Ciąg dalszy skandalu pedofilskiego w Wielkiej Brytanii

Obrazek użytkownika Anonymous
Artykuł

Nazwiska trzech obecnych członków Izby Gmin i trzech członków Izby Lordów znalazły się w dokumentacji przekazanej policji, która ma zbadać ich udział w wielkiej aferze homoseksualno-pedofilskiej w Wielkiej Brytanii. Śledztwo trwa.

Dokumentacja, która została opracowana przez posła Johna Manna z Partii Pracy, zawiera istotne informacje dotyczące udziału co najmniej 22 brytyjskich polityków najwyższego szczebla w głośnej aferze pedofilskiej z lat 80-tych. Dokumentacja zawiera setki dowodów dostarczonych przez świadków – donosi „The Sunday Times”.

Mann stwierdził, że w dossier figurują nazwiska 12 byłych ministrów. Jak dodał, kilka spośród tych osób z pewnością było zaangażowanych w wykorzystywanie seksualne małoletnich chłopców. Co najmniej dwóch jest podejrzanych o popełnienie czynów pedofilskich na terenie nieruchomości w Dolphin Square. Poseł uważa, że przedstawione policji dowody są „mocne” i na ich podstawie śmiało można ścigać przestępców. W przypadku wielu innych dowody są jeszcze „za słabe”.

W zeszłym tygodniu policja londyńska poinformowała, że wszczyna dochodzenie w sprawie pedofilskich zachowań ważnych polityków (w tym kilku ministrów) i sędziów w latach 70-tych i 80-tych XX wieku. Mieli oni wykorzystywać seksualnie nieletnich chłopców, trzy ofiary zmordowano. Przez lata sprawa była tuszowano. Zaginął między innymi ważny dokument – dossier dotyczące udziału polityków w aferze przedstawione ministerstwu spraw wewnętrznych w 1983 r.

Policja apeluje do świadków i ofiar przemocy o ujawnienie się. Prowadzi między innymi dochodzenie w sprawie uduszenia jednego z chłopców w trakcie aktu seksualnego przez nieżyjącego już polityka Partii Konserwatywnej. Kolejny chłopiec zginął w wyniku brutalnej napaści, a trzeci – został przejechany. Miało to być ostrzeżenie dla wszystkich tych, którzy chcieli ujawnić prawdę.

Ocena polecanki: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)