Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika marek chrapan
4 miesiące temu Coraz rzadziej oglądam ten program Jest to tuba bezpodstawnej propagandy żydoPiSu coraz bardziej skręcającego na lewo, czyli do swoich korzeni Magdalenowych co wyraźnie uwidoczniło się Ustawą "5"-ki rolniczej, a dzisiaj potwierdza się wprowadzeniem w stylu typowo komuszym rygorów typu stanu wojennego na szczęście jeszcze bez aresztu dla nie noszących "maseczek". W jakoby "demokratycznym" systemie okazuje się że bardzo dobrze opłacany parobek straszy swego pracodawcę - nie typowa żydokomuna? Chciałoby się przytoczyć znane powiedzenie "Nie strasz, nie strasz bo się ze...sz" Polacy mają cierpliwość ale do czasu, tyle, że  niezbyt znający polski charakter "spolonizowani przybysze chazarscy nie znają tej granicy i wydaje im się, że zawsze będą "mogli wszystko". Szybko się przeliczą.A co do "ruskich agentów" to w żydoPiSie jest ich o wiele więcej  niż w całej społeczności głosującej na Konfederację, poczynając od prokuratora Krzyże, nie wspominając o pracownicy kancelarii agenta KGB i SB po "Szkole Propagandy i Dezinformacji"w Moskwie TW "Alek" - pani Ogórek, też brylującej w tym programie.
-1
Włażenie w tyłek bez mydła
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika marek chrapan
4 miesiące temu Kodeks dobrego niewolnika: 1. Zostań w domu2. Nie stój za blisko3. Załóż maskę4. Klaszcz5. Ściągnij aplikację6. Szpieguj i kapuj7. Głosuj na swojego Pana8. Usługuj swojemu Panu 9. Podporządkuj się bezmyślnie10. Oglądaj telewizję11. Nie zadawaj pytańByć może ulży niewolniczej doli info (jeszcze nie potwierdzone), żer twórca "pandemii" Bil Gates z..chł.
-1
DRUGA FALA
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika marek chrapan
4 miesiące temu Podczas pierwszego wyjazdu Podczas pierwszego wyjazdu "za chlebem" do Londynu w 1999 roku zdarzyło mi się mieszkać na ul. Flatgette Road w domu odziedziczonym przez Polkę z Gdańska po wujku - bracie ojca rozwiedzionego z jej matką. Paszport otrzymała w roku 1980 po wizycie odwoławczej w Warszawie z uwagi na odmowę Biura Paszportowego w Gdańsku (biura podlegały SB).  Natomiast ojciec jej w tym czasie był Generalnym Dyrektorem Budów Eksportowych w ZSRR "Energopol - Północ ". Kto mógł objąć takie stanowisko wystarczy wspomnieć, że na każdej budowie eksportowej kadrowcem był wyższy oficer KGB. Co to ma wspólnego z naszym Radkiem? -, Otóż Radek podczas studiów mieszkał właśnie w tym domu i przyjaźni się z właścicielką dzięki której prawdopodobnie poznał A. Applebaum. Czy z tego coś wynika nie wiem, ale z poznania tych faktów zaczęły się moje problemy z "rozwiązanymi służbami" komunistycznymi w Londynie i nasileniem się w Polsce łącznie za uszkodzeniem prawego oka 02.03.2013  "bym nie mógł celnie strzelać podczas mojej rewolucji, a to daje do myślenia o powiązaniach m.inn. Radka po żonie Applebaum. 
