uważasz, że każdy kto owinie się białoczerwoną, zaintonuje " Jeszcze Polska ... " jest już Polakiem ?! ... coś Ci przytoczę z kart naszej, Polaków Historii

Obrazek użytkownika wilre
Notka

Na kongresie syjonistycznym ( ) w 1912 r. zobowiązano wszystkich syjonistów do czynnego udziału w nacjonalistycznej polityce w krajach rozproszenia ( diaspora ) ... na naszą teraźniejszą rzeczywistość przekłada się to w ten sposób, że po polskiej tzw. prawej stronie, w PiS i Konfederacji są syjoniści. Nie muszą udawać - są narodowcami, tyle że żydowskimi. Gdy mówią Polska, myślą - Izrael.

W innych partiach są Żydzi socjaliści, komuniści. A Żydzi liberałowie są po obu stronach. Żydzi obstawiają wszystkie partie, stronnictwa, ruchy. Nawet taki nic nie znaczący Ruch JOW też kontrolują.

Jedyny polski KW – 1Polska szybko zlikwidowali ( LPR i "Samoobronę" Żydzi z PiS-u wciągnęli do władzy i rozproszyli )

Wytyczne z 1912 roku nadal obowiązują.

... coś jeszcze ?

*  *  * 
suveren   /https://www.salon24.pl/u/suveren/
14 listopada 2019,

... czyli wróciliśmy do punktu wyjścia ... uważasz więc, że każdy kto owinie się białoczerwoną, zaintonuje " Jeszcze Polska ... " jest już Polakiem ?!  ... coś Ci przytoczę z kart naszej, Polaków Historii ( Prezydent powiedziałby , naszej wspólnej z Żydami ) ... otóż ( to w nawiązaniu do MN i jego kreatorów ) tradycja wciągania Polaków w różnego rodzaju manifestacje i protesty ma historię sięgającą okresu przed powstaniem styczniowym. Początkowo starano się im nadać charakter obchodów kościelnych - pierwszą okazją był pogrzeb generałowej Sowińskiej, wdowy po obrońcy Woli z 1831 roku. Żydzi ( o nich tu piszę, bo niby o kim innym ) potrafili przezwyciężyć swoją niechęć do Kościoła, nosili krzyże, śpiewali w kościołach "Boże coś Polskę" i podczas nabożeństw zbierali datki na powstanie. Takie manifestowanie pobożności i patriotyzmu to ich stary numer grania na ludzkich emocjach *  a Polacy nabierają się na ten, że tak napiszę odpustowy patriotyzm i udawaną pobożność. 

Żydzi, w swoim interesie sprofanowali nam wszystko! Patriotyzm, wiarę i Święto Niepodległości.

* - p. Dmowski w swojej książce "Dziedzictwo" odsłonił to w jaki sposób Żydzi tu okręcają Polaków ( stary Kulmer, ojciec przyszłego mecenasa, poucza dorastającego syna, jak postępować z Polakami ) : 

" (..) Lepiej, żeby się bawili dla Polski, niż pracowali dla niej. A gdy przyjdzie odpowiednia chwila, pchnąć ich dalej do krwawych manifestacji, żeby się dali zarzynać i zarzynali Polskę. Tak zrobiliśmy w 63 roku. I w tym jednym roku uszliśmy naprzód więcej, niż przez trzydzieści lat poprzednich. A im przybywa jeszcze jedna rocznica do obchodzenia... Gdyby oni dostali z powrotem swoje państwo i na nowo by im było wszystko wolno, to bez przerwy urządzaliby jubileusze, rocznice, zjazdy, obchody, pochody... (...) Ja ci ręczę, że oni najpierw nauczą się ordynarnie kraść, niż powiększać polski majątek, i zanim Polskę wzbogacą, już ją rozkradną. I do tego także trzeba ich zachęcać. (...) Pieniądze przechodzą w nasze ręce i przyjdzie nie za długo czas, że tylko my je będziemy mieli. Wtedy wszyscy oni będą w naszej niewoli, będą służyli nam za część tego grosza, który żeśmy im zabrali. Ty, Henryku, będziesz bogaty, a twoje dzieci jeszcze bogatsze...".  
_____________________

... kapujesz teraz rolę jaką mają do odegrania, podszywający się pod Polaków Żydzi, a którzy sterują ruchami narodowymi ( szkoda, że nie piszą jakiego narodu te organizacje ) ?

... rzeczywiście złapałaś ten ich haczyk ( optymistycznie zakładam, że jesteś Polką ) ?

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:6)

Komentarze

Mozna zauwazyc, ze coraz wiecej ludzi na calym swiecie to zauwaza i rozumie. Dziekuje.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612937

"Wystarczy nacisnąć przycisk pilota i oto ukazuje się nam NIERZECZYWISTOŚĆ, czyli Polska podstępnie i potajemnie zmyślona: nierzeczywiste państwo, nierzeczywista jego gospodarka, nierzeczywiste jego problemy, nierzeczywista armia, nierzeczywiste finanse, nierzeczywiści (to bardzo ważne) Polacy i nad tym wszystkim nierzeczywisty rząd. W tle jeszcze bardziej nierzeczywista Europa"
LINK

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


Największą klęską dla świata - jest nie siła ludzi złych, lecz słabość dobrych.

#1613070

Czy uważasz, że wywiad udzielony w tej najbardziej nierzeczywistej GPC i tej nierzeczywistej dziennikarce ...nie jest największą ściemą?
Tak się najskuteczniej likwiduje Polskę...gdy złodziej krzyczy ...łapać złodzieja.
Właśnie " manifestowanie pobożności i patriotyzmu to ich stary numer grania na ludzkich emocjach a Polacy nabierają się na ten, że tak napiszę odpustowy patriotyzm i udawaną pobożność."...przedstawiane jest podczas miesięcznic smoleńskich.
Czyżby szanowny autor też uległ "nierzeczywistości"?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1613081

Kto konkretnie jest spiskowo Żydem pod przykrywką Polaka, sterujacym jednym z ruchów narodowych?

 

I dlaczego wg czyjegoś chorego umysłu musi to być ukrywający się Żyd, czyżby to jego pochodzenie genetyczne mu to nakazało? no bo kto inny, tajny sanhedryn z piwnicy w sztafecie pokoleń od 1912. roku? Jak zwykle, spisek tak tajny, że wszyscy wiedzą od stulecia, co nie? A spełnił się zwłaszcza za PRL i trwa nadal, bez żadnej modyfikacji o choćby czerwone dynastie?

 

Czy też to ogólne wytyczne i dzięki takim tekstom blogerów wilre i izaluka każdy Żyd jest zachęcany do dostania szefem narodowców, by tam knuć, spiskować, jeść krwawą macę czy co tam tacy robią.

 

Nie może być Polak, skuszony własną korzyścią, skorumpowany bądź zwerbowany a może i nieświadomy? Musi być Żyd? A co z kipą i czy ma przyciętego winniczka?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1614354