Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Torin
2 lata temu A korona królów? Najmniej winni to są ci aktorzy. Toć grają co każą.Reszta, przede wszystkim ta pinda od Klanów - Won!
3
Zmarnowane "Drogi wolności"- serial bez normalności
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Torin
2 lata temu x Gdyby swąd był swądem, to JK nie byłby przesłuchiwany wcale, a LW dostałby pytanie:Czy może pan udowodnić swoje twierdzenia, które nas tu sprowadziły. I po procesie. Pięć minut.Zamiast tego mamy kafkowski tekst bolca: Na temat smoleńska nie będę odpowiadał!A swąd: Aha, ok..Jak w jakimś kawale
9
Przysięgi... puste słowa...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Torin
3 lata temu x To jest oczywista oczywistość. Totalniaki staną za wszystkim, i co? Na palcach chodzimy, bo się ich boimy? Kiedyś przestaniemy? Wiadomo, że będą wyć. Na moje to się Adrian, jak Radosław, może przepisać się od razu. To nawet lepiej.Nie twierdzę, że jest proste. Na początek sprawdzić US, szczególnie tej poza podejrzeniem. Jakiś wał na 200k pln, powinien wystarczyć, żeby adrian zaniemógł, z przyczyn zdrowotnych i złożył urząd, nie?Czy one są czyste jak lelije? To są takie jeszcze? Tzn, oprócz przypadkowego społeczeństwa. W przypadkowym społeczeństwie, to jeszcze 10% się znajdzie..
5
REKONSTRUKCJA CZY CYROGRAF Z PAŁACEM ?
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Obrazek użytkownika Torin
3 lata temu Oczywiście, że Adrian jest Oczywiście, że Adrian jest kolejnym nietrafionym królikiem prezesa, tylko że wcale nie jest niemożliwa dymisja. Że jeszcze tego nie robiono - fakt ale, albo prezes od początku zarządza konfliktem i miał być ten konflikt, albo usunięcie Agaty powinno być wzięte pod uwagę. Szkoda czasu czekać do wyborów terminowych.
5
REKONSTRUKCJA CZY CYROGRAF Z PAŁACEM ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Torin
3 lata temu x Sami powinniśmy wyjść z szengen. Powiedziałem:Drut kolczasty, miny, na przejściach strongholdy i rozbudowa służb granicznych do weryfikacji uchodźców.W ogóle mi nie przeszkadza, że będę musiał mieć paszport, jeśli zdecyduję się na survivalową wycieczkę do holandii.Po cholerę, bez interesu, miałbym tam jechać, a co ja samobójca?
6
Miejsce Polski jest pod butem Europy
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Torin
3 lata temu jazgdyni Mam gdzieś ich Hitlerków i Merkelków.Tak, grozi nam ostatnia wojna z niemcami. My jesteśmy słabi i oni są słabi. Nie można się traumatycznie bać, tym razem musimy być przygotowani.I nie popełniaj tego samego błędu co ostatnio, nie licz na Ramstein.Ramstein zależy na dźganiu rosji, Ramstein, na przykład już nie chce, abyśmy coś na tym wyszli do przodu.Żebyś się przykro nie zdziwił, jeśli Ramstein stanie w ogóle w "obronie demokracji" po stronie szwabów, ale nie sądzę.Zajmą neutralne stanowisko i będą się wydzierać, że chcą mediować pokój, pomiędzy sojusznikami.------------------------------------------Dalsze wzmacnianie politycznej pozycji Polski, to wrogie stosunki z Berlinem.Ruszenie czegoś na mapie, w celu dalszego wzmocnienia fizycznego, to wojna z niemcem, którą trzeba wygrać i dalej robić swoje.Wygranie ze szwabem, nie jest sukcesem, tylko usunięciem przeszkody!Licytował szwab, licytował, eskalował konflikt, no i dostał w dziób.I tyle, karawana jedzie dalej. Daleko musimy zajechać, aby przeżyć.
6
Miejsce Polski jest pod butem Europy
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika Torin
3 lata temu x Budować "trójmorze" i pozostać w unii Berlin-Paryż, to są rzeczy sprzeczne.Natomiast junia skazana jest na skurczenie się do obrażonego Berlina-Paryż, plus holandia, belgia, może dania, jakiś luksemburg i monako.To się stanie niebawem, w tym roku, albo przyszłym..Bunt na wschodzie, kryzys na zachodzie, nieustępliwa postawa Berlina wspieranego przez przymierze z Paryżem. Pach i nima. Zostają groźby, realne..
12
Miejsce Polski jest pod butem Europy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Torin
3 lata temu Zawiedziony, jjr Patrzę na rzecz nieco szerzej, w głębszej perspektywie.Antoni ma szansę, ale myślę, że to będzie któryś generał ze sztabu, świeżo w glorii. Laur sukcesu militarnego.Antoni z samej przezorności może chcieć zostać, gdzie jest. To trzeba wariata, ze świadomością, że wszystko co się wydarzy pójdzie na jego konto, a wydarzą się nie tylko miłe rzeczy.Z Orbanem, jeszcze gorzej prognozować, bo oceniałbym, że wzniesienie gmachu nowego państwa, "nowy porządek", ten docelowy, to może być nawet 20lat od teraz.Do tego Polacy będą chcieli Polaka, Polaków jest najwięcej. Polak akceptowalny przez wszystkich przejdzie. Jeszcze prędzej, jeśli będzie kandydatem zgłoszonym przez...Węgrów.  
2
Koszmar - dyktator!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Torin
3 lata temu x Cóż, to się najprawdopodobniej kończy królem Węgrem, w wyniku tych wspomnianych konsultacji, w ramach nowego gmachu, nowego państwa, ale to jeszcze dużo czasu i trzeba dożyć. To może nie być proste.
4
Koszmar - dyktator!
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Torin
4 lata temu x Z uwagą przeczytałem oba teksty i z całą stanowczością przypominam, że: Toruń rząda dostępu do morza, or else.. Natomiast zdrajców powiesić, a cudaków-komików niemieckich, do prac społecznych w kamieniołomach przymusić. Niezbędny kamieniołom stworzyć, bądź uruchomić jakiś stary skansen. Wręczyć kilof, wprowadzić przelicznik ryż/urobek i oprowadzać japońskie wycieczki..
10
Zamiast Wolnego Miasta Gdańska żądamy używania rozumu
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony