CZERWONA CAMORRA

Obrazek użytkownika capitanemo
Blog

Z oddali nie widać tych subtelności. Tego bogactwa informacji. Nie oglądam Polsatu, TVN. Jeżeli to poprzez internet tylko wiadomości TVP. Nie zdaje mi się żeby Komorowski wraz z saloonem wygrał nadchodzące wybory. 10 kwietnia, zdemaskował wielu rodakom, drugie oblicze tzw prywatnych mediów. Pokazał jakim scenariuszem kierują się sprawującymi warte nad duszami polaków. Obnazyl klamstwo, skale pomowien, knajactwo. I stad narastający gniew. Ktory pokaże klęskę saloonu w nadchodząc wyborach. Ich sytuacja wygląda jak złodziej złapany za rękę. I ci z nich co bardziej sprytni, wiedza o tym. Stad ta nerwowa furia. Tusk wie ze przegra. Przegrał kiedy składał obietnice cudów. Wiedział ze ich nie zrealizuje. Nie spodziewali się 10 kwietnia. Oni nie brali tego pod uwagę. Oni nie maja wyobraźni. Sa leniwi, byle-jacy, prowizorka. To synowie i córki chciejstwa, blagierstwa. To jest kompleks m.i.n Tuska. Dlatego tak im łatwo posądzać innych o wszystko zło. Kiedyś musiało to runąć. Szkoda ze zajęło to 5 lat, jeżeli chodzi o tylko PO. Ale bardziej jest istotne. Co doprowadziło do tej degrengolady PO, Gazetę Wyborcza, Polsat, TVN, Wirtualna Polskę, Onet.pl. Jak mogło się stać. Ze ich reakcja jest taka sama. Jak bylby pisany scenariusz spod jednej reki. Tylko dla rożnych aktorów. Czy ja dociekam jakieś teorii spiskowych . Nie wydaje mi się. Raczej myślę ze Rodakom w kraju łatwiej to dostrzec. Ze za tym wszystkim stoją beneficjenci z dawnej PZPR, SB, WSI i innych służb z czasów PRL-u. Nadal rozdają karty. Tylko ze 10 kwietnia kurtyna podniosla sie. Tusk wysługiwał się im od początku. Obalenie rządu Jana Olszewskiego pokazał polityków którzy pracowali z nadgorliwością dla nich. Zmieniali tylko nazwy, dobierali sobie ludzi. Ale scenariusz był taki sam. Zamienili Polskę i naród na krowę dojna. Ich arogacja i brak wszelakiego szacunku do narodu jest taka sama jak byla wsrodo aparatu bespieczenstwa i komunistow z czasow PRL. Jezeli ktos pamieta te czasy to sobie latwo przypomni. To sa te same kreatury. Narod zamienil sie w narod niewolnikow. Szara masa. Karmiona ,Wojewockim, Paradowskimi, Zakowskimi, Kuczynskim. Szydza z narodu. Z ich wartosci i wiary. Niszcza najlepsze corki i synow. I stalo się. 10 kwietnia narod zlapal za reke zlodzieja. Ktory w bialy dzien ssal jak wampir Polske. Nas wszystkich. Oni na Florydzie w rezydencjach. A my tu, w Polsce w blokach z wielkiej plyty. Czas najwyzszy aby pogonic te swinie, co wyleguje się za nasz koszt. Czas wygnac i przywrocic wartosci i szacunek nam wszystkim. Czas uciac ta lape. I pokazac tym brudnym swiniom droge do rzezni. Bo inaczej na wieki bedziemy bezwolnym motlochem. Zdalnie sterowanym gdzieś na wschodzie Europy.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

wyraża wielu Polaków.Dajmy tu przykład T.Lisa ,który posyła prowokatora- po co?.Po to żeby pokazać jaki ten Naród jest podły w stosunku do takiego super/hiper mena jakim jest wspomniany.Sam nie pójdzie jak np. J.Pospieszalski, wyśle czujkę.To pokazuje że tacy osobnicy to małostkowi tchórze,którzy są bezpieczni tylko w swoim gabinecie,mając do tego jeszcze dodatkową ochrone.Takich lisów jest wielu. W  Policji, Sądzie ,Urzędzie, Rządzie.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#63052

ale taka Stokrotka próbowała dostać się na przed Pałac Prezydencki w dniach po katastrofie i ... dostała to co chciała. Obsypana tekiem obelg i prawie wykupowana uciekła z zaciśniętymi wargami!
Dlatego inni pokroju Lisa itp będą siedzieć w swoich norach, ale muszą zacząć się bać bo niedługo tylko te nory im zostaną! Naród do bólu jest zobrzydzony tymi kreaturami i lepiej dla nich żeby unikali narodu w bezpośrednim kontakcie! A Lis najlepiej niech się chowa po śmietnikach jak to już kiedyś robił przygotowując materiał z przed ambasady USA!
pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63059

Dobrze widzisz z daleka.Stara prawdziwa inteligencja pozostała po wymordowaniu nic nie mówi bo i gdzie.Obsadzona w ich miejsce szybka "inteligencja" partyjna mówi co karzą. Takie Kuronie grozące pistoletem [ciekawe ,czasy powojenne kuroń ma legalnie pistolet] inteligencji profesorskiej po wojnie na uczelniach dzisiaj są autorytetami.Czytałem nawet że AK wydało wyrok na niego za gwałcenie harcerek z notablami sovieckimi. Szkoda że nie wykonali.Aby dalej trzymać się przykladu kuronia, oczywiście działacz komunistyczny.Ponieważ raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy ,przywidujaco  komunisci tworzą inelektualistów przeciw partyjnych pod okiem NKWD,SB itd [ wg zasady, my mamy swoich ludzi wszędzie na lewicy, na prawicy i po środku] .Zafałszowana pierestrojka jest przez nich prowadzona.Przestraszyli się Solidarności społecznej ,dlatego wprowadzili stan wojenny.Solidarnosciowców POLAKów geremki i kuronie już w czasie internowania "wygonili" za granicę z biletem w jedną stronę ,ponad setkę POLAKÓW zamordowali[i tak dobrze,bo kiedyś na Syberię].Czy w wolnej POLSCE POLACY nie wykryli by sprawców tych morderstw. Jednak wolnej POLSKI nie ma ,a kogo dzisiaj obchodzi ponad setka zamordowanych goji. Stan wojenny łączność zablokowana na 100%, ale kuron jako jedyny przewrotowiec ustroju telefon ma czynny cały czas. To trwa do dzisiaj i ma się rozwojowo, już tuskowi kazali legalnie zrobic niedzwiedzia z Putinem.Nie wiem czy to nie "nasz autorytet" mówił  [nie świadomie,bo on nawet nie wie co to znaczy] że trzeba z komuną zrobić zwrot o 360 stopni.Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63065

Dobrą stroną obecnej złej sytuacji jest to, że zdemaskowali się ludzie (? czy to ludzie?) camorry. Uruchomione zostały (odpalone) chyba wszystkie już "autorytety", rzucone ostatnie odwody. Choć może się okazać, że jeszcze zostały uśpione "śpiochy", (bo pragmatyka radziecka wymaga kilku linii -poziomów obrony) to już wiemy kto jet kim. Leopold

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#63186

Nawet i GW itd nie są w stanie zakłamać wszystkiego
od samego zarania demaskuje Bolka,Alka itp.tzw. układy ,ba ?, nawet to robił Jerzy Urban .
okazało się ? uwodniono naukowo !, ze Bolek to bolek kolega donalda itd..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63878