SŁAWOMIR CENCKIEWICZ ZNÓW PRZESŁUCHIWANY

Obrazek użytkownika Ursa Minor
Notka

W dniu 22 lipca 2010 r., w kolejną rocznicę formalnego zainstalowania władzy sowieckiej nad Polską (święto PKWN), dr Sławomir Cenckiewicz zostanie ponownie przesłuchany w Prokuraturze Okręgowej w Bydgoszczy (ul. Zamoyskiego 16, godz. 11.00) w sprawie książki SB a Lech Wałęsa.
W ten sposób realizowana jest dyrektywa bezpieki z 1973 r. o „wnikliwej ocenie przygotowywanych do wydania prac, szczególnie opracowanych przez osoby znane z wrogiego stosunku do PRL i socjalizmu oraz wywodzące się ze środowisk wrogich. W uzasadnionych wypadkach informować wydawnictwo o usiłowaniach przemycenia wrogich treści, celem zapobiegania niepożądanym publikacjom”.
Ludzie, którzy w latach 1992-1995 dopuścili się kradzieży archiwaliów SB i UOP dotyczących agenturalnej przeszłości Lecha Wałęsa wciąż pozostają bezkarni, mimo, że ujawnione przez autorów książki SB a Lech Wałęsa dokumenty wskazują konkretne osoby winne tego przestępstwa.

Brak głosów

Komentarze

Powinni przeszukać domy Bolka i jego dzieci w poszukiwaniu nielegalnych materiałów UOP wykradzionych gdy Bolek był prezydentem. Powinna już dawno być wszczęta sprawa w sprawie umieszczenia na swoim blogu tajnych materiałów wyłudzonych z UOP. Ponieważ Bolek ciągle mataczy i kłamie powinien być odizolowany w areszcie lub innym zakładzie zamkniętym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406636

krótko. Jak długo jeszcze zamierzamy tolerować BEZPRAWIE w mocy prawa?Czy nadal cichutko mamy patrzeć, jak korporacje z szyderczym śmiechem ODWRACAJĄ literę prawa.Jak długo jeszcze Orwella w realu?
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406637

To, co możemy zawsze robić, to przychodzić na rozprawy. Nawet jeśli sędzia zamknie przed nami drzwi, możemy stać na korytarzu i po prostu BYĆ. To naprawdę dodaje siły nękanym przez bezkarnego TW Bolka, Michnika czy innych guru salonu.
Nie każdy może przyjechać do Bydgoszczy, Gdańska czy Warszawy, ale ci, co tam mieszkają mogą poświęcić jedną czy dwie godziny i zamanifestować pokojowo swoją niezgodę na chamstwo i kłamstwo Bolków oraz uległość sędziów.
Sędziowie naprawdę liczą się z publicznością, wielokrotnie osobiście to obserwowałam, więc wiem, co piszę.

Niech ta wiadomość o przesłuchaniu Cenckiewicza stanie się asumptem do manifestacji po stronie prawdy.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#406638

Przygotuj się, że będzie gorzej.
A Ursa Minor ma rację - kto może poświęcić trochę czasu niech tam powaruje. Jak kogo stać niech sobie kupi np. różę i nią p. Cenckiewiczowi pomacha, żeby to było widać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#406640

@rospin

Pewnie, że mam rację, dzięki :-)

Przerabiałam to już i wiem, że pokazanie poparcia, choćby sama obecność jest bezcenna dla pozwanych.

To niewiele kosztuje, ale buduje nadzieję, że nie ma obojętności, nie ma przyzwolenia na kłamstwo i butę. TW Bolek dobrze to wie i bardzo się tego boi. On, podobnie jak Michnik nie stawia się na rozprawach. On jest mocny tylko w gębie, groźbach i tych swoich, pożal się Boże mądrościach.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#406641