Legendarny duet

Obrazek użytkownika Ryan
Blog

Czyli jak w zaledwie kilka miesięcy spuścić własny portal na dno.

 

Przez kilka ostatnich lat toczyła się nieformalna rywalizacja pomiędzy portalami Niepoprawni.pl a portalem Neon24.Uczciwie trzeba przyznać że w ostatnich latach we wszelkich rankingach wyżej notowanym by Neon.W analitycznym portalu SimilarWeb jednym z najlepszych w tej branży były okresy gdy różnica była znaczna bo wynoszącą czasami ponad 1500 miejs w rankingu.To niezaprzeczalny fakt.
Od czasu jak z nieudanego Ciamajdanu wróciła specjalistka od banów słynna Ania LaLunia, rozpoczął się ostry zjazd w dół.Już w grudniu ub.roku różnica wynosiła zaledwie 400 miejsc na korzyść Neonu.

Dziś nastąpił jednak sądny dzień dla Neona.Oto w dzisiejszym najnowszym rankingu Niepoprawni.pl wyprzedzili Neon 24 i to od razu o 200 miejsc rankingowych.Tylko w styczniu Neon zanotował spadek wizyt aż o 25% podczas gdy portal Niepoprawni zanotował zwyżkę o kolejne 5%.

Z ciekawostek należy przytoczyć kilka szczegółowych danych portalu Niepoprawnych.
Kolosalny wzrost wizyt czytelników/użytkowników z Wielkiej Brytanii wzorost o 73% oraz z Niemiec wzrost o ponad 36%.W tym samym czasie Neon traci czytelników/użytkowników z Kanady o 51%, a z Wielkiej Brytanii o prawie 25%. Również Polacy pokazują  portalowi Neon środkowy palec zmniejszając wizyty o 36% a w tym samym czasie Niepoprawni zyskują w tej rywalizacji 17% polskich czytelników/użytkowników.

Zainteresowanie na portalach  społecznościowych  też pokazuje gdzie i kto jest tu lepszy. Facebook to Niepoprawni blisko 92% przy zaledwie 22% Neonu.
Wszystko wskazuje na to że ten zjazd ma pierwsze oznaki pójścia na dno i to w krótkim czasie.Wprawdzie do zbanowania polecono jej kilku kolejnych blogerów i komentatorów to myślę że jest ona konsekwentna w swoim dzialaniu i rozkazy Spiryta vel Wielkiego Atlanta  wykona, bo nie ma innego wyjścia.Pora skasować Krzysztofa Jaworuckiego,Romualda Kałwe,Kula Lis69, Brian, Józefa z Londynu i jeszcze ze dwóch pisiorów kalających ten "polski" portal. Anno Słupianek i Jarosławie Ruszkiewicz liczymy na was.

Dno dna coraz bliżej.Trzymam mocno kciuki !!!

więcej ciekawych info i analiz znajdziecie Niepoprawni tu:

https://www.similarweb.com/website/niepoprawni.pl

 https://www.similarweb.com/website/neon24.pl

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:14)

Komentarze

Ne martwi obecny los Neonu, zwłaszcza że niektórzy już się stamtąd "desantowali" na Niepoprawnych. Jak choćby Zawisza czy Astra. Kosióra nie liczę. Ale tym desantowcom wielkiej kariery na NP nie wróżę. Ani tym, którzy dostrzegając "zjazdowe" tendencje Neonu - nawet nie próbują tam swoich sił, starając zakotwiczyć się na Niepoprawnych. Że nie wskażę palcem...

Mam natomiast nadzieję, że wróci na Niepoprawnych Józio z Londynu. Oraz że blogosfera Niepoprawnych "oczyści się", przy okazji, z zadaniowców-trolli. My także uczymy się rozróżniać między "zadaniowcem", a oszołomem oraz patriotą i naiwniakiem.

Myślę, że Polacy z GB i z Niemiec naiwni nie są. Że ideologia Neonu stała się dostatecznie jasna dla wielu dotychczasowych czytelników i blogerów.

Neonowcy (ci "ideologiczni") będą się teraz mogli dusić we własnym sosie, albo pukać w dno - od spodu.

