Niech Polska Bytomiem stanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek użytkownika kat
Kraj

Wszystkim malkontentom i biadoleniaczom polecam Bytom jako miasto zmian w Polsce. Udało się odwołać p- Rezydenta nieudacznika z platformy anty-obywatelskiej. Ludziska wzięły sprawy w swoje ręce i wywaliły na zbity Tusk PO-paprańca. Cala Polska winna Bytomiem stanąć i odwoływać , odwoływać ,odwoływać tych błaznów .Potrzeba nam tylko chęci , kilku zapaleńców i chęć do działania obywatelskiego a MURY antypolskości runą i obrócą się w proch i pył .
W Polsce obecnie rządzą reżyserzy i reklamodawcy Platformy Reklamowej . Nierzeczywistość rzeczywistości doskonale oddaje ten dowcip :
W szkole na lekcji Pani opowiada:
- W Polsce każde dziecko ma posiłek , od Pana Premiera dostało laptopa , Polska to przyjazne państwo w którym żyje się lepiej . Każde dziecko dostaje bezpłatnie szklankę mleka i uczy się w szkole o historii Polski. W Polsce nie ma bezrobocia a Polska jest w budowie , budują się drogi i stadiony oraz zakłady przemysłowe. Rodzice zabierają dzieci do kina i teatru oraz do cyrku i do ZOO bo ich na to stać .Na to zgłasza się Zosia i mówi
- Prose Panie , prose Pani ja chce do Polski!!!!!!!!-
Platforma Obywatelska i jej Zielona Wyspa jako produkt reklamowy kończy się właśnie jak film Český sen gdzie przez kilka miesięcy w mediach , telewizji i prasie budowano produkt reklamowy zwany w czeskim filmie nowym marketem / u nas zielona wyspą/, Zapraszano na uroczyste otwarcie , reklamowano niskie ceny , lepsze życie itd ……na otwarcie udały się tłumy i jakież było ich zdziwienie jak na miejscu okazało się że to ułuda i fałsz .Zamiast hipermarketu tylko papierowa reklama wielkoformatowa. U nas obecnie Zielona Wyspa pada na ryj ,Polska w stanie permanentnej budowlanej sraczki remontowej . Totalny chaos i łupienie maluczkich . Łobuzy z platformy anty-obywatelskiej jak zbóje przydrożne i reketierzy łupią wszystko co jest cięższe od Po-wietrza . Dlatego bardzo cieszy mnie Bytomskie Zwycięstwo i tą drogą składam Wam drodzy mieszkańcy Bytomia gratulacje a pozostałych rodaków wzywam aby Polska Stanęła Bytomiem a w tą dupę wypiętą na Polskę kopa dać choćby była platformiana i czerwona. Pozdrówka od Kata dla mieszkańców Bytomia

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Selena

Poki co niestety jest chyba ciagle bardziej "wałbrzychem" niz Bytomiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Selena

#268606

do czasu..............pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#268619

odwolanie i takie tam przejawy wk***nia mieszkancow na lokalnego przedstawiciela okupanta biore z dystansem, poczekajmy do jesieni bo po kosciach czuje ze bedzie goraca !

Pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#268668

Nie wierzę w przebudzenie Polaków.
Miałeś chamie złoty róg - tak można powiedzieć Polakom, którzy w 2007 roku zagłosowali na PO.

bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#268687