Wykończyć Ewe Stankiewicz

Obrazek użytkownika capitanemo
Blog

Ewa Stankiewicz jest człowiekiem z wizja. Ma talent - stworzona do kamery filmowej. I tego jej zazdroszczą. To ich zmusza do niszczenia twórców, artystów, polityków. Tych wszystkich profesjonalistów co rzetelnie z talentem i blyskotliwoscia wykonuja swoja prace. To chodzi o zazdrość. Te stetryczałe mumie z czasów komuny. Te autorytety minionych lat. Nienawidzą wszystkich co ich przerastają.. Te wszystkie kukly wypalone z przyzwoitości. Chca zabic jadem zawiści i nienawiści. Taka jest skladowa Komitetu Honorowego Komorowskiego, taki jest Polsat, TVN, Polityka, Paradowska, Zakowski, Gazeta Wyborcza. To są wszyscy co nie maja nic do zaproponowania Polsce. Nam wszystkim. Tylko jad, szarość, mierność i dziadostwo. Nienawidzą nas wszystkich. Ze się obudziliśmy. Nienawidzą Ewy bo obudziła w nas uczciwość. Chwała za to Ewie Stankiewicz. I należy jej życzyć, aby mogła rozwinąć swój talent dla nas. A wrazem z nia cale społeczeństwo. Te mlode i stare. My wszyscy. Dziekuje Ci Ewo. Bo jestes symbolem nas wszystkich.

Brak głosów

Komentarze

dekretami, ustawami ani nawet złowrogą potęgą koncernów medialnych i ich gromadą błaznów "na pomieszanie dobrego i złego". Bo Bóg jest po stronie prawdy. Błogosławiony Ksiądz Jerzy Popiełuszko potwierdził swoim świadectwem. Musimy tylko być solidarni, tak jak byliśmy tuż po Jego męczeńskiej śmierci. Teraz mamy być "Solidarni 2010".

444Polska.bloog.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#63837

Zbieranie podpisów dla komorowskiego 2 razy odbywało się w jakiś dziwny sposób, trzeba dodać że pokrętny.Głosy zbierano wśród znajomych znajomego.Pilnowane jest żeby nie było większego zgromadzenia ludzi i żeby się nie pokazał tam jakiś lis czy stokrotka.Coraz więcej przypadków wyśmiewania kłamców i hipokrytów. To fakt bardzo pocieszający że kuczyńskie chodzą piwnicami. Prawda chociaż za wolno -ale Zwycięża.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#63839

Zazdrość tak, ale przede wszystkim uczciwość.

Zdolnych konkurentów to oni sobie wykańczaja po cichu. Tu trzeba narobić hałasu, żeby nikt nie poszedł w jej ślady.

Stankiewicz jest zdolna, ale też stoi po przeciwnej stronie barykady, po stronie ludzi przyzwoitych i uczciwych. Nie ma prawa być przykładem dla nikogo.

Oni nie potrfią zrozumieć, że można coś zrobić bez zamówienia komitetu czy czerskiej

Pozdrawiam

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#63862

znamy "autorytety " Shalunu. Jednoznacznie opisał to pan Łysiak w książce SALON- Rzeczpospolita kłamców.To sie zaczęło oczywiście podczas II wś i trwa do dnia dzisiejszego.Ludzi uczciwych, wykształconych, POLAKÓW wymordowano lub wyrzucono z zajmowanych stanowisk.Obsadzono wszystko sovietami czytaj żydami.Dlatego wszędzie mamy takie michnikty.Oczywiście dla sprawiedliwości czasów - były i są wyjątki.Pani Ewo łatwo nie będzie , ale proszę o zachowanie własnego ja i pozostanie po stronie prawdy. W środowisku wszarzy , zginie pani z braku "tlenu". Pozdrawiam Pania Ewę

Vote up!
0
Vote down!
0
#63887

Wykończenie Ewy, oczywiście.