To nie nasze zmartwienie. Wszystkiego najlepszego im życzę.

Pozdrawiam,

 

 

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1620880

Ja również nie życzę źle portalowi Neon,pomimo że zostałem z niego relegowany.Każda rywalizacja prowadzona fair play przynosi tylko pozytywne skutki.Mam nadzieje że tak będzie.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1620897

ale rzeczywiście, traci Czytelników - jest mocno prorosyjski, a niektóre tamtejsze tolerowane tam wypowiedzi naruszają dobre obyczaje - coś jest nie tak. 

Panu Oparze dwa razy zaproponowałem swoje tanie usługi w celu pociągniecia portalu NEon24 do przodu. Niestety, zignorowano moje oferty - nawet spotkaliśmy się na rozmowie w Mariottcie dwa lata temu. 

Moja propozycja jest taka - załóżmy nowy portal, który wypełni lukę po NEonie. Niedługo zakładam portal livestylowy (bo ile można wciąż pisać o polityce). Portal ten będzie niezłym oryginałem, zapełni niszę o której się w Polsce nie pisze. Dlatego nie powiem na razie, o czym on będzie :)

Portal może zarabiać na wielu rzeczach, prowadziłem portal, do dziś działający, wiec wiem "jak to się robi".

Skoro Salon24 może zarabiać 200 000 rocznie, to czego MY nie możemy. Tymczasem bądź co bądź, wiemy jak się zdobywa Czytelników - pisanych zawsze z wielkiej litery - z szacunkiem. 

Zapraszam do kontaktowania się ze mną poprzez pocztę na Niepoprawnych.pl

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1621041

Idzie to sowieckie szambo na dno w ekspresowym tempie.Wielki atlant wiedział o tym znacznie wcześniej i spłodził laLuni bachorka www.upadły.ru

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1621063

którym promuje się idiotów. Poza tym poziom filorosyjskości przekracza tam nawet to, co kiedyś reprezentowała "trybuna ludu". Osobiście chciałbym tylko, by ktoś faktycznie dobrał się do "adminów" i "redaktorów" tego szamba za łamanie praw autorskich. A wtedy może się okazac, ze nawet Australia przed komornikiem nie uchroni. ;)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1620881

Poczekaj na komentarz Zawiszy.Być może udowodni nam że to kolejny spisek,a Similarweb czy Google Analytics to portale zarządzane i sterowane z Nowogrodzkiej.Co więcej tymi portalami administrują Humpty Dumpty, Patmo i Husky.Naród głupi wszystko kupi a ten spadek to naprawdę tylko fake news.Przecież od wielu dni jest tam taki tłok,taki szturm, że nie ma szans by wejść na stronę czy się zalogować nawet.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1620901

Jedno uściślenie.Z tego co pamiętam to na przełomie roku 2018/2019 w/g SimilarWeb różnica ta wynosiła prawie 3500 miejsc.Wiem, bo pisałem na Neon o tym fakcie

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1620898

.....a właściwie to w ogóle nie znam portalu neon.24. Serwus Ryan. Witam Cię niniejszym na naszym b. pożytecznym portalu. Dzięki za ten cenny wpis i wszystkie te dane oraz inne informacje. Ocena naturalnie najwyższa. To cieszy, iż nasz portal i treści którymi się dzielimy, znajdują szerokie uznanie, zainteresowanie, u wielu czytelników, naszych sympatyków. Jak wspomniałem neonu zupełnie nie znam! Zwyczajnie nie wyrabiam! Praca, obowiązki, nowe wyzwania historyczne, a ostatnio nawet zamieszanie w samym Kościele katolickim i to na wielu polach. To dość i często i tak nadmiar! Poza tym często ubię wracać myślami do naszego starego, mądrego, polskiego porzekadła: "Nie łap dwie sroki za ogon, bo nie złapiesz żadnej". Trzeba przyznać, że nasi przodkowie co prawda nie słyszeli, co to psychologia ale swoje wiedzieli i często dobrze na tym wychodzli.

