Witamy BM24 i tekstowisko - moje uwagi

Obrazek użytkownika nowy33
Blog

Danz zapytał mnie, czy moim zdaniem teksty z BM24, bądź z txt mogą być ciekawe.

Otóż kiedy okazjonalnie bywałem na bm24 nie znajdowałem tam nic ciekawego, ani oryginalnego. Wciąż pisali jakieś idiotyczne interwencyjne listy w czwartorzędnych sprawach, wykrywali jakieś urzędnicze, bądź żydowskie spiski, zawiadamiali prokuraturę i zamartwiali się, dlaczego nie wiszą całymi dniami wysoko na SG w S24 (w końcu chyba zamierzają pozwać Jankego za to, że trzyma ich teksty w tzw. piwnicy, czy za coś takiego). Co jakiś czas odkrywali zdradę we własnych szeregach i brutalnie rozprawiali się z kretem.

Wszystko to okraszone patriotycznymi i ludowo-katolickimi frazesami oraz uwielbieniem dla matki-założycielki i jakiegoś Franka z Mazur, co ma pancerz z wiary (ponoć z niego bardzo dobry człowiek, ale kto on zacz - nie wiem, może mąż albo konkubent matki-założycielki?, albo jej jakiś netowy absztyfikant? W każdym razie widziałem raz jak się rozliczał z kasy, którą wyłudzili na benefis. A jeśli trzyma kasę to musi być ważny). Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat tego Franka z Mazur – będę wdzięczny.

Zresztą nie wiem już sam, czy aktualna matka-założycielka jest prawdziwą założycielką. Trwają ponoć jakieś spory w tym przedmiocie. Uruchomiono prawników. Jeśli nawet wszak nie założycielka (spór chyba wciąż trwa) to na pewno matka. A raczej MATKA. Kochająca i mieszcząca wszystkich aktualnych akolitów w swym sercu, ale i potrafiąca przylać mokrą ścierą przez łeb i huknąć niespodziewanie: „won hołoto!”. Trzeba tam zatem być ostrożnym i zachować czujność. Inaczej można wyjść poobijanym.

Wiem też, że zmienili coś z tym cielakiem, co go mają w logo, zamienili jakiegoś orła na świnię, czy tam gęś, ale szczegółów tych dreszczowców nie znam, choć wypisują tam sążniste elaboraty na ten temat. Acha, był jeszcze jakiś serial, ale jako że z zasady seriali w ogóle nie oglądam, więc nie mogę się wypowiadać - nie widziałem.

Jak pisałem wyżej – bywam tam wyjątkowo sporadycznie, ale nie zauważyłem tam żadnego stymulującego intelektualnie tekstu, żadnej porywającej dyskusji, etc. Może dlatego, że jak deklarują tam co drugie zdanie - chcą działać w realu, więc sprawy intelektu zostawili innym. A że do realu też przydaje się intelekt – tego już nie zauważyli. Może dlatego dobry człowiek Franek z Mazur, co go chroni pancerz wiary musi tak często konstatować, że zostali zmanipulowani. I matka-założycielka musi odpowiadać mu jak mantrę: „co nas nie zabije to nas wzmocni. Alleluja i do przodu”. Jakkolwiek zawsze po takiej manipulacji poklepią się po pleckach, pogłaszczą po główkach, zasygnalizują sobie „sprawdź pocztę”, i przystępują do kolejnego „dzieła”. Bezrefleksyjnie niestety.

Nie sądzę, by to było ciekawe. I nie sądzę, bym chciał czytać na niepoprawnych co jakiś czas raport z tego domu wariatów. Lekturę „Lotu nad kukułczym gniazdem” dawno mam za sobą. W jednym kawałku, nie w odcinkach.

PS. Na txt byłem ostatnio z rok temu. Może dwa. Pisali coś tam o tym, że niunio zrobił kupkę w pieluchy, wrony osrały w nocy samochód, renty za niskie, a kawa podrabiana i cuchnie moczem. Nawet chciałem ostatnio tam wejść po mocnym pijaku, ale chyba zmienili adres. Na szczęście.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

....licie, Hipolicie.

Na BM24 pisuje Foxx, Unicorn, Toyah i kilku innych prawicowych blogerów (łącznie z niektórymi pisującymi tutaj). I zazwyczaj MAJĄ coś wartościowego do powiedzenia. I pisali wartościowe rzeczy już wtedy, gdy BM i LO się nikomu nie śniły.

