Dziwię się i dziwę

Obrazek użytkownika Jacek z Opola
Świat

 

Dziwię się i dziwę i nadziwić się nie mogę. Czytając co tu i ówdzie wypisują ludzie zapewne uważający się za bardzo rozsądnych. Na przykład na portalu mającym w nazwie wyraz sputnik, a więc ewidentny rusycyzm pojawia się tekst zatytułowany pytaniem: W jakim celu Rosja rekordowo skupuje złoto?

Szanowni redaktorzy, zapewne zadając takie pytanie chcieliby zyskać opinię portalu od tego kraju niezależnego, no wprost zupełnie niezależnego. Niestety. Nawet niespecjalnie inteligentny czytelnik uzna Was na podstawie nazwy za kremlowska delegaturę. Dodatkowo czytając taki tytuł pomyśli, że coś nie bardzo z rozumem. No bo któż jak nie Wy powinien być o planach i celach Rosji najlepiej poinformowany?

Gdzie indziej znowu czytam, że „Ponad połowa Finów popiera zamknięcie „nielegalnych” uchodźców w specjalnych ośrodkach”. Czyli innymi słowy nieomal połowa mieszkańców tego kraju to kretyni, nie mający nic przeciwko temu by ktoś, kto nielegalnie wejdzie do ich mieszkania korzystał w nim z wszelkich swobód i wygód. Nawet jeżeli jest to prawda to informacja taka powinna być skrzętnie ukrywana, bo jeśli dotrze ona do rozmaitych „elementów” to z Finlandią nie będzie wesoło. A jednak nie jest.http://www.pch24.pl/ponad-polowa-finow-popiera-zamkniecie-nielegalnych-uchodzcow-w-specjalnych-osrodkach,55389,i.html#ixzz4vhMFrjWf

Wiadomość o tym, że rektor poważnej uczelni obawia się pani mówiącej o tym, że nie należy zabijać małych dzieci dziwi mnie bardzo i ciągle, a przecież nie powinna. Szkoła Główna Handlowa szkoli ludzi biznesu, a aborcja to morderstwo, ale i biznes. Przecież Mary Wagner rozdająca róże matkom pragnącym „pozbyć się kłopotu” spędziła wiele czasu w więzieniach właśnie za „psucie biznesu”. Tak więc wszyscy antyaborcjoniści psują biznes i biznesmeni mają prawo się ich obawiać.

http://stopaborcji.pl/list-otwarty-do-senatora-marka-rockiego-rektora-sgh/

Tytuł w rodzaju Matka została mężczyzną a syn córką. Genderowy obłęd w USA jeszcze nie tak dawno mógłby być powodem zdziwienia, a dziś jest tylko powodem dla wyrażenia podziwu pod adresem nowej nadzwyczajnej kasty jaka się w naszym kraju objawiła, czyli dochtorów i znachorów wszelakich. Dla prawie każdego to oczywiste, że praktykanci dopiero rozpoczynający samodzielną działalność w tym zawodzie, zwani też rezydentami, dali się uwieść byłym komunistom, esbekom i niewydarzonym artystom usiłującym obalić legalny rząd za to tylko, że działa zgodnie z przedwyborczymi obietnicami. Każdy, średnio nawet inteligentny obywatel naszego kraju, widzi, że działania opozycji totalnej prowadzone są za pieniądze i w interesie obcych. Świadczy o tym chociażby ich znormalizowana odzież i wyposażenie. Prawie każdy, bo na przykład Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej nie będąc widocznie pewnym czy krajowe środowiska lekarskie poprą dostatecznie mocno działania swoich „żółtodziobów” zwrócił się o takowe wsparcie do aż 31 międzynarodowych organizacji.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21206&Itemid=100

Wszyscy ci totalni działając przeciwko własnemu krajowi to dopiero mogą wprawić w zdumienie.

Aż tak wielu jest durni, którzy nie wiedzą rzeczy podstawowych?

Nie wiedzą, że zdrajców się używa, czasem nawet nagradza, ale nigdy nie szanuje?

Nie wiedzą, że dla każdego normalnego Niemca, Francuza, czy Anglika ktoś kto zdradził własny kraj jest godzien przede wszystkim splunięcia, a czasem nawet kulki w łeb?

Tamci będą korzystać z ich usług, lecz kiedy przestaną być potrzebni to ten naturalny wstręt każe im się ich jak najszybciej pozbyć.

Do czego może być komukolwiek przydatny człowiek, który był w stanie dla pieniędzy niszczyć własną Ojczyznę?

Jakim trzeba by być idiotą aby takiemu w najmniejszej sprawie zaufać?

A jednak … Takie to są dziwy na tym świecie.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Była kiedyś taka piosenka dla dzieci,która mi się właśnie przypomniała....https://www.youtube.com/watch?v=nAng2hWmQJI

Ale tak naprawdę to już właściwie nic nas nie powinno dziwić.
W trakcie upamiętnienia 500. rocznicy wystąpienia Marcina Lutra, belgijscy katolicy odmawiający Różaniec zostali siłą wyprowadzeni z katolickiej katedry przez policję.

https://www.youtube.com/watch?v=nAng2hWmQJI

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1551476

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ety nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

i przestań mącić, twoje rebusiki są nudne, to żenujące, że stara baba zajmuje się takimi głupotami, może ty jesteś chora psychicznie?

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1551479