Nie pasuje inż. Zięba? Oto dr. Czerniak!

Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Wideo

A przede wszystkim uczciwy i rozgarnięty człowiek.

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.3 (9 głosów)

Komentarze

w ustach kogoś, kto jest hodowcą konopi celem produkcji "marihuany leczniczej" brzmi jak kiepski żart. Zwłaszcza, iż "marihuana lecznicza" poza tym, że jest tania, ma szereg działań ubocznych i nie jest żadnym panaceum - jest środkiem pomocnym w wielu schorzeniach, głównie przebiegających z silnymi, uporczywymi bólami. Ponieważ organizm ludzki także wytwarza kanabinoidy - być może dyskusje na temat hodowli marihuany staną się wkrótce bezprzedmiotowe.

Powinnam jeszcze dodać, że np. endorfiny (naturalne "hormony szczęścia") o silnym działaniu przeciwbólowym powstają w organizmie podczas spontanicznego śmiechu, podczas wysiłku fizycznego, wskutek udanych relacji seksualnych...

Może warto byłoby się skupić nie na wyolbrzymianiu istniejących zawsze, w każdej dziedzinie naszego życia, patologii zawodowych i społecznych, a nastawić się na "promowanie" higieny psychofizycznej. I - zacząć od "walki" z kłamstwem, tj. od bezwzględnego mówienia i przestrzegania Prawdy.

Pozdrawiam,

Vote up!
3
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1572631

Palenie, żucie czy wciąganie nosem zmielonego tytoniu szkodziło, szkodzi i będzie szkodziło miliardom - światowe porypaństwa, w tym m.in. Polin (no może z wyjątkiem tak popularnej na Kaszebach tabaki) tej używki obywatelom nie zabraniają bo zyski z handlu tym świństwem idą w biliony... Podobnie jest z alkoholem. Natomiast modelowym przykładem systemowej obłudy jest... uznane odkąd znana medyczne zastosowanie morfiny-też przecież roślinnego wyciągu z makowin! Morfina-też stworzenie boże (mimo że endorfiny-naturalne morfiny syntetyzowane są w mózgu!- TAK, wyciągi z konopii indyjskiej-stworzenia bożego (mimo że jak czytam podobno też mózg je syntetyzuje!) - NIE! Trafi ktoś kiedyś za obłudnikami, a za obłudnikami wspartymi mocno o tzw. święte przekonania - w szczególności?

Bóg-Honor-Oj_czy_zna ktoś większy komunał?

Vote up!
1
Vote down!
0

Ilekroć w życiu słyszałem, że źle myślę, tyle razy myślałem, że źle słyszę. Wydatnie zwiększający "swobodę języka" cios w zęby za każdym razem upewniał mnie, że słuch mam wyśmienity!!

#1572706