Bolku musisz!, czyli nie małpuj Ryśka z Klanu.

Obrazek użytkownika roni
Kraj

Pamiętacie jak czerwona Polityka zamieściła przed wyborami w 2007 roku okładkę z Tuskaczenką i wielkim podpisem: Tusku musisz!. Przypomniała mi się ta prymitywna agitka, patrząc na ostatnie nerwowe podrygiwania przywislańskiego salonu, w związku z dokumentami na temat Lecha Wałęsy, które odnalazły się w zakamarkach sejmowego archiwum.

Jak na zawołanie nadworny tzw. dziennikarz III RP Tomasz Lis zrobił program, gdzie zaproszeni goście udowadniali wbrew logice i faktom, że Lech Wałęsa wielkim Polakiem jest i basta. Niejaki Grupiński - działacz PO - stwierdził, że dla niego cokolwiek by nie wypłynęło to Lech Wałęsa wielkim Polakiem jest i basta. Tylko czekać, aż odezwie się sam Adam M., który w ramach krzewienia wolności słowa w Polsce zagrozi wszystkim dostrzegającym rysy, pęknięcia czy wręcz wyłomy na spiżowym pomniku Bolesława procesami sądowymi. Bo Lech Wałęsa wielkim Polakiem jest i basta..... i tak już od ponad 20 lat....

No cóż, dekonstrukcja największego symbolu III RP jakim jest elektryk z Gdańska, byłaby symbolicznym początkiem końca zdemaskowania wielkiej ściemy, jaka była podwaliną pod ukształtowany po 89 roku w Polsce system. Tak więc Bolku musisz po raz kolejny wytrzymać atak Ciemnogrodu bo inaczej....... i nie wzoruj się na Ryśku z Klanu, który po latach zamęczania Polaków swoją szlachetną facjatą odchodzi z serialu. Ty musisz wytrwać!. Pookrągłostołowa telenowela must go on!.

Brak głosów

Komentarze

a nie tylko ciągle siedzieć na drzewach i lizać swoje małpie ego.

Moja propozycja brzmi:

Bolek, lepiej korę zacznij przybijać teksami lub papiakami by spróchniały baobab II PRLu nie runął na twój stoczniowy wirtualny mur, bo nie będziesz miał przez co skakać przed kamerami sfajdanego ŁeżyseŁa.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#229172