WOJNA ZACZNIE SIĘ W CZERWCU…. JEŚLI….

Obrazek użytkownika ciociababcia
Artykuł

Zostałem wywołany do tablicy jak się to mówi gdyż wszedłem w posiadanie wiadomości z tzw „dobrze poinformowanego źródła”.
Otóż obecnej władzy, różnymi działaniami prowokacyjnymi nie udało się wywołać społecznego konfliktu wyprzedzającego Euro 2012 celem spacyfikowania narodu środkami przymusu.
W związku z tym na tkance zbliżających się mistrzostw Euro 2012 będą podejmowane prowokacje przy użyciu tzw czynników zewnętrznych. Jedna z nich to będzie data 10 czerwca – czyli jak zwykle obchody tragedii smoleńskiej w Warszawie, gdzie tradycyjnie odbywał się po mszy marsz pod pałac prezydencki.
W czerwcu na maszerujących czekać będą tzw kibice z Rosji (czyli przebrana bezpieka od Putina) która będzie dyrygowana z wynajętego przez sowietów hotelu Bristol (przypominam, że jest to 50m od pałacu prezydenckiego).
Oficjanie wiadomo, że do Polski przyjedzie ok. 50 tys tzw kibiców z Rosji czyli tyle samo ile liczy Wojsko Polskie po redukcjach ministra Klicha (PO). Wiemy że ok. 1000 generałów w większości uzależnionych jest od swej komunistyczno-agenturalnej (patrz zwierzchników z Rosji) przeszłości co daje do myślenia.
Należy dodać, że sprawne siły Wojska Polskiego + sprzęt, w tej chwili jest w „delegacji” w Afganistanie a certyfikowana generalicja zginęła w Mirosławcu (wypadek samolotu wojskowego Casa) oraz pod smoleńskiem. W Polsce nie ma też bazy wojsk NATO po za atrapami rakiet z USA.
Nie ma jakiejkolwiek gwarancji, iż owe 50 tys. kibiców sowieckich jest w dostateczny sposób rozpracowywana przez polski wywiad, kiedy za rządów PO został odradzający się wywiad został kompletnie zdemolowany i wrócił pod wpływy dawnych – komunistycznych generałów.
Przypominam też o uporczywych i niezrozumiałych działaniach min. Sikorskiego (PO) aby otworzyć bezwizowy ruch przygraniczny z obwodem Kaliningradzkim który może doprowadzić do niekontrolowanego napływu dalszej ilości tzw „kibiców”…
Nie ma też 100% pewności co do szczelności polskich granic na wschodzie czy w portach morskich gdzie może być przemycana broń. Wiemy od działaniach dawnych służb WSI które taką bronią handlowały przy pełnej współpracy z KGB, GRU itp. Każdy widzi na szlakach polskich dróg tysiące tirów na wschodnich rejestracjach…
11 listopada „przećwiczono” już prowokację na społeczeństwie, kiedy komuniści ściągnęli bojówki z Niemiec. Wtedy to była mała grupka wspierana przez policję (kopanie przechodnia przez tajniaka – zdjęcia, każdy widział, bezwolna prokuratura, bezradne „państwo”). Wiemy jakie ta prowokacja miała skutki dla Polaków i państwa stąd musimy zdawać sobie sprawę, że stoimy w przededniu jeszcze większej i bardzo niebezpiecznej – zaplanowanej zawieruchy, której skutki nikt dzisiaj nie może przewidzieć.
Dlatego proszono mnie abym poinformował kogo się da, celem uprzytomnienia tych zagrożeń jako apelu do społeczeństwa o nie danie się sprowokowania a szczególnie do premiera J.Kaczyńskiego by 10 czerwca skupić się jedynie na mszy w kościele.
Absolutnie wykluczyć marsz pod Belweder !
Niech p. J.Kaczyński nie słucha zauszników tzw „pistoletów” z PiS, bo w obliczu takich jak wyżej faktów będzie to igranie z ogniem czyli marsz na rzeź…
( Musi też sobie zdawać sprawę, iż w jego gronie są tzw krety).
Bardzo proszę o nagłośnienie tej wiadomości – może ona pozwoli uniknąć prowokacji 10 czerwca.

