Biorą starego wróbla na plewy albo dekonspiracja.

Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Świat

W sumie powinien to być komentarz do komentarza Gawriona,https://niepoprawni.pl/comment/1613879#comment-1613879 ale ze względu na to, że Gawrion zamyka mi tam buzię bo mu tak wolno, więc w imię tej wolności słowa pozwalam sobie zamieścić ten komentarz tutaj.

Ojciec nasz wszechmogący, portalowy poleca realizować się na takim oto, jak mówi, "konkretnym odcinku patriotyzmu":
Fundacja Reduta Dobrego Imienia - towarzysze Świrski i Orzeł (zapomnieli dodać patriotę Danielsa!!!).

Czyjego dobrego imienia?
Dowiadujemy się, że Polish bo wystarczy dodać do składu zarządu rzeczywistego patriotę, na marginesie zbyt skromnego by się tak określać, pana profesora Andrzeja Nowaka, (ciekawe, czy pan profesor wie?) .... tylko że dalej leci mniej więcej dosłownie tak: Anti-Defamation League - co znaczy tyle co agencyjka nowojorska taka maluśka, pod skrzydłem Mossadu - czego oczywiście nikt nie udowodni - no bo kto udowodni, a choćby tylko zaprzeczy, że Johnny Daniels nie jest gorącym polskim partiotą?

ADL to szpiegowskie ramię i, że tak powiem, egzekutywa loży B'nai B'rith. Ale o tym już lepiej posłuchać eksperta, Mariana Miszalskiego - https://niepoprawni.pl/comment/1613879#comment-1613879
- Swoją drogą, dla tych którzy nie bali się wysłuchać pana Miszalskiego i Przybyła, to nawet lewackie media pisały już chyba wtedy, że Gliński i Świrski to jedną łodzią płyną (niekoniecznie jachtem), żeby nie zapytać, co stało się z resztą kasy na koncie Polskiej Fundacji Narodowej?

Przypomnę, że Polska Fundacja Narodowa to taka maszynka do prania, którą władza zmajstrowała, żeby fundować obronę dobrego polskiego imienia, a praniu ulega czyjeś inne imię oraz owe fundusze. Te fundusze (50Melonen/rocznie) wpłacają tam różne takie tam polskie spółki skarbu państwa, czyli między innymi Apoloniusz i ja, a może i nawet Gawrion. Oczywiście panu Świrskiemu nie wolno nawet próbować wyjaśnić, dlaczego nie miał wpływu na to, co się stało z tym funduszem.
No, ale żeby zbierać fundusze od obywateli w ramach tej tam "fundacji Reduty", oczywiście na obronę dobrego imienia, czyli żeby nas nie lżyli bo nie lubi Apoloniusz, to nawet Gawrion zasponsoruje.

Żeby było jasne - ja piszę we własnym imieniu ale jest tam z konieczności imię innego blogera - więc niech już, jak w tytule,: stary wróbel,się z tym buja.

Aneks

Apoloniusz,
Niby czego miałbym ci zazdrościć? Twojego fałszowania w chórze wujów?
Psy szczekają a karawana idzie dalej. Politykę się robi faktami dokonanymi. To, co powiedział Putin, to jest fakt dokonany - usłyszał o tym cały świat  - kolejny krok karawany na drodze do celu. Świat nie usłyszy szczekania kundli pochowanych po budach w bantustanie, a co dopiero takich bezdomnych burków jak ja czy ty. Żeby zawrócić karawanę potrzeba GOSPODARZA z lwim sercem, który wypuści watahę wytresowaną do kąsania, a nie szczekania.
Co do mojej motywacji - przeczytaj jeszcze raz nagłówek, a jeśli nadal nie rozumiesz dlaczego piszę "komentarz" na blogu, to jak krowie na rowie: Ojciec Redaktor naczelny tak sobie sprytnie ustawił cenzurę, że wystarczy iż spałuje mój komentarz swoim za przeproszeniem huskym i jemGWnem i już nie będziesz wiedział co napisałem. Więc po co mam strzępić twarz na darmo tam, skoro i tak nie dotrze.

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 2 (głosów:11)

Komentarze

więc jest to niebywały sukces! Jesteś zawistnikiem Kefasie, gdyż jeszcze się konkurs nie skończył, a Ty nuże recenzować. a w dodatku to wielce niecierpliwym zawistnikiem, albowiem nasz dobroczyńca się jeszcze nie był wypowiedział czy podejmie się heroicznego czynu wpisania na FB moich fochów i fumów (wedle Ciebie). A tak z ciekawości zapytam, czy Ty nie lubisz mnie czy Ojczyzny, skoro nie wypowiedziałeś się w "sprawie" aż do teraz?

Odnośnie Twoich uwag dotyczących chwalebnej akcji w fundacji Reduty, to przyznam Ci się w zaufaniu, że już 4 lata "na zad" temu namawiano mnie nie abym "orzystąpił", ale głupi to i do śmierci głupi, więc odmówiłem, a szansa była (jak się okazuje) na parę złotych, chociaż kto wie czy bym się załapał na koryto, skoro nie jestem obrzezany i jeśliby ta moja wada wyszła na jaw to co najwyżej poszedłbym do pierdla jako słup w odpowiednim czasie po wyschnięciu zdroju.

Tak więc spokojnie, Kefasie, bez denerwacji - jeszcze piłka w grze.

Tym nie mniej, pozdrawiam.

Ps. Tak dla porządku wciskam moją odpowiedź:https://niepoprawni.pl/blog/apoloniusz/ile-jeszcze-lzenia-naszej-ojczyzny-przed-nami#comment-1613899

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1613945

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Odpowiedź w aneksie powyżej
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1613981

ani nie zakwili

 

zupełnie starego wróbla

Chazarzy ogłupili

że w rzeczonej sprawie

ani nie zakwili

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1613954

+24 dla Ciebie za ten artykuł.

Reduta dobrego imienia Polski wykonaniu PiS, a PiS wspiera fundacje Batorego, właściciel Soros i dają im kasę a oni w zamian opluwają Polskę.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1613970

To dla mnie nowosc. Myslalem, ze Soros operuje srodkami Funduszu Norweskiego, ale zeby PiS tez mu placil? Troche o tej zydowskiej, wrogiej polsce fundacji, tutaj: 

https://niezalezna.pl/200419-pieniadze-tylko-dla-wybranych-szokujace-informacje-ws-fundacji-batorego

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1613978

a gdzie oni są...

 

a gdzie oni są

Bóg zapyta

ci co Belzebubowi

czyścili kopyta?

 

PS Komentarz do aneksu (na podstawie pytań zadawanych przez Boga w Biblii).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1613984