Na portalu niepoprawnych blogerów i blogerek jestem już od czterech lat i dobrze mi tu. Widzę ogromne możliwości przed tym portalem bowiem jest tu dość duże grono ludzi ambitnych, którzy z miłości do Boga i ojczyzny, całkowicie społecznie pracują nad własnym wzrostem, samodoskonaleniem, lecz co ważniejsze widzą w tej misji sensowne powołanie, by zmieniać na lepsze własne rodziny, otoczenie, własne środowiska, wreszcie nasz naród. To taka wielka praca od podstaw! Praca pozytywna! Raz jeszcze pozdrawiam Ryan i życzę byś każdego dnia wzrastał wraz z nami w tym szczytnym wyzwaniu. Sław

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1620900

 "jest tu dość duże grono ludzi ambitnych

Tak właśnie jest,i nie jest to przerost ambicji nad treścią

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1620902

powszechnie znanego jako ścierwoneonówka. Ten antypolski propagandowy portal jest sterowany przez sowiecką agenturę ze zbrodniczych organizacji WSI i SB, w PRL służąch sowieckich zbrodniarzom .

Upadek ścierwoneonówki może tylko cieszyć polskich patriotów.

Pod koniec czerwca 1920 roku rosyjski pisarz Dymitr Mereżkowski tak mówił Marszałkowi Piłsudskemu, który znał i rozumiał i znał bolszewickich zbrodniarzy

“Lękaj się dna rosyjskiego, panie Marszałku, jest to dno bezdeni, a bezdeń wciąga. Lękaj się dna rosyjskiego przez pamięć na Polskę i przez pamięć na Europę”.

Warto więc pamiętać o zarówno zbrodniczej rosyjskiej polityce wobec Polski, jak i niezliczonych rosyjskich i sowieckich zbrodniach na Polakach.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1620908

z głębi piekielnej odchłani

 

samego Belzebuba kompani

z głębi piekielnej odchłani

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1620914

"Ten antypolski propagandowy portal jest sterowany przez sowiecką agenturę ze zbrodniczych organizacji WSI i SB, w PRL służąch sowieckich zbrodniarzom ."

Skoro sama naczelna LaLunia  piszę o tym że to cyt: sterta gnoju i portal ruskich cweli sterowanych z WSI  a wielki atlant to Stiopa .No to jak się z Tobą nie zgodzić,Nic nowego nie napisałeś

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1620964

róbmy swoje

 

nie ustawajmy

róbmy swoje

piórem o Polskę

toczmy boje

 

PS A ściślej klawiaturą, i oczywiście nie zapominajmy o modlitwie za Polaków, Polskę, a nawet za naszych śmiertelnych wrogów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1620909

Witaj!

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Pewnie bym przegapił. A mam swoje przemyślenia.

Gdy Opara mnie naciągał na kupno Neonu, co się okazało chęcią wpuszczenia mnie w maliny i narażenia na straty finansowe, analizowałem statystyki, w tym także porównawcze i pozycjonowanie w rankingach. Kolega, znawca tematu, świetny informatyk, powiedział, że większość światowych statystyk nie oddaje prawdy, bo jest oparty na prymitywnym algorytmie, który wychwytuje z Google'a każdą najmniejszą wzmiankę o konkretnym portalu. Niewiele się mówiło o niepoprawni.pl, a sporo o ścierwoneonówce. Określiłem to teraz specjalnie tak, bo gdybym użył właściwej nazwy pastwiska Opary, to także byłoby to zaliczone do statystyk. Tak więc w lipcu - siepniu ub. roku gdy patrzyłem, to śćN było gdzieś w okolicach 1500, a my powyżej 3000. W rzeczywistości ta pozycja "1500" zbudowana była na powszechnej negatywnej ocenie, gdzie już nazywano tamten portal śćN.ru. Gdyby brać pod uwagę tylko polubienia i aktywny ruch. To tamci byliby w czarnej d.

Ale wystarczyło poczekać. Czytelnikom znudziły się bluzgi, ich blogerzy sami obnażyli swoją głupotę. A tych paru, jak Kalwa, czy Jarucki, to zwykli wyrobnicy bez żadnych zahamowań i gdyby mogli, to by nawet publikowali u Urbana na NIE, czy innej Trybunie. Dla nich ważna jest ich ŚWIĘTA LICZBA - ilość wejść i tak zwana wirtualna popularność.