Uwaga !
Należy też pamiętać o drugim terminie 12 czerwca, kiedy będzie mecz Polska – Rosja, gdzie może być kolejna prowokacja wywołana na stadionie o tzw byle co… (trybuny, kopniak, zachowanie ekipy trenerskiej). Wiemy że sztab dowodzenia może być w tzw loży prezydenckiej wykupionej przez Abramowicza
Tak nawiasem to p. Komorowski z Tuskiem będzie tam zaproszony na dywanik czy zasiądą jako kibice w tłumie…?
Na te wszystkie wydarzenia ruscy żołnierze w przekraczającej sile 50-100tys będą w gotowości bojowej czekali w tzw „strefach kibica” + agentura w Polsce np. na Polach Mokotowskich przygotowanej przez usłużne władze Warszawy (patrz prezydent HG-W też PO).
Ten apel jest skierowany też do „kiboli”, bo wśród nich też są prowokatorzy ze służb, którym na rękę będzie to co opisałem wyżej. Walką może być cisza i żywy transparent (stworzony poprzez ubiór) – to się przeniesie zagranicę a nie nawalanka, co przyklepie alibii zdrajcom.

Piotr Zarębski

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6332&Itemid=100
 

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

  Konarski on 27 maja 2012 at 14:00 said:

Apokalipsa podczas Euro 2012?

Od jakiegoś czasu jednym z moich codziennie wykonywanych „rytuałów” jest czytanie wiadomości, nie tylko tych zamieszczonych na Onecie czy WP, ale też obecnych w różnych komentarzach. Dziś wieczorem natknęłam się na dość ciekawy wpis:

„Apokalipsa 2012 nadchodzi Nie pytajcie się skąd wiem i jakie jest moje źródło informacji, ponieważ nie mogę tego zdradzić. Wiem tylko jedno i proszę o to aby tą wiadomość wkleić na wszystkich możliwych forach internetowych aby ostrzec jak najwięcej ludzi.

Na wczorajszym szczycie UE w Brukseli i trwającym szczycie NATO w Chicago w dniach 21-24 maja zapadła decyzja o wprowadzeniu na terenie całego świata Apokalipsy 2012 – stanu wyjątkowego prowadzącego do wprowadzenia Rządu Światowego

Premier Tusk uciekł z końcowej części spotkanie ponieważ nie mógł znieść tego co usłyszał kilka minut wcześniej.

A mianowicie z historycznego punktu widzenia Polska zawsze była na początku wszystkiego i tak będzie tym razem. Proces zaczął się kilka dni temu i zapoczątkowany został sztucznym osłabieniem złotego oraz spadkami na naszej giełdzie. Tylko po to,żeby dolar po zakończonej operacji był bardzo silny.Proces rozpocznie się od zamachów bronią biologiczną i masowego rażenia podczas Euro 2012. Strefa kibica w centrum Warszawy to nic innego jak obóz koncentracyjny dużej liczby ludności w celu masowej eksterminacji. Rozegra się III wojna światowa na naszych oczach która będzie odpowiedzią Zachodu i Unii na ataki w Polsce. Będą to tak zwane ataki false flag a winny tych ataków zostanie ogłoszony od razu.

Dlatego gromadźcie zapasy żywności wodę konserwy ponieważ po tym co się stanie będzie krach gospodarczy i nie będzie dostępna żywność i woda. Wypłaćcie pieniądze z banku i zamieńcie je na dolary lub euro.

Nie wiadomo jak będzie wyglądać potem sytuacja stad podczas Olimpiady w Londynie ma być pełna gotowość bojowa wojsk i innych służb. Podobno podczas zbliżającego się jubileuszu królowej – ma dojść do jej otrucia po to żeby na tron wstąpił Antychryst ks Karol.