A jak przystało na "prawicowego" kanapowca Pan wali w jednoczącą inicjatywę, zanim się ona naprawdę zaczęła. Idź pan spijać mądrości z ust Korwinowi i Wielomskiemu!

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#31138

O co chodzi? O co pytał Danz? Czy teksty na BM24 mogą być interesujące? Proszę plotkarza, Danz nie zadaje takich głupich pytań. Wiem coś o tym, gdyż przeprowadził ze mną dwa lub trzy wywiady.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31139

Zastanawia mnie jedna rzecz - w czasie gdy byliśmy z bm24 w ostrym dosyć konflikcie, po rozpadzie bmpl (do którego świadomie/ nieświadomie się przyłożyłeś wypisując coś na blogu Paliwody o Venissie) siedziałeś ponad cały rok cicho. Nie skomentowałeś przez ten czas, bodajże u nas żadnego tekstu. Nie byłeś aktywnym uczestnikiem życia na niepoprawnych. Uaktywniasz się dopiero w momencie, gdy rany wydają się być na tyle zagojone, żeby stworzyć wspólną inicjatywę (abstrahując od przeszłości) - przychodzisz i te rany rozdrapujesz. Na samym początku godzisz w inicjatywę, która jest obiektywnie dobra - broni IPN. No chłopie weź się zastanów? Wcześniej znam Cię tylko z wymyślania na bmpl kontrowersyjnej akcji z wycofywaniem się (strajkiem) blogerów prawicowych z s24. I co ja mam o Tobie myśleć?

Gdybyśmy razem z Onetem, Interią, WP i TVN24 zorganizowali akcję "Poznaj prawdę o Lechu Wałęsie" to też byś protestował? Chyba liczy się cel? A ty tu teraz wyszukujesz co by można wyszukać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#31148

ale na BM24 piszą na przykład Foxx czy Unicorn, a ich teksty są - przynajmniej w mojej ocenie - bardzo dobre. Blog tam założył również Józef Wieczorek, twórca NFA.

Moim zdaniem gruba przesada.

TXT nie znam, więc się nie wypowiadam.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#31150

Chyba nie należy z nim dyskutować. Przecież to podpucha. Podpuszcza i tyle. Ja się wyłączam z rozmowy z tym autorem.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31155

ja Nowego33 znam jeszcze z Shalomu24. To gość inteligentny, rozsądny, po przejściach, jak my wszyscy tutaj. Jest mi niezmiernie smutno z tego powodu, że przez kilka osób, które nie przypadły mu do gustu wypisuje takie rzeczy.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#31156

"bywam tam wyjątkowo sporadycznie" wiesz niezmiernie duzo na temat tego, co sie tam dzieje i czym kto sie zajmuje. Bardzo duzo. Pewnie wiecej niz ten Franek, ktory cie tam u nich tak uwiera.

Mogłes jeszcze cos o moherach dorzucic błyskotliwie, nikt nie musiałby sie juz domyslac, kto zacz ten"nowy33".

A przy okazji, chyba wiesz, ze wyjątkowo i sporadycznie to zupelnie jak masło z masła...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

arka

#31160

http://www.ktokogo.pl/Franciszek_Gajek
http://www.ktokogo.pl/Maciej_Wantke (sprawdz Ryszard Krauze)
http://www.ktokogo.pl/Jacek_Duch (sprawdz Chojna-Duch)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31165

Witam.

Dziwię się Wam,ze taki obrzydliwy tekst wisi na tym portalu.
Dobrze wiecie kim jest p.Franciszek Gajek i jakie dobre rzeczy robi np. w realu,zwłaszcza dla ludzi chorych na raka.Vide OLSZTYN.

Nic więcej nie dodam,żal mi tego nowego,to jakiś furiat.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam

#31167

Każdy użytkownik portalu niepoprawni.pl ma prawo do formułowania własnych poglądów, zwłaszcza na sprawy dla portalu ważne. Inni zaś mają prawo do polemiki.

