Kreatywność POselska

Obrazek użytkownika capitanemo
Kraj

Dowiedziałem się dzięki Rzeczpospolitej. Iz niejaka Agnieszka Hanajczyk pragnie zabłysnąć wprowadzeniem pod uchwale Sejmu ustawy zakazującej palenie w samochodzie. Chciałbym zaproponować posłance Agnieszce, aby jak ma dużo czasu. Zaczęła w czynie społecznym sprzątać plac budowy autostrad. Pomogła by w tym swojemu partyjnemu koledze Tuskowi. W oddawaniu do użytkowania kolejnych autostrad. Radosna twórczość POslow obecnej (i nie tylko)kadencji owocuje, iż niedługo życie każdego obywatela zostanie ujęte w ramy scenariusza. Mam pytanie czy potrzeba kolejnych zakazow, przykazow, pozwolen, nakazów itp. Myślę ze posłanka tzw Platformy ma duzo czasu albo ma potrzebę czegoś zrobić aby zaistnieć. Myślę jednak ze partia ta którą reprezentuje zostanie zapamiętana za dewastatorów państwa bez porównywalnie większym aniżeli Samobrona, SLD razem wzięte. Szkoda ze za tych idiotów , zapłacą wszyscy ludzie. Aczkolwiek niestety Naród nie jest bez winy wybierając sobie miernoty do Belwederu, Sejmu i urząd premiera

Brak głosów

Komentarze

Jeszcze trochę i... sex we własnym łóżku Platforma zaliczy do czynów zabronionych.

Pozdrawiam.
contessa

_____________
Sezon na bałwany trwa cały rok !

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#170670

Przypuszczam że "sexienie" się w ramach jednej płci nie będzie ścigane. A nawet może oprócz aprobaty doczekać się premii i jakichś "bonusów".

pozdrawiam mimo wszystko prokreacyjnie
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#170722

Sex z własną żoną - na pewno!

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#170689

też powinna być dozwolona tylko dla wybrańców.Kto wybrańcem?-pytać ministranta s. nowaka.pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#170696

wprowadzenie zakazu słuchania radia lub muzyki w samochodzie.
Zwłaszcza radia, bo jak kierowca jedzie 100km/h i posłucha Paradowskiej czy Olejnik, to tylko ludzie o mocnym nerwach mogą ujść z życiem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#170697

wcześniej chyba niezbyt interesowała się obradami Sejmu przed wyborami. Powinna wiedzieć, że chwytliwym tematem są psie kupy.

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#170709

emerytów!, czy też przeputania 0,5 mld zł na karnawałowa prezydencję!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#170714

Trudno się nie zgodzić co do meritum, ale.. obawiam się że szanowny autorze zbytnio popuściłeś wodze dosiadłszy wierzchowca. Nie znajduję bowiem uzasadnienia dla zaliczania Samoobrony do grona "dewastatorów Polski". A tym bardziej do stawiania tego ugrupowania w jednym szeregu z LSD czy innym ugrupowaniem wywodzącym się swymi korzeniami z "kanciastego stołu w Magdalence". Szukam i szukam w pamięci jak Pańskie twierdzenie mógłby ktoś uzasadnić i jakoś nie znajduję. Zatem ośmielę się poprosić o konkrety na poparcie wzmiankowanego stwierdzenia. Tylko proszę nie uzasadniać go brakiem gustu w doborze wzoru i koloru krawatów ;)
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#170718

 Potwierdzam , że Samoobrona to nie tylko Lepper czy Łyżwiński. Podstawowe pytanie

-dlaczego powstała ? Odpowiedź - to efekt pułapki zadłużeniowej zastawionej na tych co uwierzyli że "trzeba brać sprawy we własne ręce". W większości byli to uczciwi ludzie ,którzy chcieli rozwijać swój warsztat pracy. Ich marzenia o normalnej POLSCE prysły wraz z odsetkami w wysokości 40% - miesięcznie(stopa refinansowa NBP na dzień 1 stycznia 1990r  432%)

 To że zostali "zagospodarowani politycznie" przez Samoobronę to sprawa wtórna, wobec ówczesnego niezrozumienia problemu i niedocenienia skali zjawiska przez środowiska post-solidarnościowe.

 z pozdrowieniami

Vote up!
0
Vote down!
0
#170847

Z całym szacunkiem, ale nie jest to odpowiedź na postawione pytanie. Co do Samoobrony to doskonale pamiętam jej powstanie (i inne wydarzenia też).
Jeśli wola możemy skonfrontować swoje "oglądy" pod notką dotyczącą tylko i wyłącznie tego tematu.Bo stanowi ona bardzo dobry przykład na to jak salony "załatwiają" ludzi i środowiska które nie uzyskały ich błogosławieństwa. Działające od nich niezależnie. Ale jak powiedziałem to już inny temat.

pozdrawiam uparcie
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#170947

Z przyjemnością przyjmuję propozycję wymiany "oglądów"  . Chętnie podzielę się własnymi doświadczeniami. Niestety chwilowo brakuje mi czasu ,ale oczekuję propozycji na formę tej wymiany.

  pozdrawiam

      dazur

Vote up!
0
Vote down!
0
#171340

Spokojnie, mamy czas, jeszcze nie umieram ;)
A forma ? Może notka np pod tytułem "dlaczego nie strawiam Samoobrony" lub coś podobnego (oczywiście wolną chwilą).

pozdrawiam
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#171818