3
Dni dumy i hańby Radosława S.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika marek chrapan
4 miesiące temu Nie ma idealnych rządów ale nauka nie powinna iść w las. Jeżeli mają być reformy to na czele reformowanych dziedzin powinni stać ludzie chcący dokonać reform - Z. Ziobro, P. Czarnek itp.. , a nie typu lewackiego J. Gowina., P. Glińskiego czy G. Pudy.  Pozostały już tylko trzy lata. a zapowiadanych reform mimo upływy 5 lat tzw. "dobrej zmiany" jak nie było tak i nie ma. Natomiast jest upodlenie człowieka wydumanym przez NWO "koronoświrusem"   przy pomocy którego rządy podległe żydowskiej masonerii NWO próbują spacyfikować społeczeństwa do stanu niewolniczego. NIE DAMY SIĘ! NIE NOSZĘ MASKI!
2
Nowy rząd - no i się "urodził"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika marek chrapan
4 miesiące temu Na pochyłe drzewo..... Niestety, na Rząd leżący plackiem przed każdym państwem (oprócz Biasłorusi którą wcisnęli w łapska Pytiuna) w tej sprawie liczyć nie możemy. Ale jesteśmy jeszcze my, Naród, i my powinniśmy powiedzieć wszystkim tym ambasadorom "GO HOME!"  czyli WON z Polski!  Organizacją takich protestów pod ambasadami powinna się zająć Konfederacja jeżeli chce uchodzić za patriotyczną partię.
1
Ambasadorowie '2020
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika marek chrapan
5 miesięcy temu Analiza dobra ale jednokierunkowa. Niestety, komentarz Zygmunta Korusa jest trafny ale dodam i swój napisany i wysłany do udziałowców sporu na zasadzie "Nie chcem ale muszem": "................................. Nasuwa się zasadnicze pytanie - kto i w jakim celu podpowiedział J. Kaczyńskiemu by wysmażył te dwa zbrodnicze projekty? W "publicznych" mendiach , a i w mediach coraz głośniej mówi się o walce o przywództwo w tej opcji gdzie walczyć mają właśnie Z. Ziobro jako twardy PiSowiec kierujący się dewizą z nazwy partii i narzucony przez sierżanta MOSSADu potomek kuriera kliki W, Jaruzelskiego - "Wolskiego"  z Israelem udający Polaka, a jednocześnie swoje dzieci posyłając do chazarskiej szkoły, Mateusz Morawiecki. Nie zdziwiłbym się gdyby była to prowokacja wobec Zbigniewa Ziobry  przygotowana przez Jego przeciwnika bo takie ustawy mogły zalęgnąć się jedynie w głowie chazarskiej. Prowokacja poparta przez J, Kaczyńskiego który przecież jest "twarzą" nazwy swojej"partii" (kliki) co wyraźnie świadczy kogo faworyzuje - własne korzenie? - A co z Polską? Wygląda jakby dewizą J. Kaczyńskiego było powiedzenie "...., a po mnie choćby i potop". Prowokacja perfidna, stawiająca Polskę jako zakładnika w przetargu w którym Z. Ziobro ma bardzo małe jeżeli jakiekolwiek pole manewru. .........................................Co prawda na prawo od PiS jest już partia z częścią narodową ale sądzę, że wzmocnienie członu narodowego w Konfederacji przez przyłączenie się Solidarnej Polski (po za niektórymi jej członkami typu J. Kurski) byłoby zasadne dla Polskiej Racji Stanu, Ruchu Narodowego, a i całej Konfederacji. Mam nadzieję, że Zbigniew Ziobro nie "splami się" i nie poprze bandyckich ustaw prowokacyjnych rozwalających i tak chwiejne państwo................................................................................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,"
-1
Dlaczego w 2015 Kaczyński premierem nie został
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika marek chrapan
