu_przedmiotowe/ogloszenia/zgromadzenia_publiczne/default.htmW związku z tym, że nasze zgromadzenie jest zarejestrowane, a tym samym legalne. 

Spotykamy się WSZYSCY pod Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie w związku z upływem kadencji Andrzeja Rzeplińskiego na stanowisku Prezesa TK.

Od dnia 19.12.2016...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Odszedł do Pana człowiek prawy.
Zacny, dobry i nietuzinkowy.
Tadeusz Łaukajtys; Kresowiak z urodzenia.
Przymusowy przesiedleniec po II wojnie, Torunianin z zasiedzenia.
Taternik, alpinista, himalayista.( czy aby poprawnie?)
Dziś Go pożegnaliśmy w czasie mszy św załobnej na toruńskiej Starówce w kościele pw NMP pod przewodnictwem ks proboszcza, prałata Józefa Nowakowskiego, a następnie na...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)
Obrazek użytkownika raven59
Arrivederci Donald
Humor i satyra

Komentarz wideo do pewnego wyboru...

http://www.youtube.com/watch?v=U99rtx_8P98

[video:http://www.youtube.com/watch?v=U99rtx_8P98 width:640 height:360 align:center]

Zespół  „Pętla  Ósemki” założyła wiosną 2012 r. grupa zawodowych łódzkich autorów, aktorów i muzyków  (Agnieszka Battelli, Urszula Paczyńska, Tomasz Bieszczad, Andrzej Korytkowski,  Jarosław Paczyński, Piotr Sumada). Co pewien...

4.2
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (6 głosów)
Obrazek użytkownika Gawrion
Blog

16 lipca 2014 r, po ciężkiej chorobie, zdecydowanie prezedwcześnie, odszedł nasz redakcyjny kolega - Kuki.

Kuki był głownym twórcą pierwszego niezależnego portalu blogerskiego tworzonego przez środowiska blogerskie - blog.media.pl. Po jego rozpadzie, od 2008 roku aktywnie współtworzył, jako członek ścisłej grupy założycielskiej, nasz portal - niepoprawni.pl. W 2013 r, jako zwolennik "...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (37 głosów)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Blog

Niech moi rozliczni wrogowie, zawistnicy i zapiekli patrioci-idioci się cieszą.
Przestaję pisać teksty na Neonie24.

Byłem tam praktycznie od początku, mam duże poczucie lojalności, więc tak długo wytrzymywałem. Lecz w końcu miarka się przebrała.

Nie zmogła mnie onegdaj circ, co teraz zmienia nicki, jak rękawiczki, nie zmógł dr Humor, tzw. wieczny dysydent, szalony fantasta Wojtas (ego, kategorii...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Blog

Żeby był "porządek w papierach" wklejam powtórnie pożegnalny post z pierwszej polowy grudnia, który nieszczęśliwie "wyparował" podczas przenoszenia portalu na nowy serwer.

Drodzy Czytelnicy, Współblogerzy i Komentatorzy!

Gdy odchodziłem z Salonu24 czy Nowego Ekranu, robiłem to bez większego żalu. Powód jest prosty – nie byłem z tamtymi miejscami emocjonalnie związany. W przypadku Niepoprawnych....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika reign_77
Blog

Półtora roku temu założyłem bloga na niepoprawnych. Był to początek mojej przygody z blogowaniem, efektem czego m. in. ostatecznie było ponowne rozpoczęcie studiów. Jestem jednak osobą, która ma problem z zagnieżdżeniem się gdzieś na dłuższy czas, zaś nadchodzący nowy rok jest dobrym momentem na taką decyzję. Więc.. kończę blogowanie na Niepoprawnych.

Tak, tutaj więcej mnie w najbliższym czasie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Przebywałem tu z Państwem 2 lata i 37 tygodni. Dziękuję! W tym okresie napisałem setki felietonów, na które weszło prawie milion Czytelników (dziękuję!); uzyskałem trzecie miejsce w rankingu punktów (ponad 23 tysiące, dziękuję!) i nawiązałem przyjaźnie (dziękuję!). Lecz na niepoprawnych zrobiło się zbyt poprawnie, a to nie mój klimat. Adieu!