Nie wchodząc w meritum chciałbym zauważyć, że Nowy33 w swoim poście nie odnosił się zdaje się do działalności zawodowej Franka, więc nie wiem, jaki jest powód jej przywołania.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31192

W uzupełnieniu mogę jeszcze napisać, że na BM24 (ani BMPL) żadnych "orłów" w logo nigdy nie było, I. Janke "w piwnicy" nie trzyma żadnych tekstów, tylko pobanował osoby, które chciały odpowiedzieć na jego własne pomówienie... personalne ataki natomiast - zwłaszcza na Franka - to pełna beznadzieja (swoją drogą prawicowcu - "pancerz z wiary" Ci przeszkadza?).

Napiszę Ci w głebokiej tajemnicy, że wiele osób wie, kto to jest Franek Gajek - choćby ci, o których wspomniał Ernest. A kto wie, kto zacz - ten wiecznie "nowy"?

Zwykle sytuacje konfliktowe staram się obracać w żart, by jakoś rozluźnić klimat. Ten przypadek jednak sam w sobie stanowi parodię dowcipu. Niestety.

PS Dziękuję za miłe słowa, które padły w komentarzach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31181

Nie przenośmy sprawy benefisu na Niepoprawnych. Niech ten rozdział zostanie zamknięty tam gdzie się zaczął.

Rozgrzebywanie tej sprawy tutaj na pewno nie pomoże porozumieniu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31186

proszę to traktować jako oficjalne stanowisko redakcji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31190

Nowy nic nie pisał o benefisie, wspomniał natomiast o S24. Wskazałem w punktach, w którym miejscu minął się z prawdą. Nic więcej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31199

ja się w żadnym miejscu nie minąłem z prawdą. nie dostrzegasz jedynie mojego szyderstwa z waszego kurczącego się kółka wzajemnej adoracji. to wszystko.
o cielaku też było w klimacie. podobnie jak o orle i świni, nie wspominając o gęsi....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31200

Mijasz się w każdej notce :) Nasze "kółko wzajemnej" adoracji ma się najlepiej od początku istnienia :)

Ostatnie statystyki:

http://www.blogmedia24.pl/node/18685

I tyle.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31203

Franek powiazany byl z ludzmi Krauzego i mezem minister SLD-PO Chojny-Duch. A co do kolka adoracji, to znalazlam cos takiego: http://www.blogmedia24.pl/node/18389#comment-56701 pod wpisem http://www.blogmedia24.pl/node/18769 Jak widac rozne sa sposoby na klikalnosc

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31255

.. ta wola dowalenia BM24 :)

Najwyraźniej komuś przeszkadzamy - i o to chodzi :)

PS Do "krytyków" Franka mam pytanie proste: co Wy robicie w realu? Proszę o odpowiedzi krótkie i na temat.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31266

dodam, że ja tego nie rozumiem. Można na danym portalu kilku osób nie trawić, nie jest to jednak powód do poszukiwania zbiorowej odpowiedzialności. Same podstawy toku rozumowania Nowego - dodam, że bardzo manicheistyczne - są pozbawione podstaw.

Moim zdaniem należałoby postawić proste pytanie: a dlaczego NN ma taki stosunek do wyżej wymienionych osób? No i zażądać prostej rzeczowej odpowiedzi.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#31269

Nie ma sensu wdawać się w takie dyskusje. Cokolwiek tu zostanie napisane znacie stanowisko Redakcji Niepoprawnych i ono się nie zmieni.

Wojenki ad personam ubliżają dobremu poziomowi dyskusji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31272

Z racji wrzucania kolejnych motywów pod adresem BM24 (także ad personam), prezentuję stanowisko naszej redakcji, które również się nie zmieni.

Howgh.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31277

Nie muszę też pisać na Niepoprawnych, jeśli tego wymagają koalicyjne układy.
Moim zdaniem Maryla (pisząca żałosne i nieinteligentne banały) i jej kamanda to towarzystwo, które chce zrobić karierę i interes w realu, bazując na Internecie. To żałosne, a na dodatek naiwne.
Długo się powstrzymywałem, ale znudziło mi się milczenie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#31297

a co rozumiesz pod pojęciem "prostowany". Ja też jestem szczery, piszę, co myślę, no i jakoś na mnie na BM24 nie naskakiwano. Raz był bigos, gdy napisałem, że górnictwo węgla kamiennego należy sprywatyzować, ale dyskusja toczyła się na cenzuralnym poziomie. Dziwię się też, że osobnik o tak wyrazistych poglądach, jak moje, nie zrobił sobie wszędzie wrogów.

