Szpital, w którym się leczę – Inst...

Obrazek użytkownika ciociababcia
Ogłoszenie

Artur Górski, poseł RP

(R. SOBKOWICZ)

Szpital, w którym się leczę – Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie – rozpoczyna procedurę szukania dla mnie „bliźniaka genetycznego” z grona dawców niespokrewnionych. Będzie szukał takiego dawcy w krajowych i zagranicznych bankach szpiku. Przy czym należy pamiętać, że procedury są skomplikowane, a proces wyszukiwania dawcy długotrwały, gdyż banki dysponują jedynie profilami antygenowymi, uzyskanymi metodami o małej rozdzielczości i wszyscy potencjalni kandydaci wymagają dodatkowego przebadania.

Jeśli ktoś z Państwa zechce pod kątem mojej osoby wpisać się do Centralnego Rejestru Niespokrewnionych Dawców Szpiku i Krwi Pępowinowej, przejść stosowne procedury i badania, może zgłosić się bezpośrednio do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii, ul. I. Gandhi 14, kontaktując się wcześniej w godz. pracy pod nr. tel. (22) 349 63 75 (kontakt z dr Aleksandrą Dąbrowską) w celu uzyskania szczegółowych informacji. Proszę o włączenie się do programu także wówczas, gdyby Państwa szpik miał uratować życie komuś innemu.

http://naszdziennik.pl/wp/59141.html

Wcześniej: http://niepoprawni.pl/blog/1448/apel-artura-gorskiego-o-pomoc

Brak głosów

Komentarze

Wiem co to jest choroba nowotworowa i chciałem dla posła Górskiego ale mnie odrzucili w badaniach bo coś im nie tak wyszło i o to że schudłem w tym roku 15 kg. Więc nawet nie mam szans żeby chcieli szpik ode mnie pobrać choć mamy tę samą grupę krwi. Mam nadzieję że skoro dla satanisty szybko się szpik znalazł to i Artur długo czekać nie będzie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#389597

gość z drogi

my niestety odpadamy ,ale trzymam kciuki za przyszłego "bliżniaka"

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#389673