Post scriptum: nadal można mnie czytać na prawica.com....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zezowaty
Blog

Bardzo proszę o definitywne zamknięcie mojego konta.

Notki juz pousuwałem,komentarzy nie,bo nie wiem jak.

Dziekuję za gościnę i mozliwość napisania kilku słów.

27.02.2013

zezowaty

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Blog

Czyli, co za dużo, to niezdrowo

Ponieważ to ja jestem autorem notki w której jako Niepoprawne RadioPL żegnamy się z Salonem 24, to bez obcyndalania się zacytuję ją tutaj, by wyjaśnić powody dla których opuszczam to miejsce:

Pod wiadomą notką Igora Jankego raczył wyjęzyczyć się Jaś "Flanelka" Osiecki, pisząc coś w tym guście, iż powinno się wiedzieć jaka jest różnica między dziennikarstwem a...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Pod wiadomą notką Igora Jankego raczył wyjęzyczyć się Jaś "Flanelka" Osiecki, pisząc coś w tym guście, iż powinno się wiedzieć jaka jest różnica między dziennikarstwem a blogowaniem. Naszym zdaniem powinno się również wiedzieć jaka jest różnica między dziennikarstwem, a ruską (czy jakąkolwiek inną) agenturą wpływu.

Jan Osiecki jest agentem wpływu - czy świadomym, czy nie, próżno tu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kultura

Dziś kolejny czarny dzień dla polskiej sceny muzycznej i satyrycznej. Odszedł od nas w wieku lat 67 Maciej Zembaty.

Niezrównany i niezapomniany poeta, satyryk, scenarzysta, reżyser radiowy, muzyk, bard i tłumacz, klasyk polskiego czarnego humoru. Wielu z nas pamięta jego wspaniałe wykonanie w tłumaczeniu własnym songów Leonarda Cohena.

[video: http://www.youtube.com/watch?v=PR4gAFCGH6Y&feature=...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika igorczajka
Blog

Ojciec mojego przyjaciela z czasów młodości zwykł mawiać, że wolność to jest świadomość własnych ograniczeń. Trzeba znać uwarunkowania zewnętrzne, swoje miejsce w szeregu, granice własnych możliwości. Wolność jest w nas i nie ma co się zżymać na wodę, że jest mokra, czy na grawitację, że istnieje. Wolność jest w nas i tylko w nas. Na zewnątrz nas są tylko ograniczenia.

Prowadząc bloga patrzyłem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika deszczowy
Kraj

Pokaż mi swoich przyjaciół a powiem Ci kim jesteś” rzekł marszałek do prezesa. I to właściwie najlepsze podsumowanie obu kandydatów. Czemu jednak się Pan marszałek odcina od swojego przyjaciela który chce mordować przywódce opozycji? A co z innymi popieraczami marszałka? Moim zdaniem debata zdecydowanie wygrana przez Kaczyńskiego, który był w dużo lepszej formie niż w niedzielę. Sztuczki...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika mona
Blog

Zgodnie z obietnicą, złożoną u Jankesa, nie zatańczę nad tymi trumnami. Nie będę jeszcze o nic pytać, choć - jak każdemu z nas - pytań ciśnie się na usta wiele.Poczekam cierpliwie. Jeśli byli jacyś winni, znajdą się na pewno. Świat się obudził z letargu, będzie się bacznie przyglądał sprawie.Jeśli nie było - nasze szczęście w naszym nieszczęściu.

Ale myśleć wolno, "myślenie ma przyszłość" - i o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Najbardziej szarpnął mną widok położonej przez kogoś wśród zniczy, nadpalonej, Biało-Czerwonej, z napisem: „KATYŃ – PAMIĘTAMY”.

Nie mieszkam w Warszawie. Powiem więcej – nie lubię tego miasta i staram się w nim bywać jak najrzadziej. Jego współczesne oblicze jest dla mnie symbolem wszystkiego co najgorsze w III RP, nijak mając się do chlubnych tradycji, które odeszły wraz z hekatombą Powstania...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Iwona Jarecka
Blog

Dlatego pożegnam się z portalem, mimo, że go bardzo lubiłam, ale nie zdzierżę, że ktoś piszę na mojego Jacka paszkwile.
Pozdrawiam i żegnam.

0
Brak głosów