WHO IS WHO?

Obrazek użytkownika Stahs
Kraj

Do Rzeczy na najnowszej okładce zapytuje czy polski rząd poradzi sobie z lobby żydowskim..

Kruk krukowi oka nie wykole….

Szewach Weiss podaje, że nasz  (a może ich?) premier kształcił swoje dzieci w elitarnej warszawskiej szkole żydowskiej.

https://gloria.tv/article/iGiH6gDrV94L4rQSPEAqeGfUF

Nie interesują mnie teorie spiskowe, ale jak to ma w zwyczaju pisać i mówić Wojciech Sumliński, łączymy kropeczki… i wychodzi nam…. Tak … gwiazdka….

Prezydent Kaczyński także przez środowiska żydowskie chwalony był za swój filosemityzm. Jarosław Kaczyński nie wypowiada się na ten temat, przynajmniej ja nie kojarzę. Według mnie stosuje za to zasadę róbmy swoje i nie gadajmy po próżnicy.

Zastanawiające jest także dlaczego nasz Ciaputowicz gada banialuki i nic złego jemu się nie dzieje. Widocznie ma przyzwolenie od najwyższej władzy na robienie dobrej miny do złej gry. Nasi starsi bracia w wierze nie będą się spieszyć w rozliczaniu nas z majątku bez spadkowego, wszak ich roszczenia będą dotyczyć także odsetek od sum należnych… a będzie to procent lichwiarski. Czy PiS od początku nas wszystkich oszukał i prowadził na manowce? Czyli czy był to spisek i zdrada planowany od dawna? Oderwać nas od Niemiec i wpędzić w niewolę żydowską pod amerykańskim parasolem. Skłaniam się ku teorii nagłego zwrotu zbieżnego ze zmianą na stanowisku premiera.

Początek rządów  PIS po wyborach 2015 to czas kiedy stanęły inwestycje prywatne, „tuzy” gospodarcze czekały na to co się stanie. Niektórzy bali się że przyjdą ich zawinąć o 6 rano, inni zastanawiali się czy ktoś nie zacznie grzebać im w ich papierach wartościowych itd. Nagonka ulicy i zagranicy była głośna i wrzaskliwa. Próby reformy systemu prawnego zbliżały się do cienkiej czerwonej linii za którą nie ma odwrotu.  Wydawało się że już za chwilę, mimo popełnionych błędów zaświta blask jutrzenki…

Aż tu nagle jak nie pieprzło, jak nie pirzgło i wszystko nagle się odwróciło i pozmieniało. Mamy nowego gładkiego i miłego premiera, który ma właściwe poglądy na wiele tematów.. Minister Spraw Zagranicznych jest gładki  jak kulka pchana przez skarabeusza, rozpada się wraża partia z kropką w nazwie… A propos – o sponsorowanie kropki były oskarżane nasze służby tajne i półjawne. Czyli parasol zdjęto…

Wielu ludzi twierdzi że nasze służby z Mazur rodem zaprzedały duszę Ameryce i stąd Nasz Wielki Brat zza Oceanu może mieć w d…e opinię publiczną i rząd w Polsce.

Z tego względu Jarosławowi Kaczyńskiemu musiało się zrobić głupio co najmniej, gdyż proamerykanizm PISu został przelicytowany i cały PIS obudził się z ręką w nocniku, bo nikt już ręki im nie poda…

Niczym Dudzie w Stanach podczas wizyty...

Tym czasem wielkie tuzy gospodarcze naszej ojczyzny pozwoliły ruszyć inwestycją, znaczy dogadali się chłopaki i koło zamachowe naszej gospodarki ruszyło – kto nie wierzy niech sprawdzi inwestycje byłych agentów tajnych służb…. Przestali się bać o swoje srebrniki i będą zarabiać następne.

A nie chodzi o 5 zł – było o co się bać…

 Tak więc szambo wylewa się nie tylko w Gdańsku – cuchnie to wszystko

Cuchnie zdradą…

Żrą się sępy nad naszymi trupami, ale o dziwo!!!!!!

My żyjemy i wierzę że się nie poddamy tak łatwo...

Nie dał nam rady Hitler i Stalin - pogonimy i rabina jak trzeba...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:10)