Wszystko zaczyna się układać w jedną całość – wiecie już czemu wyeliminowano polską elitę w Smoleńsku – po to żeby u władzy był Tusk który się na wszystko zgodzi. Polska ma być poligonem doświadczalnym, stąd zamontowano rakiety rosyjskie w obwodzie kaliningradzkim i pełno rakiet NATO w Czechach.

Na czas rozgrywek polskie siły zbrojne są osłabione 1/3 polskich myśliwców F16 będzie w tym czasie na ćwiczeniach na Alasce.

Kupujcie konserwy, wodę, świeczki, latarki, radia na baterie, koce, unikajcie zgromadzeń, zatankujcie samochody do pełna, żeby można było uciekać. W razie zagrożenia kierujcie się w takie miejsca, gdzie można będzie przeżyć 7-10 dni bez pomocy”.

Poniżej zamieszczony film przedstawia wersję Euro 2012 wg Chińczyków.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NrlZiXfHTL8

A teraz pytanie: co o tym wszystkim myślicie? Im bliżej mistrzostw, tym pytań coraz więcej. Jestem osobą bardzo sceptyczną, jednak obserwując wydarzenia chyba zdecyduję się kupić i zrobić już teraz zapasy wody, żywność w puszkach, baterie, zapałki… i wyjmuję oszczędności z banku, co zamierzałam uczynić już kilka miesięcy temu. Nie oszukujmy się – system jaki znamy dziś „nie pociągnie” zbyt długo. Jeśli podczas Euro 2012 nic przełomowego się nie wydarzy (typu zamachy itd.), to wcale nie znaczy, że długofalowe kryzysy ekonomiczne, działania zbrojne w Europie chociażby, należy traktować jako fantastykę. I tak, czy siak kiedyś to nastąpi, pytanie – kiedy i z jakim skutkiem, bo w wieczny domniemany „dobrobyt” to ja nie wierzę.

Akurat sobie myślałam ostatnio o tym, że większe militarne wydarzenia ostatnich wieków miały miejsce w Polsce. Dlaczego kolejnym razem miało by być inaczej? Na szczęście, albo i nie, ktoś pomyślał tak samo jak ja. Tym „ktosiem” jest osoba, która opublikowała cytowany przeze mnie tekst powyżej. Zaciekawiło mnie również zdanie: „Tusk wyszedł w trakcie spotkania, bo nie mógł znieść tego, co słyszy”. Dlaczego więc pan jegomość durak, nie powiedział wcześniej NIE, skoro teraz sobie wychodzi? Co to za premier, którego przerasta rzeczywistość? Już od dawna widać, że sobie nie radzi – albo, bardziej ewidentnie, nie chce sobie radzić.

Poza tym interesuje mnie fakt dominacji Żydów nad światem – dominacji jednostek jakiegokolwiek pochodzenia, jakichkolwiek więzów krwi. Przecież wydaje się być niemożliwym, że ktoś jakieś 100 lat temu wymyślił sobie plan działań i teraz, bez żadnych większych przeszkód i zmian, wprowadza go w życie. Zwykle bywa tak, że nie lubimy czekać zbyt długo na spełnienie naszego życiowego celu. Jeśli jakiś Żyd wymyślił sobie kilkadziesiąt lat temu dominację jego rasy nad światem, to znaczy, że on sam by tego nie dożył. Chyba, że mówimy o fanatyzmie albo sekciarstwie, gdzie idea jest ponad wszystkim. Jeśli rządzą nami jednostki, to przecież jasne jest że człowiek nie lubi się dzielić. Czy zatem na samej górze nie ma/nie było/nie będzie żadnego konfliktu o ubieganie się o najwyższą pozycję, o tytuł władcy tej planety? Być może mój tekst jest słaby merytorycznie, szczerze, nie dbam o formę. Do rozpoczęcia Euro 2012 zostało niewiele czasu. Nie można chyba pominąć faktu, że USA szykuje się do podbicia Iranu już od kilku ładnych miesięcy i jakoś wybrać się nie może. Ewidentnie potrzebny będzie jakiś szokujący „punkt” w historii. W każdym razie jeszcze raz polecam uzbroić się w cierpliwość, a także w zapasy… bo „nikt nie zna dnia ani godziny”.

