Mają rozmach sk....syny

Obrazek użytkownika Crossvoter
Blog
Do łez wzruszyło mnie nowe hasło kampanii PBK - "Komorowski - prezydent naszej wolności". Po ochłonięciu i dojściu do stanu ducha i umysłu pozwalającego na chwilę refleksji, przypomniały mi się słowa Siary z Kilera (komedia polska z roku 1997 w reżyserii Juliusza Machulskiego i ze scenariuszem Piotra Wereśniaka), które przytoczyłem w tytule.
 
"Komorowski - prezydent naszej wolności" - jak cios między oczy.
 
Albo ich poniosło i nie wiedzą co czynią, albo jeżeli robią to świadomie, mają naród za bandę idiotów. Być może słowo "naszej" należy rozumieć dosłownie i jest skierowane do ludzi, dla których nie ojczyzna jest najważniejsza, ale "Matka Platforma". Do autorów tych nieszczęść, które dotknęły nas w ciągu ostatnich ośmiu lat.
 
Dla tych, którzy mają słabą lub wybiórczą pamięć:
 
 
 
 
Wybór Bronisława Komorowskiego na drugą kadencję ochroni tych wszystkich, którzy w normalnym państwie powinni być rozliczeni.
 
To jest prezydent ich wolności!!!
 
 
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Wolność, rządy i nietykalność dla ludzi miast i WSI, by towarzyszom żyło się lepiej

Tak POwinno brzmieć nowe hasło wyborcze bula Bredzisława, jego zaplecza PO-PSL.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1479051

 

Pozdrawiam.

 

PS. Nie wiem jaki "tytan intelektu" podpowiedział Bronisławu takie hasło w "za pięć dwunasta" ale na pewno nie jest to osoba przy zdrowych zmysłach.

Wg mnie to czyste samobójstwo ze strony kandydata, na dodatek kandydata reelekta+uwikłanego po uszy w afery WSI i inne+wystawionego i popieranego przez partię  aferałów,  i podejmującego się w ten właśnie naiwny i prymitywny sposób bronić swej pozycji czyli... własnej wolności.

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1479274