Gwoli przypomnienia:

Za Rzepą:

"Z kolei Daniel Olbrychski, krytyk „Solidarnych 2010”, który też zagrał w filmie Stankiewicz, mówi: – Po tym filmie, który zrobiła pani Stankiewicz z Janem Pospieszalskim, ta decyzja wcale mnie nie dziwi. I dodaje, że nie żałuje, iż film z jego udziałem ma problemy z dystrybucją. – Pani Ewie się to należy – stwierdził."

Jeśli coś takiego stwierdza się tak łatwo i bez kompletnie najmniejszej nawet żenady, przy całkowitym braku gromkiego potępienia za schadenfreude choćby - to oznacza, że wojna Łajdy to autentyczny stan ducha po stronie 3RPmannów.

Przypomnijcie sobie - dotąd najskuteczniejszą bronią salonu było zamilczenie. Teraz jest coś wręcz przeciwnego. Otwarta walka bez przebierania w słowach.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#63910

Bo SAMI JE WCZEŚNIEJ TWORZYLI.A teraz dzięki Bogu przytrafił im się falstart.A REGULAMIN jak się mają zachowywać, nie dotarł z Moskwy na czas.PACYNKI - szmaciane kukiełki mózgu nie zawierają.One podrygują w takt ruchów ANIMATORA.Ale tym razem ARCHIWA postaw i zachowań w obliczu TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ na CD,DVD MA KAŻDY PRAWY POLAK. I nawet jeżeli Parada Oszustów reaktywuje ZOMO, to tych płyt nie uda sie już zarekwirować.Tak jak nie uda się skasować danych na serverach w Australii.BÓJ TO ICH JEST OSTATNI !
Trzeba nam tylko WIELU osikowych kołków.
A na teraz musimy chronic Panią Ewę aby jej wampiry nie pokąsały.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#63937

do gnid szczególnego formatu, absolutnych liderów swołoczy dziennikarskiej z pewnością należą również Wołek i Kuczyński!
Nie zapominajmy o nich!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Zerbe

#63951

A Lisa nie dolacza pan do tego grona??
To tez gnida i swolocz.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#63976

popieram, lis won z kurnika

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#63999

 składam Ci podziękowania za wszystko co robisz i tworzysz dla nas Polaków

Vote up!
0
Vote down!
0
#64012

Pani Ewa nie boi się nas Polaków bo tworzy prawdę, prawdę której boją się wszyscy zakłamani "twórcy", aktorzyneria, śmieci dziennikarskie i reszta tych co sie obawiają że ktoś im coś zabierze. Tak moi drodzy, oni boją się odsunięcia od koryta i to jest "cena" prawdy + układ i mamy równanie. Dam jeszcze przykład naszych kabareciarzy, oni prawie wszyscy /z wyjątkami jak Pietrzak, Wolski i jeszcze kilku/ preparują "żart" na zlecenie polsatu, tvn-u i innych złodziei - to żenada i skandal ! Jedna w tym jednak nadzieja - że mamy takich ludzi jak Pani Ewa Stankiewicz a od niej będą się uczyć następni. Pozdrawiam.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#64032

za to co dla nas robi.
A wierze w to , ze najlepsze i najwazniejsze jej dziela sa jeszcze przed nami.

Pani Ewie mozemy bardzo pomoc wspierajac jej dzialalnosc

na www.solidarni2010.pl

Jest tam m.i. apel do podpisania, i wiele innych ciekawych informacji.

Przesylacie prosze ten adres dalej, proszac tych obdarowanych tym adresem o to samo !

No przeciez to czerwone salonowe barachlo nie moze sie tak panoszyc ! To ze oni maja media to jedno , ale nas jest wiecej !
Walczmy o poparcie przede wszystkim tych niezdecydowanych , ktorzy sa niezdecydowani bo nie znaja PRAWDY.
A za nawroconego leminga podwojna ilosc punktow.

Jak powiedziala Anna Walentynowicz i p. Ewa przyjela to jako motto SOLIDARNYCH2010 :

MUSIMY SIE POLICZYC NA NOWO !!!!

richo

Vote up!
0
Vote down!
0

richo

#128364