Autor: alyaah
Nadesłano do „Wolnych Mediów”
http://wolnemedia.net/polityka/apokalipsa-podczas-euro-2012/

Poprzednie informacje, wszystkie wydają się wiarygodne.

http://niepoprawni.pl/content/nie-jest-zart-ostrzezenie-przed-wielkim-zamachem-w-2012-roku-w-europie

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#411887

 Konarski on 27 maja 2012 at 13:54 said:

POLSKA DRZY/EMAŁA

„Wol­ność oz­nacza pra­wo do twier­dze­nia, że dwa i dwa to czte­ry. Z niego wy­nika reszta. ” – George Orwell

Każdy internauta dotrze do informacji, które same narzucają wnioski w sprawie smoleńskiej. Niniejsze krótkie opracowanie to syntetyczna analiza która pozwoli niezorientowanym na własną ocenę zdarzeń. Wszystkie drogi prowadzą do Gruzji, Armenii, Kazachstanu, Teheranu, konfliktu w Syrii, konfliktu arabsko-żydowskiego i dążeń elit żydowskich do utworzenia państwa żydowskiego w obszarze Polski pomniejszonym o ziemie jakie mają być zwrócone Niemcom ( Pomorze, Śląsk, Mazury podzielone na część niemiecką i rosyjską ). Lech Kaczyński prowadził bardzo aktywną politykę scalającą małe państwa Bałtyckie, Gruzję, Armenię, Kazachstan, Słowację, Bułgarię i Polskę. W strategii amerykańskiej to była strefa grodząca, strefa aktywnej dyplomacji ograniczającej imperializm rosyjski i jego dominację w tej strefie. Amerykańscy stratedzy od dawna zapowiadali eskalację konfliktu żydowsko – arabskiego i destabilizację regionu przez fundamentalistów w Iraku, Iranie, Afganistanie. Kocioł w Afganistanie, najazd na Irak, to były ruchy wyprzedzające przed uformowaniem się silnej koalicji talibów i arabskich ortodoksów zdolnej do ataku na Arabię Saudyjską i Izrael. Nie wymieniam tu Pakistanu, bo choć jest on pod kontrolą USA to trudno przewidzieć jego zachowanie w wypadku sojuszu Iraku, Iranu, Afganistanu, Syrii, Egiptu. Od lat amerykańscy stratedzy uznawali że Gruzja , Armenia to strategiczne państwa w regionie. W ramach sojuszu NATO Lech Kaczyński miał za zadanie zasymilować te państwa, otoczyć je ochroną. Zadanie to wykonał wzorowo. Pomarańczowa rewolucja wsparta przez Polskę Lecha Kaczyńskiego na Ukrainie wzmocniła sojusz Polski i Ukrainy, państw Bałtyckich, Słowacji i Bułgarii w sprawie walki o wolną Gruzję i Armenię. Silnie popierali te dążenia Amerykanie. Rosja świadoma planów ataku amerykanów na Iran postanowiła zaatakować Gruzję by otworzyć sobie drogę do pomocy Iranowi w konflikcie z Izraelem i USA. Wykorzystano konflikt w Osetii. Rosjanie nie zdawali sobie jednak sprawy że za tę akcję przyjdzie im słono zapłacić. Lech Kaczyński wywiązując się z roli lojalnego sojusznika NATO wsparł Gruzję dyplomatycznie i militarnie. Z rezerwy polskiego stanu zabezpieczenia na wypadek wojny przekazano Gruzinom rakiety GROM wraz z kodami do samolotów rosyjskich. Rakiety te woziła właśnie ta Tutka, która spadła pod Smoleńskiem. Był to celowy zabieg bo Rosjanie nie mogli zestrzelić samolotu prezydenta. W tym czasie finansjera USA i Europy Zachodniej w porozumieniu z Lechem Kaczyńskim nakłoniła biznes zachodni do wycofania aktywów z Rosji. Doszło do panicznej ucieczki kapitału. Rubel z dnia na dzień stracił prawie 100% wartości . Interweniował Centralny