Dlaczego nie chcemy się sz3pić?

Obrazek użytkownika Krispin
Artykuł

Większość Polaków, którzy nie chcą się sz3pić jest zdania, że "szczepionki nie są bezpieczne". Każdy zasz3piony będzie rzecz jasna bronił tezy, że są bezpieczne, bo się zasz3pił i przecież nadal żyje lub "nie wyrosła mu trzecia ręka". Są też inne powody:

"W pytaniu o powody niechęci do szczepienia przeciwko COVID-19 ankietowani mogli wskazać więcej niż jedną odpowiedź. Blisko 50% uważa, że rodacy nie szczepią się, bo uważają, że nie ma żadnej pandemii. Natomiast 4 na 10 ocenia, że ludzie się nie szczepią, gdyż choć wierzą w istnienie koronawirusa, to się go nie boją. Niemal 45% odpowiedziało, że ci, którzy nie chcą się szczepić nie ufają nauce, a 42% – że nie ufają państwu. Często pojawiała się również odpowiedź (41%), że osoby, które się nie szczepią nie chcą ulegać presji i utożsamiają szczepienie z ograniczaniem ich wolności osobistej" (sondaż United Surveys).

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (8 głosów)

Komentarze

Zamordyzm, niewolnictwo, micha ryżu i "dobrowolna" obowiązkowa szpryca. Jeśli nie, to społeczna, finansowa eutanazja! Gdzieś za plecami dorobkiewicze przy okazji zamówionych koktajli i testów (bez)płatnych. ----- Wszystko to dla naszego i naszych dzieci "dobra". ----- Dług rozpasania finansów publicznych łańcuchem niewoli przyszłych pokoleń. ----- Taką politykę na sztandarach głoszą wszystkie ugrupowania polityczne Polski, poza jedną formacją. Obudź się narodzie!
Vote up!
2
Vote down!
0

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1640711

by nie ryzykować własnym życiem poprzez uczestnictwo w ludobójczym eksperymencie "medycznym"? Skoro się boimy policzyć, to "nauka" odpowiada, że zero. No, a że 4% nie ma czasu się zaszczepić, to policzyli - to pewnie ci wszyscy od propagandy Shaizera. Mieliśmy jedną rozsądną panią Kurator Oświaty, niestety jak ją Minister oświecił, to jej odwaga zaraz spisiała. Jak się zastanawiam nad kondycją narodu, to mi się przypomina taki dowcip krążący za komuny, który się kończył w ten sposób, że Kaczor Donald mówi do Balbiny: "Z tego co się znam na medycynie, to ci jaja urwało". Capisci?
Vote up!
2
Vote down!
0
#1640720

Nie szczepimy się też z tego powodu, że szczepienie jest bezsensowne, bo nie mamy szczepienia przeciw omicronowi. A szczepić się szczepionka przeciw Wirusowi z Wuhan nie ma sensu, bo tego wirusa już nie ma. Szczepić się już na zapas, na jesień 2022 to też bezsens, bo jeżeli szczepionki trochę działają, działają niestety około 3 miesięcy.

A gdy się jeszcze wśród rodziny i znajomych ma kilka NOP- ów i jeden wypadek śmiertelny, to decyduje się na ryzyko choroby przeziebieniowej, która stała się już endemiczna.

Dziękuję za uwagę

Teraz mamy wokół zagrożenie wojny i koncentrujmy się na naprawdę ważnych problemach.

Vote up!
2
Vote down!
0

Gosia

#1641505

...nadal rozgrywają się ciekawe rzeczy na froncie post-pandemicznym. Tamta wojna wcale się nie zakończyła. Jej inicjatorzy nie składają broni.

Vote up!
1
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1642127

Zarazilam sie omicronem i przeszlam jak przeziebienie, syn i maz jeszcze lzej. Przeciw takiej chorobie z pewnoscia nie bede sie szczepic. To tak na marginesie znanego tematu.

Ci, ktorzy maja wiecej respektu przed ta infekcja moga robic, co chca. Chodzi o wolny wybor. Z moja wiedza i doswiadczeniem odradzalabym naturalnie, ale ja nikogo nie chce zmuszac, tak jak niektorzy probuja mnie zmusic. Sa leki, jak amantadyna, ktora wbrew niektorym fachowcom - dziala.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gosia

#1642372