Jak słucham radio STREFA

Obrazek użytkownika Adaś
Kraj

Chcę się z Państwem podzielić moim dzisiejszym spostrzeżeniem.

Na antenie radia Strefa z Piotrkowa Trybunalskiego słyszeliśmy dzisiaj wiadomość o tym, co pisze NEWSWEEK o planowanych zmianach w Radzie Ministrów i tym, że Kaczyński ma zostać premierem a Szydło Prezydentem Warszawy. To że dziennikarze radia Marcin Cecotka i Robert Gala są zagorzałymi przeciwnikami Kaczyńskiego i PiS, to wiem już od dawna. Z tego też powodu nie słucham tego radia bo jest zupełnie nieobiektywne i stronnicze. A ich niewybredne żarty na antenie wpisują się w nurt propagandy negacji i walki z obecną władzą. Piszę to o tyle świadomie, gdyż w latach gdy rządy sprawowała PO z PSL-em, to szydzili tak samo jak dziś z przedstawicieli PiS, czy to ze szczebla krajowego, czy lokalnego.

Ale dzisiejszy udział w propagandzie Naczelnego Lisa jest jakby na zamówienie. Nagle rozdzwoniły się telefony od zbulwersowanych obywateli, którzy protestują przeciwko temu, aby Kaczyński był Premierem.

Nie wiem czy to jest prawda, co napisał NEWSWEEK, raczej na 99% to kłamstwo dziennikarskie, ale dla mnie osobiście program w radiu Strefa jest celowym działaniem szerzącym niepokój i zamęt wśród społeczeństwa, które je słucha.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)