Bank Rosji wpompowując blisko 300 mld USA. W Gruzji Gruzini strzelali do Rosjan jak do kaczek dzięki rakietom pozyskanym od Lecha Kaczyńskiego. Dopiero przypadek sprawił że Rosjanie w jednym zatrzymanych wozów gruzińskich odkryli polskie rakiety. Rosja dobita kryzysem w obawie przed niepokojami oraz pod presji międzynarodowej opinii wycofała się z Gruzji. I tak na koniec roku rubel stracił 50% wartości. Rosja poniosła klęskę dyplomatyczną i ekonomiczną nie notowaną w jej ostatniej historii. Od tego momentu zaczęto w Rosji planować odzyskanie straconych pozycji i zemstę. Do władzy w USA dochodzi Obama ( z dużym udziałem środowisk żydowskich z USA i Rosji ) . Środowiska żydowskie z USA, przez Obamę, zmiękczają Rosję by ta poluzowała swoją politykę w Azji i zagwarantowała stabilizację Izraelowi. Pod pretekstem zakończenia polityki multi – kulti , co ogłasza Angela Merkel, USA i państwa zachodnie proponują Rosji , że zdemokratyzują północną Afrykę i w tych państwach skumulują emigrację zarobkową. W rzeczywistości chodzi o zabezpieczenie zachodniej granicy Izraela i rozbicie antyizraelskiej koalicji dyktatorów korzystających ze wsparcia Moskwy. Rosjanie doskonale wiedzą o co idzie gra. Domyślają się, że USA chce Syrii, że to wstęp do kontroli bliskiego wschodu, że Amerykanie chcą chronić wschodnią rubież Izraela i mieć otwartą drogę na Teheran. Putin stawia warunek – poluzowanie polityki USA w Europie Środkowej. Dochodzi do porozumienia. W dniu 17 września 2009 roku zostaje podpisany pakt Obama- Putin, nowsza wersja paktu Ribbentrop-Mołotow. Data dobrana zostaje przez Obamę nieprzypadkowo. Obama śmiejąc się w swoim stylu przypomniał Polakom datę ataku ZSSR na Polskę, której efektem był mord katyński. Obama „sprzedaje” Rosji Polskę w pakiecie wraz z Ukrainą i Europą Środkową. Prezydent Lech Kaczyński ostro sprzeciwia się paktowi. Polscy politycy, dowództwo wojskowe, hierarchowie Kościoła gwałtownie protestują. Zarzucając Obamie zdradę i unicestwienie sojuszu NATO. Środowisko żydowskie żądne odwetu na Polakach naciska Obamę by zrobił „porządek” z Lechem Kaczyńskim i polskimi elitami. W Afryce dochodzi do zainicjowanych przez USA, Anglię, Niemcy zmian w Algierii, Tunezji, Libii i Egipcie przy biernej postawie Rosjan. Po katastrofie 10 kwietnia Rosja rozbija z kolei związek państw stworzony przez Lecha Kaczyńskiego. Niszczy “Pomarańcze” na Ukrainie, wprowadza tam swojego Janukowycza , podporządkowuje sobie Litwę , Łotwę , Estonię, Słowację , Bułgarię. Amerykanie i Rosjanie ustalają nową strefę wpływów na granicy Rumunii. Putinowi jest potrzebny w Polsce spolegliwy rząd. Ludzie z PO korzystają z okazji . Putin mami ich wielkimi zarobkami na wspólnych kontraktach obrotu gazem i ropą. Do łask wracają znowu w Polsce ludzie filo-rosyjscy skupiający się wokół Prezydenta Komorowskiego, obrońcy służb specjalnych PRL. Tusk idzie na ustępstwa gdzie tylko może, nord – stream, gaz, ropa, embargo żywności . Realizacją paktu Obama – Putin jest rządu Tuska. Wchodzą do niego po połowie ludzie ze środowiska żydowskiego wspierającego demokratów Obamy ( Appelbaum ) oraz reprezentanci wspierający Kreml. Sikorski zostaje Ministrem