Ostatnimi czasy na BM24 rzadko bywam, raczej jako czytelnik.

Wystawiałbym raczej opinię pojedynczym osobom, a nie jakimś zgromadzeniom. To, że na przykład Unicorn czy Foxx wieszają tam swoje teksty i tam się udzielają, czyni ich cudzymi zausznikami? Radzę tak na to spojrzeć.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#31301

..dał się agregować na BM24, ale nie raczył nawet komentować. Serdecznie pierdolę rolę kreski w czyichś, naiwnych zresztą, ale nieopanowanych ambicjach politycznych. Mało mnie obchodzi, kto pisze na BM 24. Mam swój gust i zasady. Na dodatek mam ten luksus, że nic nie muszę, a już z pewnością robić dobrze chorym na ambicję miernotom, które wykazują jakie-takie talenty organizacyjne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#31306

napisałem wyżej... nie wiem, skąd wniosek, że "koalicyjne układy" (nie ma żadnej koalicji, a jedynie wymiana informacji) wymagają zaprzestania pisania przez kogokolwiek. A my nie bez powodu piszemy dziś na niepoprawnych, a nie na blogmedia24.pl. Nie znaczy to jednak, że nie mamy próbować robić czegoś razem, gdy cel mamy wspólny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31311

Sprawa ochrony IPN interesuje mnie jak najbardziej. Sam korzystałem z jego zasobów i poznałem przy okazji samych porządnych i sympatycznych pracowników.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#31341

,że ktoś ma ubaw po pachy.
Temat wrzucono aby zrobić małe zamieszanie.
Po co to kontynuować,pytam się ?
http://www.niepoprawni.pl/blog/78/prawosc-pani-anny-walentynowicz#comment-31585

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam

#31310

Amen.;))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#31317

Jako pointa do jednego z podjętych przez Ciebie wątków niech posłuży fakt, że Czarnecki przestał być agregowany na BM24 dokładnie z powodów, o których piszesz.

Poza tym, rację ma oczywiście Budyń, że to współpraca zupełnie różnych (i te różnice zachowujących) portali wokół określonych celów - stałego: wymiany info oraz okazjonalnych: np. kwestia obrony IPN. Próby środowiskowej "integracji" między portalami zaszkodziłyby wszystkim i - co najważniejsze - na dzisiaj nikt czegoś podobnego nie chce. Ani w redakcjach, ani wśród czytelników.

W końcu tłumy naszych użytkowników nie spłynęły tu dokładnie z tych samych powodów, jakie Ty zgłaszasz pod naszym adresem. Tzn. nie tyle dosłownie (chociaż może w czyimś przypadku tak - nie wiem), co ogólnie - zastrzeżeń na NP.pl, czy jakichś personalnych problemów. No i w końcu: dobrze im tam, gdzie są obecnie.

Dla realizacji naszych celów jest to bez znaczenia.

PS Inna sprawa, że podzielam zdanie Ernesta.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31315

Mogę chyba wyrazić swoje zdanie, nie narażając się na reprymendy, nie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#31342

Pytasz,odpowiadam.

(...) jakiegoś Franka z Mazur, co ma pancerz z wiary (ponoć z niego bardzo dobry człowiek, ale kto on zacz - nie wiem, może mąż albo konkubent matki-założycielki?, albo jej jakiś netowy absztyfikant? W każdym razie widziałem raz jak się rozliczał z kasy, którą wyłudzili na benefis. A jeśli trzyma kasę to musi być ważny). Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat tego Franka z Mazur – będę wdzięczny.

Odpowiedziałem na powyższy tekst.
Czy nie jest to napisane,aby komuś dokuczyć i jak napisałem wcześniej,Franciszek to nie byle łachudra.
Na co sobie autor tego wątku pozwala.
Po co mam powtarzać,co wcześniej zasugerowałem,pisząc o Jego pracy dla ludzi ?

Autor pytał:

Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat tego Franka z Mazur – będę wdzięczny

Na tym kończę swoje pisanie w tym temacie,który jest bez sensu i tylko po to,aby skłócić oba portale,robiące tyle dobrego.Aby zaszkodzić porozumieniu.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam

#31323

Jasne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31358