Islamiści ukrzyżowali 17-latka za robienie zdjęć

Obrazek użytkownika Anonymous
Artykuł

Dzihadyści dokonali egzekucji na 17-letnim chłopcu, którego złapali na robieniu zdjęć bojownikom. W internecie pojawiły się zdjęcia ukrzyżowanego nastolatka z przyczepioną kartką informującą, ze poniósł karę za robienie dla pieniędzy zdjęć baz ISIS oraz bojowników. Taką informację podaje brytyjska gazeta "Independent". 

Ocena polecanki: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

W Polsce rośnie liczba tych islamistów , można ich rozpoznać po "BRODACH" , najwieksza liczba w dużych miastach i centrach handlowych.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1446388

Jadąc niemal codziennie metrem i siedząc obok  tutejszych "Bin-Ladenów" z brodą na pół metra, czytającego koran , to ciarki czasem przechodzą.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1446389

Richard Buttrick, felietonista konserwatywnego portalu americanthinker.com. zauważa, że muzułmańscy aktywiści, aby ocieplić wizerunek islamu cytują te wersety z Koranu, które zostały napisane w pierwszych dniach formowania się doktryny, tj. w czasach życia Mahometa w Mekce. Nie mówią oni jednak naiwnym ludziom, że wersety o kochającym i nieszkodliwym islamie - chociaż nadal znajdują się w Koranie - zostały uchylone przez późniejsze fragmenty, które zachęcają do zabijania, okaleczania, terroryzmu i nietolerancji religijnej.

 

Amerykański komentator pisze, że wersety Koranu nie są ułożone w porządku chronologicznym. Gdyby jednak tak było, od razu rzuciłaby się w oczy istotna transformacja, jaka dokonała się po pierwszym triumfie Mahometa na polu bitwy w Badr w 624 r. Okres po tej bitwie jest nazywany okresem medyńskim. Odnosi się on do „przejścia” od Starego do Nowego Koranu, który wymaga bezwzględnego posłuszeństwa i mszczenia się na wszystkich innowiercach.  

 

Buttrick zauważa, że prawo islamskie zasadniczo pochodzi z okresu medyńskiego i unieważnia ono wykluczające się przepisy z okresu mekkeńskiego.

 

Tak więc często cytowany fragment Starego Koranu: "Nie ma przymusu w religii”. (P 5:99), został uchylony przez chronologicznie późniejsze zapisy, takie jak np.: „Tych, którzy nie uwierzyli, ukarzę karą straszną na tym świecie i w życiu ostatecznym, i oni nie będą mieli pomocników”, albo „Oto ja jestem z wami! Umocnijcie więc tych, którzy wierzą. Ja wrzucę strach w serce niewiernych. Bijcie więc ich po karkach! Bijcie ich po wszystkich palcach!” itd. 

 

http://www.pch24.pl/dwa-oblicza-islamu--czyli-w-jaki-sposob-oszukuje-sie-zachod,25213,i.html

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1446395

 
Pocieszające jest to że wreszcie amerykanie i brytyjczycy wzieli  się za nich,a po ostatnim naloćie tyle po islamistach zostało
 
 
http://www.bbc.co.uk/news/in-pictures-29641843
Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1446390