5 miesięcy temu Artykuł trafia w sedno. "Wyborcy PiS naprawdę wierzyli, że to jedyna partia wynosząca interes Polski i walkę z patologiami na najwyższy poziom, a układy i konflikty jej nie dotyczą, bo nie mają na to czasu."Wierzyli jedynie wyborcy ślepi i głusi nas fakty, czyli lemingoza PiSowska (obecnie żydoPiSowska).  Mnie otworzyły się oczy w 2007 roku kiedy to z własnej, nieprzymuszonej woli J. Kaczyński przekazał władzę swoim bardziej tępym ale tak samo zachłannym kumplom ze zbrodniczej Magdalenki. Próbując uzyskać jakieś materiały wyborcze PiS przedłużyłem pobyt w Kraju zamiast zjawić się w uzgodnionym terminie w pracy "za chlebem w Londynie". Na miesiąc przed wyborami nie mieli żadnych materiałów. "Misio" Kamiński stwierdził jedynie, że "do Londynu materiały wyborcze przywiezie Bielan", oczywiście niczego nie przywiózł, nie wiadomo z kim się spotykał, a wystąpił jedynie w polskojęzycznym radiu którego mało kto słuchał, a  prowadzonym przez byłego SBka. Tak wyglądała kampania wyborcza PiSu. Kolejnymi faktami otwierającymi oczy była wynegocjowana i podpisana przez Kaczyńskich "Lizbona" oddająca suwerenność Polski. Kolejne wybory w 2011 też celowo przerżnięte mimo ewidentnego fałszerstwa związanego z wprowadzeniem "elektronicznego przekazywania wyników"  (w znacznej części dla Przewodniczących Obw. KW "hasła" zatwierdzające przesyłanie wyników tworzyli pełnomocnicy Okręg.KW twierdząc, że część przewodniczących nie jest w stanie samodzielnie wygenerować "hasła" - a więc w ramach "poprawek" mieli możliwość zmiany wyników - w moim miasteczku na 15 komisji, 9 utworzył pełnomocnik). Mimo nagłośnienia sprawy, powiadomienia PKW, Prokuratury, MSW, Policji, Sejmu, Senatu, wszystkich "partii" (klik) oraz najważniejszych osób w PiSie - NIKOGO TO NIE ZAINTERESOWAŁO. Jedyny odzew przyszedł od wyborców powołujących Komitet do zbierania podpisów o powtórzenie wyborów. Niestety nie spotkało się to z poparciem PiS, a tym bardziej innych klik i mimo zebranych przeszło 100 tyś podpisów Sąd odrzucił wniosek. To ukazuje właściwą "twarz" ówczesnego PiSu, a artykuł "Matki Kurki" obecnego żydoPiSu.Najnowsze info z twittera, jeszcze nie wiem co o tym sądzić:https://twitter.com/piotr_zarzycki/status/1309040712374259712?s=20&fbclid=IwAR2tuyufFEwj4YOt9Oqno0UdXJDI-UwV8iRV1FabHlDnksTlgLMZYDPklDI
-3
Czego dowiedzieliśmy się o PiS i
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika marek chrapan
5 miesięcy temu Powtórka z lat 2005 -7? https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=935181660295156&id=100014099925970&notif_id=1600490062251658&notif_t=close_friend_activity"....lewactwo łącznie z ŻydoPiSem przegłosowała mimo protestu rolników hodowców i samych rolników. A jakimi argumentami szermowało żydoPiSowskie chazarstwo pokazała jakaś wysoko postawiono żydoPiSowska POsłanka mówiąc z pogardą w PR24 „milionerzy już dość zarobili i mogą zmienić sobie biznes”. Typowe chazarskie podejście – sami "dorobili się" milionów bez zhańbienia rąk jakąkolwiek pracą pogardzają tymi którzy ciężką pracą czegoś się dorobili. BOLSZEWIZM W CZYSTEJ POSTACI!............................2. Słyszę też o dywagacjach żydoPiSu w sprawie przedterminowych wyborów. I chyba o to chodziło Kaczorowi od Donaldów folksdojczych kiedy forsował te dwie zbrodnicze ustawy. Dobrze wiedział, że Solidarna Polska nie zgodzi się na nie i będzie mógł przerzucić na innych odpowiedzialność za niespełnienie obietnic przedwyborczych po za bezprzykładnym, bez najmniejszego rozsądku rozdawnictwem pieniędzy co doprowadziło państwo na skraj bankructwa (uczciwe źródła podają zadłużenie państwa na kwotę ok. 6 bln), Nie mając szans na dalsze spełnienie obietnic rozdawniczych i reszty Kaczor od Donaldów folskdojczych postanowił przekazać całkowicie rozłożone państwo innym, podobnie zresztą jak w roku 2007. Zabawa z Polską i Polakami żydokomuszych klik Magdalenkowych...........