Tymczasem portal niepoprawni.pl powoli dojrzewał. Dojrzewał również redaktor/ właściciel Gawrion. Tak jak NP szło do góry, to ten drugi już lawinowo upadał. Zostały tam same ochłapy. Nikt dumny i z godnością tam produkować się nie będzie.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1620910

Z mchu i paproci.

A ciągle tego z dyni ciągnie na NEon, tak jak innych jego koleżków z ławeczki wzajemnej adoracji.

To wygląda dokładnie jak patologia z PO nadaje na PiS, tak Januszek i spółka nadaje na NEon, nie mając żadnych argumentów, ale ciągle na NEonie pisze.

Ten portal NEon ratuje im życie. Gdyby NEonu nie było, toby walili się po pyskach między sobą.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620912

Twoje szanowny kolego te wkurwienie wynika z tego że Neon dołuje czy Niepoprawni awansują.Coś Ci leży na sercu.Wygarnij,nie krępuj się.Wal śmiało.Nie ma tu LaLuni.Spokojnie

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1620928

Kiedyś to robiłem, bo byłem fanatykiem PiS-u, ale dzięki postawie PiS-u, PiS otworzył mi oczy i przestałem być fanatykiem.

Łuski mi spadły z oczów, a PiS stał się nagi i prawda wyszła na jaw.

Wiem kim jesteś, a na pewno nie jesteś Ryan i 10 lat przebywania tu na NP nauczyło mnie rozpoznawania pewnych cech ludzi którzy tu wcześniej już pisali, ale pod innym nickiem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620947

Ustalmy więc jedno skoro już wiesz kim jestem.Coś wiecej poza tym co już wcześniej "ustaliła" Słupianek a potwierdził Zawisza?.
A drugie pytanie to który portal to PIS a który debilna opozycja?Ciężko się połapać w tym co piszesz

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1620963

Znowu chlejesz i się osobiście przypierdalasz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1620956

Może zrozumiesz prostaku, jak ktoś będzie lżył twego śp. tatę, to ja mam to wspierać, jak to ty to poparłeś, gdy judejczyk lżył  moją mamę.żołnierza AK. 

I koniec prostaku by z tobą prowadzić dyskusje.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620959

Weź się pomylony żurze odwal.

Zaczepiaj sobie swoich sąsiadów. Tylko boisz się tchórzu, że ci mordę skują.

Co za nachal kolejarski

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1620970

Ryan

Co ja o tym myślę? Otóż mam od początku blogowania (to już 11 lat!) przyjętą jego strategię: piszę wszędzie tam, gdzie mnie nie wyrzucą. Piszę na swoim macierzystym blogu w bloggerze i umieszczam te teksty na dzisiaj na portalach: niepoprawni.pl, neon24.pl, naszeblogi.pl, salon24.pl i blogmedia24.pl. . Były czasy kiedy publikowałem coś w onecie, interii360 (dopóki nie została zlikwidowana), wyborczej czy nawet w pardonie.pl (zamknięty od dawna lewicowy i platformerski portal). 

Robię tak dlatego, że lubię dyskutować merytorycznie ze swoimi przeciwnikami a ponadto chcę z moimi - nieraz kontrowersyjnymi tekstami - dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. 

Jestem od nikogo uzależniony, nie piszę na zamówienie lub za jakąś opłatę, piszę to, co myślę i nie jestem niczym ograniczony. Ta wolność od jakiegoś "szefa" pozwala mi naprawdę na pisanie moich osobistych a nie narzuconych "z góry" tekstów i swobodny dobór tematyki postów. 

Oczywiście często zauważam jakich tematów nie powinienem umieszczać na określonym portalu, ale mnie to mało obchodzi. Najwyżej zostanę zbanowany. 

Tym niemniej mam swoje portale, które w większości traktuję jako tożsame z moimi poglądami i oglądem rzeczywistości. A jest takim niewątpliwie tutejszy portal. Jeszcze dla mnie ważny jest portal blogmedia24.pl.

