Szukając "Z" na czole innych, popatrz na własne...

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Donald Tusk zaczął szukać litery "Z" wytatuowanej na czołach polityków PiS. A może by tak obejrzał czoła Macrona czy Scholza? A może przejrzy się w lustrze?

Za ]]>Niezalezna.pl]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

     Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

     Mafiozi z PO i zbrodnicze mafie w UE opłacające antypolską propagandę na rzecz PO chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polaków.

    Ponadto, istnieje poważny problem infiltracji UE i państw europejskich przez agentów służb rosyjskich - w tym sowieckich agentów jak Merkel i Scholz.

     A także wielu agentów wpływu działających na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są to osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem była traktowana jak normalny partner.

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1647054