Kto opluł posła Biedronia!?.....

Obrazek użytkownika roni
Kraj

Pięć tysięcy policjantów w pełnej gotowości bojowej. Ewidentnie przygotowanych na spacyfikowanie zamieszek, sprowokowanych podobnie jak 11 listopada. Dziennikarze wiodących stacji , z TVN-em na czele (nowy wóz transmisyjny aż lśnił) przygotowani na jedyny możliwy przekaz, czyli wielkie zadymy z winy kiboli. Kolejne show zapięte na ostatni guzik. A tu kompletna klapa........
....Wisła nie przyjechała, Legia zebrała sie pod stadionem i szybko rozeszła, a pod Bubel Narodowy w eskorcie pięciu tysięcy uzbrojonych po zęby stróżów prawa poszło.....5! kibiców ze Staruchem na czele. Kompromitacja różowo-czerwonego salonu kompletna. Kibice zakpili z niego w żywe oczy.
Nasze kochane media nie byłyby jednak sobą, myślały, szukały i jest!!!!. Wczorajszy protest nie był jednak pokojowy!. Dwa mandaty, trzy wykroczenia no i najważniejsze, kto opluł posła Biedronia?! No kto? Pewnie wróg nr 1 państwa Tuska, czyli Staruch. Niech lepiej uważa, bo oplucie geja w postępowej i tolerancyjnej Europie to już nie sportowa torba z klapkami. Pasiak na długie lata gwarantowany.........

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jakaś wrogość z tego tekstu wyziera, z premedytacją dzielisz zgodny i kochający się naród na kiboli i policjantów. 

Jątrzysz, szczujesz i dodatkowo nastajesz na posła demokratycznie wybranego przez elektorat, najpewniej więzienny, dla którego poseł byłby cennym nabytkiem w miejscu w jakim rzeczony elektorat chwilowo przebywa.

Może się zastanów i napisz wszystko jeszcze raz na nowo ???

Pozdrawiam z nadzieją, że się jednak opamiętasz.

Resort

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Resort

#225645

Przepraszam nie chciałem podzielić społeczeństwa tym wpisem he he. Już bede grzeczny, oddalam się nucąc pełną miłości przyśpiewke: Platforma śmiecie, kibiców oszukujecie!!!! Dobranoc.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

roni

#225648

Samokrytyka przyjęta, choć żarliwości w niej zabrakło.

Tłumaczy Cię jednak późna pora. Nie mniej, w przyszłości uważaj.

No chyba, że lubisz wizyty o 6 rano.

Resort

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Resort

#225654

O 6 rano???? Przecież w państwie miłości takie rzeczy się nie zdarzają, to była specyfika kaczystowskiego reżimu. :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

roni

#225670

Niektóre źródła zbliżone do kręgów doniosły że to Stefek Burczymucha miał schadzkę z Biedroniem i swoim zwyczajem pluł na prawo a z tej strony akurat poseł palikota się znajdował. Gdy zobaczyli grupkę kibiców dziurawy Stefek wycofał się rakiem a Robertowi zamiast przyjemności poniżej pasa została flegma na twarzy. Więc całą złość skupił na biednych kibicach i ich oskarżył o oplucie objętej immunitetem facjaty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#225679

a czy to aby była ślina??? może Panu Szanownemu twarz pokryła pozostałośc z randki;)

http://77400.pl/index.php/mapa-strony1/80-felieton/1914-minister-mucha-wybzykala-kibicow

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zlotowianin

#225696

 A ja stawiam teze, ze to byl Policjant z ktorym zadarl Biedron 11 listopada . Oddac nie wypadalo, to przynajmniej oplul!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#225705

 Nie,nie kochani ,ja widzialam, to byl Jarek !!Nie zapominajcie o jednym wielkim winowajcy,za cale zlo jakie spotyka ten piekny kraj,to winny jest Jarek.On jest maly to kamera go nie obiela i bezkarnie,bezczelnie plul na twarz Biedronia!!!W tym kraju nikt nic zlego nie robi,to tylko jeden maly czlowieczek kladzie nasza kochana ojczyzne na lopatki .A teraz oplul Biedronia.Jeszcze jeden skandal w wykonaniu Jarka.Pozdrawiam.Jolka.PS.Nieklame!!!!NIE,nie ,nie,do bulu mowie prawde.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#225921