Jakub Kwaśny, SLD, Hartman, kazirodztwo i przejście podziemne...

Obrazek użytkownika Marek Ciesielczyk
Kraj

Kazirodztwo, przejście podziemne i kampania wyborcza...

Nowa Prawica i Oburzeni nadają imię przejściu podziemnemu!

]]>]]>

Hartman i Kwaśny

 

W ramach samorządowej kampanii wyborczej Nowa Prawica i stowarzyszenie OBURZENI w Tarnowie zorganizowali happening - uroczyste nadanie imienia jednego z kandydatów na prezydenta tego miasta przejściu podziemnemu. Oprotestowali także włączenie osoby Jana Hartmana, który "zasłynął" swymi wypowiedziami na temat kazirodztwa, w kampanię SLD.

29 października kandydaci na radnych z ramienia Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke oraz stowarzyszenia Oburzeni w Tarnowie nadali imię Kwaśnego - Ścigały przejściu podziemnemu przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Goldhammera.

Kwaśny to obecny radny miejski i kandydat SLD na Prezydenta Tarnowa, zaś Ścigała to obecny prezydent maista, oskarżony o korupcję. W czasie kadencji właśnie Ścigały miasto, czyli my wszyscy podatnicy, wydało ok. 5 milionów złotych na absurdalną inwestycję - budowę przejścia podziemnego pod małą w sumie ulicą Mickiewicza.

Początkowo budowa miała kosztować tylko nieco ponad 1 milion, później - ponad 3 miliony złotych, a skończyło się na ponad 5 milionach! Jak to w Tarnowie, termin zakończenia prac był kilka razy przesuwany....

Po jednej i drugiej stronie tego przejścia są zebry, a ludzie starsi domagają się teraz nawet wymalowania pasów także przy samym przejściu podziemnym, gdyż często psuje się winda i trudno jest im pokonywać strome schody.

Tak czy tak bardzo wiele osób przechodzi przez ulicę Mickiewicza, jak dawniej, łamiąc oczywiście przepisy, co pokazuje nasz film oraz zdjęcia. W ciągu zaledwie kilku minut z przejścia podziemnego nie skorzystało kilkadziesiąt osób! Jak więc widać, władze miasta wyrzuciły w błoto kilka milionów złotych.

Jako że jednym z głównych promotorów budowy tego Mrożkowego przejścia podziemnego był radny SLD Jakub Kwaśny, Nowa Prawica i Oburzeni postanowili nadać przejściu jego właśnie imię oraz prezydenta Ryszarda Ścigały, który "kupił" absurdalny pomysł budowy przejścia podziemnego, będącego teraz kulą u nogi mieszkańców i chyba także samych władz.

Przy tej okazji kandydaci do Rady Miejskiej Nowej Prawicy i Oburzonych oraz współny kandydat na Prezydenta Tarnowa dr Marek Ciesielczyk zaprotestowali przeciw włączeniu osoby Jana Hartmana w kampanię wyborczą. Po swych skandalicznych wypowiedziach na temat kazirodztwa Hartman został potępiony nawet przez swych towarzyszy z ruchu Palikota. Jednak radny SLD Jakub Kwaśny w dalszym ciągu korzysta skapliwie z poparcia wyborczego Hartmana, prezentując się z nim na współnym zdjęciu.

Nowa Prawica i Oburzeni uważają, iż miasto Tarnów, które ostatnio - po aresztowaniu prezydenta Ścigały - ucierpiało wizerunkowo, nie może sobie pozwolić na kolejny skandal związany z posługiwaniem się w czasie kampanii wyborczej przez działacza SLD wizerunkiem tak skompromitowanej osoby, jak Jan Hartman.

Poniżej relacja filmowa z happeningu Nowej Prawicy i Oburzonych:

]]>https://www.youtube.com/watch?v=HDjRYe9XCcU]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (9 głosów)

Komentarze

 Przed laty krązył taki dowcip:

   Jakie diecezje są najbardziej rozmodlone?

   - tarnowska i lubelska...

  - tarnowianie modla się, aby zabrali im abpa Życińskiego, a lublinianie...aby nie przyszedł do nich...

 

   Wtedy Tarnow został "uratowany", ale...co takiego z tej radości zrobili, ze dobry Bóg postanowił ich ukarać takimi "indywiduami jak Kwaśny, Ścigała i guru kazirodców Hartman.

   Hartman dzis gorączkowo szuka dla siebie przestrzeni politycznej. Myslę, że mądrzy i patriotyczni tarnowianie obronią się przed siewcami złych obyczajów.

Vote up!
2
Vote down!
0

Skorpion48

#1448901

Ja jako rodowity Tarnowianin i nawet znajomy P.Marka nie jesteśmy ,winni takiej a nie innej sytuacji, to samo życie,pomimo że moje miasto to "Mochery" w tym i ja

Vote up!
3
Vote down!
0
#1448904

Szanuję tarnowian i znam ich. Ironicznie zapytałem o....grzechy za które muszą znosić wśród siebie takie indywidua.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

Skorpion48

#1448910

Przypuszczam że mu zrobili "odpowiednie"przyjęcie dowiem się nieco więcej to odpiszę

Vote up!
2
Vote down!
0
#1448911