Spraw Zagranicznych ( wspiera USA ), Boni ( wspiera Rosję ) centralną postacią spraw publicznych, Rostowski ( wspiera USA ) Ministrem Finansów , Grabarczyk jako Minister Infrastruktury ( wspiera Rosję ), za nimi cała grupa ludzi w służbach o sympatiach rosyjskich lub amerykańskich. To Sikorski z Tuskiem podrzucą Unii Europejskiej „trupa” w postaci ACTA podczas debaty nad sprawami rybołówstwa – prezent elit zbliżonych do Obamy dla amerykańskich Koncernów przed wyborami prezydenckimi w USA Anno domini 2012. W media powstaje tandem Gazeta – ludzie Obamy związani z żydowskimi sympatykami demokratów, TVN 24 – ludzie związani z rosyjskimi służbami.. Amerykanie nie chcą jednak odpuszczać TVN i Murdoch podchodzi do kupna stacji. Ludzie byłych służb PRL nie wierzą jednak amerykanom i wchodzą w układ z Francuzami. TVN przejmuje koncern Viviendi. To z tego powodu Gazeta z takim zaangażowaniem promuje środowisko żydowskie wywodzące się z komunistycznej elity lewicujących Żydów bliskich demokratom żydowskim. Rosja wraca na stracone pozycje. Putin znowu jest w grze. Zachowanie Obamy w „sprawie polskiej” potwierdza wątpliwości jakie zrodziły się po śledztwie szeryfa Arpaio. Z prowadzonego przez „najtwardszego szeryfa w USA” potężnego śledztwa wynika, że dokumenty ubezpieczeniowe i akt urodzenia Obamy zostały sfałszowane. Fakty te opublikowały media amerykańskie. Strach przed konsekwencjami tej publikacji zmroził nawet Fox News. Działania szeryfa Arpaio mają coraz więcej zwolenników. Donald Trump publicznie ogłosił oszustwo Obamy. Jeśli komuś się wydaje że Mitt Romeny jest nadzieją Polaków to mogą się one okazać złudne. Romney ma niemieckie pochodzenie. Elity niemieckie liczą na jego wygraną. Merkel coraz poważniej spogląda na Pomorze Zachodnie, Śląsk i część Mazur. Niemcy są skłonni zgodzić się wykroić z Polski stosunkowo duży obszar na którym mogło by powstać państwo żydowskie pod warunkiem zwrotu Pomorza, Śląska i części Mazur. Zabiegi dyplomatów prowadzą do unicestwienia Polski. Pomimo propozycji holocaustu Polaków nie ma konsensusu w jaki sposób pozbyć się Polaków. Ostatecznie zwycięża koncepcja nękania społeczeństwa bezradnym i skorumpowanym państwem i blokowanie zmian w Polsce. „Brudną robotę” powierzono Żydom którzy mają „wysuszyć” populację Polaków. Malejącą liczebność Polaków mają stopniowo wypełniać imigranci z Izraela. W odpowiednim czasie ruszy wielka kampania propagandowa uzasadniająca zmiany terytorialne Polski i jej zajęcie przez Niemcy i Rosję. Nie jest wykluczone, że Żydom powierzona zostanie także część Ukrainy, gdyż już teraz Rosjanie podzielili Ukrainę na część Rosyjską ( Donbas ) i zachodnią, jaka może wejść w granice państwa żydowskiego w zamian za niemiecki Śląsk, Pomorze i cześć Mazur. Zaborcy zaproponują Polakom zmianę obywatelstwa i pozostanie na swoich ziemiach w zamian za rezygnację z polskości, języka i tradycji. Oporni ulokowani zostaną w obozach koncentracyjnych .

https://edgier25.wordpress.com/2012/05/25/jak-obama-sprzedal-polske-to-nie-ulega-kwestii-artykul-godny-polecenia/
 

***********************************************

 Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#411888