W nich czuję się najlepiej i wiem, że  - nieraz mimo kontrowersyjnych moich tekstów - znajdę tutaj przychylne bratnie dusze. 

Jeżeli zaś chodzi o neon24. To portal filorosyjski i pozujący na "antysemicki", to jest w warstwie werbalnej powstają teksty, które gdzie indziej byłyby uznane za "antysemickie", ale akurat temu portalowi nikt tego nie zarzuca, co wydaje się dziwne i skłania mnie do przypuszczenia, iż jest to też portal prowokacyjny i w skrytości raczej filosemicki mający ukazać, że w Polsce szaleje "antysemityzm".  

Mimo wszystko jednak życzę temu portalowi jak najlepiej, choć też uważam, że powinni być zmienieni niektórzy  administratorzy portalu i nieco winien się zmienić w warstwie merytorycznej.  

Pozdrawiam niepoprawnych

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1620913

Bardzo dobra decyzja o pisaniu na Neon.Niewielu nas tam zostało, by pokazać tej sowieckiej hołocie kto jest kim.Jestem przekonany że ten duet kretynów szybko sprowadzi Neon na dno szamba.W Lutym przewaga Niepopkow będzie już w tysiącach miejsc.Są skuteczni w tym co robią i dlatego tak jak pisałem trzymam kciuki.Patrząc na te wyniki z uśmiechem politowania przypominam sobie jak to ostatnio LaLunia twierdziła że wciąż zakładają konta nowi.Zakładają ale podwójne konta by robić sztuczny tłok.Na marginesie szukałem w statystykach miejsce tego bękarta powstałego z wielkiej miłości Atlanta i Laluni.No ale upadło to bękarcie nieślubne gówno całkowicie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1620967

Krzsztof,walcz z gnidami!!!.

Fantastyczna Krzychu była ta twoja polemika z tym ludzkim śmieciem.Stiopa majtki kolejną raz dzisiaj zmienia.Czytam że ten sowiecki żołdak certyfikaty na pisanie daje.Ciekawe czy pisane cyrylicą czy ktoś mu przetłumaczył.No i jak się z LaLunia nie zgodzić że ten wielki atlant to tylko ruski (c)Feluś
Tak się walczyło z sowieckim,"gnidami" w PRL-u,ale Stiopa przeżył.Zbyt mało czasu LaLunia na walkę z nim mu poświęciła

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1621024

... w jakże wzbogacającej dyskusji, ale zawodowo mamy tu pewną awarię, którą trzeba jak najszybciej usunąć, więc czasu na inne sprawy ciężko znaleźć. Co oczywiście nie oznacza, że nie wywiążę się z podjętego obowiązku redagowania polskiego portalu, lecz nie znajdę niestety czasu na głębsze analizy podjętych tu tez. Jednak ponieważ moją domeną jest trafna pointa, podrzucę taką wam do przemyślenia.

Jeśli na jakimś portalu pojawiają się teksty dyskutowane na innych portalach to ten pierwszy portal określamy jako opiniotwórczy. Pozostałe niestety tego statusu nie mają. Nie ma tygodnia by na niepoprawni.pl nie pojawiała się dyskusja o tekstach, o samym portalu Neon24. By ktoś nie płakał iż nie sprostał wymaganiom minimalnym stawianym dla możliwości przyjęcia danej osoby do dyskusji.

Daje wam szanowna grupo blogerów, spełniających określone warunki, do myślenia?

Z całym szacunkiem dla Was, pozostawiam wam ten problem do głębszego przemyślenia. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1621310

To mówisz że nie ma tygodnia by tu coś o Neonie nie było.Różnica jest taka że na Neonie nie ma dnia by coś o Niepoprawnych.pl Wielki Atlant nie napisał.Taka jest prawda mały atlancie.Z całym szacunkiem dla ciebie i Neonu, pozostawiam ten problem do głębszego przemyślenia.Oczywiście nie dotyczy to Spiryta,bo czym ten głąb kapuściany może myśleć. A LaLunia ?Zostawmy to zero na boku.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1621334