-5
O co kłócą się w Zjednoczonej Prawicy?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika marek chrapan
5 miesięcy temu ".....przespaliśmy lata po 1989 roku." Niestety, przespaliśmy usypiając już w sierpniu 1980 roku kiedy to wpuściliśmy poststalinowską żydokomunę jako "doradców". "Doradzili" tak, że do dzisiaj nie mamy polskiego Rządu, a oni sterują państwem wprowadzając kolejnymi swoimi klikami uzgodnionymi w Magdalence kolejne "prawa" Kaduka, czyli bezkarność za swoje rabunki, wyprzedaż gospodarki narodowej, a co nie daje się natychmiast sprzedaż dewastację. Naocznie zobaczymy to dzisiaj kiedy kolejna zbrodnicza ekipa proceduje kolejne "prawo" Kaduka do dewastacji kolejnego jeszcze ostałego sektora gospodarki polskiej. W dodatku sobie fundując kolejne bezprawie pod nazwą "Bezkarność +".  Jestem zmuszony wrócić do pisania zaniechanych w roku 2015 tekstów z zaniechanym hasłem - "DO OBRONY POLSKI PRZED BANDYCKĄ ŻYDOKOMUNĄ - SZYKOWAĆ KAŁACHY!"
4
17 września 1939 roku Sowieci napadli na Polskę
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika marek chrapan
5 miesięcy temu Jest pewna reguła... ... stosowana przez pewien typ ludzi - "a po mnie choćby i potop". W poczynaniach JK widać tę regułę od  "resetu" Rządu w 2017 roku coraz bardziej nasilającą się. Ustawa o zwierzętach nie jest jedyną ostatnio forsowaną antyspołeczną ustawą forsowaną przez JK. Jeszcze groźniejsza jest ustawa powszechnie nazwana nazwą "Bezkarność+" procedowana już jutro (16.09) tzw. szybką  ścieżką po blokadzie przez Konfederację. Po cichu, w zawoalowanych pokrętnych znaczeniach wprowadza się faktyczną BEZKARNOŚĆ pod pozorem "bez intencyjnego" przestępstwa. Z tzw. dobrej zmiany" coraz wyraźniej wyłazi mafia Magdalenkowa i obym nie musiał coraz częściej wychodzić z wczorajszym plakatem: "PiSie! PiSie! ŻydoPiSie z Maqdalenki! Nie wywołuj z Polakami znów wojenki! Wykopiemy Was z Powązek, Rządu i Wawelu - napchało się tam Was... o wiele za wielu."Inną sprawą jest zaangażowanie się "naszych" decydentów w przekazywanie Putinowi Białorusi o czym pisałem ponad miesiąc temu, a co dokładnie odzwierciedla dzisiaj jeden z komentatorów - "Niewolnicy w kagańcach będą dawać wolność Białorusi bez kagańców"A tu jest prawda o Sorosowskiej "spontaniczności  protestów na Białorusi: Szokujące informacje o kandydatce z Białorusihttps://www.youtube.com/watch?v=CD9rGdiALiMEwa Rzeuska GŁOS Obywatelski - wazne info o Ciechanouskiej z Bialorusi -  poznaj ukrywane faktyWazne info z Wikipedia: pracowala w ONZ dla organizacji zydowskiej"
-4
Rafał Ziemkiewicz ostro krytykuje Jarosława Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony