Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Tiburon21
9 lat temu Szanowny PLK Wypisuje pan takie bzdury że głowa mała. Ktoś pana wyznaczył na ten portal czy jak ? Pan idealnie pokazuje że "trzecionogowcy" nie mają niczego innego do zaoferowania prócz walenia w Kaczyńskiego. Jednym słowem nawet za 10.000 tysięcy lat żadna kanapa pokroju Nowego Ekranu lub partii 333 nie wejdzie do sejmu i to nie z powodu jakiegoś spisku ale z głupoty kanapowych wojowników. Nie pozdrawiam. Czy "Gazeta Polska" została zaplanowana przy okrągłym stole?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tiburon21
9 lat temu Folklor ? Rolę folkloru znakomicie spełnia taki kanapowiec jak ty i twój guru Coryllus oraz kilku innych kanapowych osobników. Grunt że można się pośmiać z waszych wypocin, ale to do czasu później stajecie się nie tylko śmieszni ale i żałośni. Przez takich ja wy mamy w tym kraju to co mamy. Daliście się rozegrać przez "Salon" i czynicie to co im miłe. Ale mam nadzieję że teraz nikt rozsądny nie nabierze się na wasze apele. Nie pozdrawiam. Ps A teraz pokarzcie jak wygrywać wybory :D:D Po co nam uniwersytet?
Obrazek użytkownika WZZW
Obrazek użytkownika Tiburon21
9 lat temu Śmiech to zdrowie. Jasne PiS wyborów nie wygra, wygra je NE lub partia 333... Dobra koniec żartów. Pytam się panie Yupiter jeśli nie PiS to kto ?? Tylko bez bredni jak to PiS jest częścią układu. Zamach Smoleński nie wystarczy do wygrania wyborów.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tiburon21
9 lat temu Hypki. Profesor Binienda powinien pozwać Bezczelną Hypką Szmatę i rusofilskich  śmieci z powiązanego z wydawnictwem Altair rusofilskiego forum Militarium.net. Może jakby dostali po kieszeniach to zaprzestali by kłamać i obrażać wybitnych naukowców obnażających ich kłamstwa. Przemysł smoleński
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tiburon21
10 lat temu Ateistyczne bydlaki. Powinno się rozważyć delegalizację ateizmu, inaczej doświadczymy podobnych zbrodni. Kpiną dla mnie jest to że ateiści mają wolne w okresie świąt, powinni być wyłączeni ze świętowania Bożego Narodzenia. Ps Lewica=Ateizm+Satanizm. Opowieść w 1 dzień Świąt Bożego Narodzenia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tiburon21
10 lat temu Zorn Członek sekty satanistycznej zwący się dla niepoznaki ateistą podaje cytat jednego z wysokich stopniem masonów. Bez komentarza. Ps Satanizm=Ateizm Temat na święta: dechrystianizacja w Europie
Obrazek użytkownika skowronek
Obrazek użytkownika Tiburon21
10 lat temu Szanowny PLK Nonsensem jest popieranie rozbijackiej akcji Ziobry. A żałosne jest krytykowanie tego marszu przez niespełnionych idiotów od NE(polecam opinię pani Zuzanny Kurtyki o NE) którzy nawet list nie potrafią zarejestrować a swoje niedołęstwo próbują zakryć działaniem złych sił. Należy wspomnieć jeszcze o Partii 333 też chowu NE-kranowców. Powiem ci że Cymański i Ziobro skończą tak samo jak PJN i NE (Partia 333 też :D) czyli na śmietniku historii. A jedynym liderem prawicy w Polsce pozostanie pan Premier Jarosław Kaczyński. Marzę o dniu kiedy ludzie głosujący na takie wynalazki jak PJN, NE a teraz SP przejrzą na oczy i pogonią tych hochsztaplerów. Ale to się nie wydarzy bo spora ilość idiotów jest też po prawej stronie, którzy uwierzą w bzdury Władców Kanap i będą działali na szkodę swoją i Polski. I jeszcze jedno. Odpieprz się od Marszu NiS oraz przekaż ŁŁ i Oparze żeby się gonili bo ewidentnie działają na szkodę prawicy w Polsce ( a przede wszystkim nie mają prawa zawłaszczać Marszu Niepodległości). Wyjątkowo nie pozdrawiam. Licencja na Niepodległość.
Obrazek użytkownika hela61
Obrazek użytkownika Tiburon21
10 lat temu Dymać Tymona. Dymać Tymona. Dymać sierp i młot. Dymać swastykę. Dymać czerwoną gwiazdę. Dymać cały postęp, Dymać poprawność. Dymać (p)osła Kalisza. Dymać Lewaków. Uwolnić świat od czerwonej zarazy. Tak Boże dopomóż nam. „Dymać GWIAZDĘ DAWIDA, cha cha boom”
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tiburon21
10 lat temu Nie mogę pojąć. Jak to się dzieje że w Polsce działa szmata "FiM" która bezczelnie kłamie i nawołuje do nienawiści w stosunku do katolików. Jak to się dzieje że bandyci i mordercy z IV wydziału chodzą na wolności. Może to już nie jest Polska? 1 Grzegorz Piotrowski to Grzegorz Pietrzak
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tiburon21
10 lat temu Dziękuję. Gdy poczytałem jakie kocopoły tam wypisują to mnie trafił szlag. Nie wiem jak trzeba być po.....nym żeby wobec faktów i dowodów tak łżeć jak oni. Zastanawiam się czy będą mieli odwagę mi odpisać. List otwarty do Koalicji „ Porozumienie 11 Listopada”
Obrazek użytkownika fotoamator

Strony