Kadr hańby - Puck 10.02.2020.

Obrazek użytkownika MoherJ
Zjęcie

Kandydatka Kidawa-Błońska dziękuje osobom, którzy wulgarnymi okrzykami zagłuszali przemówienie Prezydenta podczas uroczystości 100-lecia Zaślubin Polski z Morzem.
Bojówka zakłóciła nam piękną uroczystość państwową. Kiedy prezydent Polski mówił o męczeństwie Kaszubów i Pomorzan, ci ludzie wulgarnymi okrzykami zagłuszali przemówienie - relacjonował wiceminister kultury Jarosław Sellin.
Jeżeli jest impreza o charakterze państwowym, historycznym, przypominająca wielką rocznicę, to jest to naprawdę barbarzyństwo, że się coś takiego zakłóca. A jeszcze potem liderzy opozycji, z panią Kidawą-Błońską na czele, idą i tym ludziom za te wulgaryzmy dziękują, zamiast ich wcześniej uspokoić i powiedzieć, że to nie jest właściwe miejsce, to nie jest właściwy czas - dodał wiceminister kultury.

Grafika: 
Ocena grafiki: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:4)

Komentarze

Polskę i Polaków pod rządami PO - potrzebują takich kanalii i prowokatorów jak Hadacz.

To co UBywatele PRL zrobili w Pucku świadczy, że takich bolszewickich prowokacji będzie znacznie więcej.

Zbrodnicza mafia współpracująca z nienawidzącą polskiego patriotyzmu PO - koniecznie potrzebuje antypolskich męczenników.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1618391