Humanoidy z szpitali

Obrazek użytkownika wilre
Notka

https://twitter.com/StefekBurczymu7/status/1489070082005389321?s=20&t=ecT4DtkMhpqT7RAHJ17imw

____________________________

Na jaką hańbę, upokorzenie jeszcze sobie pozwolicie? Co Wam muszą zrobić, żebyście otwarli oczy?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (7 głosów)

Komentarze

Gdzie Twoje punkty? Co znaczy fioletowa ranga, skoro można ją stracić za jakiś niepoprawny wpis? I w życiu realnym dzieje się to samo. Czy nie tak wyglądały rewolucje. Ludzi szanowanych uznaje się za godnych pogardy i za ich obronę, również traci się pozycję społeczną. To paskudne. Twoje motto "walcz albo giń" dzisiaj zaczyna może zostać zmienione na "walcz, albo świń".
Vote up!
3
Vote down!
-1

Szanuję dr Katarzynę Ratkowską za uczciwość w podejściu do Covid 19.

#1640990

- na portale na których panuje stalinowska cenzura. Za to że napisałem zgodnie z prawdą że w Izraelu (jeden z najbardziej zaszczepionych krajów na świcie) - stan zachorowań na Covid wzrósł na niespotykaną skalę zostałem po 13-tu latach bycie na forum ukarany blokadą komentarzy ( 1 na 24h) i odebraniem kilka tysięcy punktów. Wszyscy wiecie której opcji broni admin i wszystkie swobodne wypowiedzi karze blokadą przez co znowu ubywa użytkowników takich jak Rebelianta. Dziś nie dziwię się ze co niektórzy bluzgają adminowi bo tak się nie postępuje z ludźmi. Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć. Chciałbym Was powiadomić że za pewien czas powstanie bardzo podobny portal jeśli nie identyczny tylko bez cenzury. Na portalu WIX można zrobić to natychmiast - są gotowe strony i różne szablony do zagospodarowania (lepszy format niż tu) - do wyboru ale jak pamiętam to tylko przez 1-szy rok jest darmowy a potem jest opłata co miesiąc ale może będzie warto. Sprawdzane są i inne rozwiązania bo Facebook odpada - zresztą FB. i Twitter mogą zniknąć z Europy (trwają rozmowy w PE) - tu link na ten temat: https://www.salon24.pl/u/nowetechnologie/1203675,facebook-i-instagram-zn... A tu najnowszy link o niezrozumiałym wzroście zgonów we Włoszech - przypominam że jest to jeden z krajów gdzie w dużym procencie obywatele są zaszczepieni. Zawsze patrze na datę publikacji materiałów. Nie odnalazłem tematu z dziś który opisuje że "lekarze rozkładają ręce i dziwią się ciągłemu wzrostowi zgonów" Tu temat zastępczy ale aktualny: https://tvrepublika.pl/We-Wloszech-nadal-wysoka-liczba-zgonow-na-Covid-1...
Vote up!
2
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1641031

Jeszcze  Cię to dziwi?

Vote up!
3
Vote down!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1641137

#1641147

Vote up!
1
Vote down!
-1

Kolejorz

#1641161